broj poseta
09309056
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
Saopštenje 02
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
MLAĐI PIONIRI
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRI
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
KADETI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Adresar delegata

RBPrezime i imeAdresaTelefon
1.Aleksić BrankoLoznička 19а, 11000 Beograd063/237-765
e-mail: baleksic01@gmail.com
2.Aleksić MiodragRadenka Rankovića 13/2, 11500 Obrenovac064/8852-502, 063/8351-514
e-mail: miodragaleksic@gmail.com
3.Antunović IvanSkopljanska 24a, 11080 Zemun011/101-578, 064/2292-424
e-mail: mish@scnet.rs
4.Blagojević Ljiljana
5.Blagojević Milan066/8852-255
e-mail: mblagojevic832@gmail.com
6.Božović ZoranBorivoja Stevanovića 11/45, 11000 Beograd063/406-141, 065/4061-411
e-mail: z.bozovic@hotmail.com
7.Čučuković JovanMokroluška 84/29, 11000 Beograd011/3973-074, 065/2555-557
e-mail: cucukovicj@sbb.rs
8.Čukić UrošTrebevićka 39, 11030 Beograd011/3540-210, 064/1761-280
e-mail: ucukic@gmail.com
9.Cvetković MiodragR. Simića Cige 36/14, 11000 Beograd011/2492-530, 064/6651-570
e-mail: cbaliga@nadlanu.com
10.Delić ŽeljkoBranka Radičevića 22 a, 11550 Lazarevac011/8123-085, 063/8038-761
e-mail: zeljko_delic@yahoo.com
11.Dimić BratislavKralja Bodina 24, 11000 Beograd064/6512-978
e-mail: bratislavdi@telekom.rs
12.Draškić BojanKlare Cetkin 25/4, 11080 Zemun063/410-980, 069/1790-828
e-mail: bojan.draskic@arhiv-beograda.org
13.Đikanović PredragKarađorđev Trg 12/7, 11080 Zemun011/2600-943, 064/8927-020
e-mail: predrag.djikanovic@mup.gov.rs
14.Đorđević Dragan065/2134-327
15.Hadžić MilošDanice Marković 13/11, 11000 Beograd011/2881-695, 064/8333-200
e-mail: hadza@edb.rs
16.Ignjatović VladimirMihaila Bulgakova 9/3, 11000 Beograd011/3432-478, 064/1252-097
e-mail: frenky.grocka@gmail.com
17.Ilić DragutinMite Rakića 14, 11060 Beograd011/2415-756, 063/482-722
e-mail: dragutinilic@yahoo.com
18.Ilić ĐorđeDalmatinska 62, 11000 Beograd011/3244-357, 064/8316-021
e-mail: kst50kssput@yahoo.com
19.Ilić NemanjaBanatska 17, 11000 Beograd064/0795-416
e-mail: uske31@yahoo.com
20.Ilić TatjanaBanatska 17, 11000 Beograd060/0100-356
e-mail: tanjca10@yahoo.com
21.Ivanov BorisJužni Bulevar 126, 11000 Beograd011/6448-235, 063/251-802
e-mail: kafanicasunce@gmail.com
22.Ivković DragiGandijeva 72/67, 11070 Novi Beograd011/2164-692, 064/2199-444
e-mail: vaska.ivkovic64@gmail.com
23.Janković Petar2. Nova 38, 11226 Pinosava066/204-936
e-mail: petarjankovic066@gmail.com
24.Janković ZvezdanVidikovački venac 98/2, 11090 Beograd011/2336-379, 063/249-750
e-mail: zvezdan.jankovic@gmail.com
25.Jeremić NikolaBul. Arsenija Čarnojevića 122/6, 11070 Novi Beograd064/2870-530
e-mail: nikola.jeremic@roamingnetworks.rs
26.Joksimović PredragKlanička 7, 11060 Beograd011/2787-434, 063/1028-777
e-mail: pedjajoksimovic64@gmail.com
27.Jovanović MiroljubKrunska 86/2, 11000 Beograd064/1586-305
e-mail: mirjovanovic91@gmail.com
28.Kaličanin SlobodanRaljska 3, 11000 Beograd064/1601-596
e-mail: kale22@sbb.rs
29.Knežević AleksandarDr. Ivana Ribara 125/1, 11070 Novi Beograd011/2150-839, 064/1518-288
e-mail: supica23@gmail.com
30.Kostić MihajloStraška Pindžura 14, 11030 Beograd063/664-171, 064/8229-342
e-mail: m.kostic@sbb.rs
31.Krneta Milan064/1114-864, 064/6501-486
32.Kumbara MilanBubanjskih žrtava 2/11, 11090 Beograd063/236-922, 065/2369-220
e-mail: milankumbara@yahoo.com
33.Kurćubić Vukašin
34.Kustudić SlobodanBul. dr. Z. Đinđića 201/5, 11070 Novi Beograd011/2675-141, 063/8689-395
e-mail: kqbarkimdog@yahoo.com
35.Lazarević NebojšaZidarska 8/44, 11000 Beograd065/9999-990
e-mail: lazarevic.nesa.ln@gmail.com
36.Miladinov Svetlana
37.Miletijev Ljubomir
38.Milosavljević Jasna064/1147-333
39.Ninkov Zoran063/205-603
40.Obradović VelimirBul. Kralja Aleksandra 201, 11000 Beograd063/212-852
e-mail: omivel55@gmail.com
41.Pavlović BorkoKarla Lukača 5, 11000 Beograd060/6166-171
e-mail: borko.pavlovic78@gmail.com
42.Petrović DraganMarije Bursać 21/48, 11080 Zemun061/2323-533
e-mail: mancezemun@gmail.com
43.Petrovski SlobodanJovanke Radaković 134, 11000 Beograd011/3972-547, 064/2378-388
e-mail: bobanpetko@yahoo.com
44.Popović JelenaSazonova 83, 11000 Beograd064/1240-599
e-mail: jelenapopovic2305@gmail.com
45.Popović MiloradV. Vasovića 24, 11400 Mladenovac064/3503-330
e-mail: juran.yu@gmail.com
46.Radenković MilanPrvomajska 56/86, 11080 Zemun011/2617-796, 063/362-382
e-mail: chief.1@beotel.net
47.Radosavljević NenadMarijane Gregoran 73, 11000 Beograd011/2782-758, 064/1350-950
e-mail: nenadbasket70@gmail.com
48.Radovanović GoranBul. M. Pupina 193/50, 11070 Novi Beograd063/8127-474, 065/8127-474
e-mail: goxy101@yahoo.com
49.Radović Gordana063/8175-882
50.Rašinac Aleksandar064/1235-878
51.Reljić SanjaPartizanski blok 2 br.54, 11000 Beograd011/3317-282, 063/269-364
e-mail: sandej@eunet.rs
52.Ružić ZoranMomčila Radivojevića 6, 11080 Zemun011/2610-610, 064/8582-115
e-mail: ruzicz@gmail.com
53.Šarbajić SinišaAleksinačkih rudara 79, 11070 Novi Beograd011/2698-434, 064/3227-733
e-mail: silesarbajic@gmail.com
54.Simić MiroslavSave Kovačevića 4, 11500 Obrenovac011/8723-601, 063/7767-786
e-mail: magistar62@gmail.com
55.Šoškić NikolaVojvode Stepe 58, 11000 Beograd011/2461-213, 065/2030-666
e-mail: soxvozd@hotmail.com
56.Todorović AleksandarJovana Isailovića 22/21, 11000 Beograd064/8784-135, 064/1586-121
e-mail: atodorovic@bambi.rs
57.Todorović MilanPožeška 134/25, 11000 Beograd064/1480-928
e-mail: office.todorovic@gmail.com
58.Todorović SlobodanPiva Karamatijevića 8, 11000 Beograd011/3970-530, 063/367-530
e-mail: todorovicboban@gmail.com
59.Tolić AleksandarVidikovački venac 79/52, 11090 Beograd065/2330-528, 063/243-998
e-mail: aleksandartolic1@gmail.com
60.Tomić NikolaCarice Milice 1/21, 11460 Barajevo011/8302-969, 064/8282-904
e-mail: tomic@kss.rs
61.Velanac DragoslavManasijeva 3, 11000 Beograd011/2647-274, 064/4337-605
e-mail: velanacdragoslav@gmail.com
62.Vraneš AleksandarBaranjska 4, 11080 Zemun011/2106-261, 064/3026-109
e-mail: aleksandarvranes91@gmail.com
63.Vukšić MilanBanjičkih žrtava 28, 11000 Beograd064/1952-919, 063/1952-889
e-mail: vuksaherc@gmail.com
64.Živanović VladimirGospodara Vučića 119, 11000 Beograd062/246-248
e-mail: vladazkg@gmail.com
65.Zrnić Jovan29. Novembra 13b, 11050 M.M. Lug011/3476-387, 064/1424-358
e-mail: kkomladinac@eunet.rs


Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama