lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Ас Баскет221841523136116240
2.КК Динамик БГ221751636130633039
3.КК Жарково221571425115427137
4.КК Беовук 72 (-1)221661363123712637
5.КК Сава22148156515125336
6.КК ИБЦ22121014011410-934
7.КК Беко22101213971397032
8.КК Чубура2291315181533-1531
9.КК Слодес2271512481336-8829
10.КК Баск2261613421577-23528
11.КК Младост2261613061407-10128
12.БКК Раднички2222013151809-49424
52143 КК Баск : КК Ас Баскет 52 : 64
03.12.2017
11:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Шошкић, Боривоје Ружић, Делегат: Урош Чукић
52144 КК Чубура : КК Слодес 65 : 66
07.12.2017
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Стеван Рашинац, Данило Петковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52145 КК ИБЦ : КК Жарково 49 : 85
03.12.2017
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Милановић, Немања Илић, Делегат: Љубомир Милетијев
52146 КК Младост : БКК Раднички 68 : 59
03.12.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
52147 КК Сава : КК Динамик БГ 52 : 62
03.12.2017
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Ковачевић, Душан Марчетић, Делегат: Ђорђе Илић
52148 КК Беко : КК Беовук 72 88 : 74
02.12.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Никола Свркота, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
52149 КК Жарково : КК Беко 59 : 51
09.12.2017
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић, Делегат: Никола Томић
52150 КК Слодес : КК ИБЦ 73 : 83
09.12.2017
12:50
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Толић
52151 КК Ас Баскет : КК Чубура 60 : 57
10.12.2017
16:50
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Кривокућа, Филип Младеновић, Делегат: Горан Радовановић
52152 КК Динамик БГ : КК Баск 101 : 42
10.12.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Љубомир Марковић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Влаховић
52153 БКК Раднички : КК Сава 78 : 103
09.12.2017
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Петар Крал, Филип Младеновић, Делегат: Зоран Ружић
52154 КК Беовук 72 : КК Младост 64 : 53
10.12.2017
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Данило Петковић, Петар Милановић, Делегат: Звездан Јанковић
52155 КК Баск : БКК Раднички 75 : 57
20.12.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Никола Свркота, Немања Кривокућа, Делегат: Никола Томић
52156 КК Чубура : КК Динамик БГ 58 : 93
16.12.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Никола Свркота, Петар Милановић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52157 КК ИБЦ : КК Ас Баскет 74 : 78
17.12.2017
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Радовић, Стефан Ћалић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52158 КК Жарково : КК Слодес 68 : 60
17.12.2017
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Савић, Марко Перовић, Делегат: Александар Кнежевић
52159 КК Сава : КК Беовук 72 71 : 87
13.12.2017
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Ђурђић, Данило Петковић, Делегат: Ђорђе Илић
52160 КК Беко : КК Младост 57 : 48
16.12.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Боривоје Ружић, Александар Савић, Делегат: Ненад Радосављевић
52161 КК Слодес : КК Беко 54 : 57
25.12.2017
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Попић, Марко Пауновић, Делегат: Ненад Радосављевић
52162 КК Ас Баскет : КК Жарково 45 : 75
24.12.2017
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Радовић, Марко Пауновић, Делегат: Звездан Јанковић
52163 КК Динамик БГ : КК ИБЦ 83 : 74
23.12.2017
19:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Владимир Јевтовић, Немања Влаховић, Делегат: Михајло Костић
52164 БКК Раднички : КК Чубура 72 : 85
23.12.2017
12:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Саша Крсмановић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Каличанин
52165 КК Беовук 72 : КК Баск 62 : 52
23.12.2017
14:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Милош Попић, Делегат: Зоран Нинков
52166 КК Младост : КК Сава 72 : 73
17.01.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Драгослав Веланац
52167 КК Баск : КК Младост 61 : 57
13.01.2018
12:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Александар Толић
52168 КК Чубура : КК Беовук 72 69 : 71
18.01.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Марко Шошкић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
52169 КК ИБЦ : БКК Раднички 65 : 70
14.01.2018
16:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Свркота, Немања Кривокућа, Делегат: Ненад Радосављевић
52170 КК Жарково : КК Динамик БГ 59 : 73
17.01.2018
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Љубомир Марковић, Немања Влаховић, Делегат: Михајло Костић
52171 КК Слодес : КК Ас Баскет 41 : 57
18.01.2018
14:10
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Пауновић, Павле Шипка, Делегат: Никола Шошкић
52172 КК Беко : КК Сава 55 : 63
13.01.2018
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Никола Милорадовић, Павле Димитријевић, Делегат: Александар Тодоровић