lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Ас Баскет221841523136116240
2.КК Динамик БГ221751636130633039
3.КК Жарково221571425115427137
4.КК Беовук 72 (-1)221661363123712637
5.КК Сава22148156515125336
6.КК ИБЦ22121014011410-934
7.КК Беко22101213971397032
8.КК Чубура2291315181533-1531
9.КК Слодес2271512481336-8829
10.КК Баск2261613421577-23528
11.КК Младост2261613061407-10128
12.БКК Раднички2222013151809-49424
52173 КК Ас Баскет : КК Беко 77 : 61
20.01.2018
15:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Никола Свркота, Мирко Весковић, Делегат: Никола Томић
52174 КК Динамик БГ : КК Слодес 71 : 62
20.01.2018
17:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Саша Крсмановић, Петар Крал, Делегат: Александар Кнежевић
52175 БКК Раднички : КК Жарково 38 : 93
21.01.2018
16:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Милан Костић, Делегат: Ненад Радосављевић
52176 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 72 : 46
20.01.2018
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Саша Крсмановић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Нинков
52177 КК Младост : КК Чубура 54 : 77
24.01.2018
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Љубомир Марковић, Душан Марчетић, Делегат: Милан Раденковић
52178 КК Сава : КК Баск 74 : 67
21.01.2018
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Урош Дојчиновић, Делегат: Михајло Костић
52179 КК Динамик БГ : КК Ас Баскет 46 : 47
27.01.2018
13:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Урош Дојчиновић, Стефан Ћалић, Делегат: Никола Томић
52180 БКК Раднички : КК Слодес 57 : 82
01.02.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Милан Костић, Марко Шошкић, Делегат: Ђорђе Илић
52181 КК Беовук 72 : КК Жарково СР 0 : 20
службени резултат
27.01.2018
13:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
52182 КК Младост : КК ИБЦ 70 : 77
27.01.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Петар Крал, Немања Видаковић, Делегат: Зоран Ружић
52183 КК Сава : КК Чубура 71 : 70
23.02.2018
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Огњен Ћурчић, Немања Видаковић, Делегат: Ђорђе Илић
52184 КК Беко : КК Баск 60 : 55
27.01.2018
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Никола Стошић, Милош Попић, Делегат: Слободан Тодоровић
52185 КК Чубура : КК Баск 100 : 75
03.02.2018
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Немања Влаховић, Павле Шипка, Делегат: Ђорђе Илић
52186 КК ИБЦ : КК Сава 51 : 77
15.03.2018
20:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
52187 КК Жарково : КК Младост 56 : 33
04.02.2018
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Радовић, Немања Видаковић, Делегат: Урош Чукић
52188 КК Слодес : КК Беовук 72 51 : 57
04.02.2018
12:50
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Михајло Костић
52189 КК Ас Баскет : БКК Раднички 104 : 69
08.02.2018
15:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Душан Марчетић, Петар Милановић, Делегат: Слободан Каличанин
52190 КК Динамик БГ : КК Беко 64 : 55
03.02.2018
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Радовић, Милош Прица, Делегат: Михајло Костић
52191 КК Баск : КК ИБЦ 52 : 47
10.02.2018
11:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Петар Крал, Боривоје Ружић, Делегат: Милан Раденковић
52192 БКК Раднички : КК Динамик БГ 59 : 104
11.02.2018
17:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Влаховић, Немања Радовић, Делегат: Зоран Нинков
52193 КК Беовук 72 : КК Ас Баскет 62 : 57
14.02.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Душан Марчетић, Делегат: Ђорђе Илић
52194 КК Младост : КК Слодес 51 : 46
10.02.2018
18:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Делегат: Зоран Ружић
52195 КК Сава : КК Жарково 67 : 60
11.02.2018
15:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Никола Томић
52196 КК Беко : КК Чубура 64 : 69
16.02.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Душан Марчетић, Данило Петковић, Делегат: Никола Томић
52197 КК ИБЦ : КК Чубура 67 : 53
18.02.2018
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Крал, Петар Димић, Делегат: Михајло Костић
52198 КК Жарково : КК Баск 74 : 49
18.02.2018
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Ковачевић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Љубомир Милетијев
52199 КК Слодес : КК Сава 65 : 63
16.02.2018
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Ковачевић, Огњен Ћурчић, Делегат: Урош Чукић
52200 КК Ас Баскет : КК Младост 67 : 52
18.02.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Александар Савић, Данило Петковић, Делегат: Зоран Ружић
52201 КК Динамик БГ : КК Беовук 72 62 : 65
17.02.2018
17:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Влаховић, Марко Шошкић, Делегат: Ђорђе Илић
52202 БКК Раднички : КК Беко 74 : 85
18.02.2018
12:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Саша Крсмановић, Милан Костић, Делегат: Ненад Радосављевић