lat|eng
Насловна > Архива резултата
ЈУНИОРИ/2. лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Флеш221931657139925841
2.КК Астра 221841463107039340
3.КК Еко Спорт22157143113508137
4.ОКК Београд22148150414198536
5.КК Сава22139144313657835
6.КК Рас22121015131509434
7.КК Житко Баскет2291315281571-4331
8.ШКК Звездара 22281413211476-15530
9.КК Шампион БГД2281412871337-5030
10.КК Чубура2281412841360-7630
11.КК Борча 2271513221488-16629
12.КК Нови Београд 72212111351544-40923
52305 КК Борча : КК Сава 60 : 75
10.11.2017
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52306 ШКК Звездара 2 : КК Флеш 53 : 88
27.01.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52307 КК Шампион БГД : КК Чубура 56 : 42
27.01.2018
13:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52308 ОКК Београд : КК Астра 47 : 70
30.01.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52309 КК Еко Спорт : КК Нови Београд 7 77 : 62
02.02.2018
16:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52310 КК Рас : КК Житко Баскет 77 : 73
27.01.2018
14:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
52311 ШКК Звездара 2 : КК Борча 70 : 62
09.02.2018
16:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52312 КК Шампион БГД : КК Флеш 48 : 81
30.01.2018
21:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52313 ОКК Београд : КК Чубура 65 : 63
12.02.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52314 КК Еко Спорт : КК Астра 61 : 60
15.02.2018
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52315 КК Рас : КК Нови Београд 7 94 : 77
10.02.2018
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
52316 КК Сава : КК Житко Баскет 73 : 63
21.02.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52317 КК Нови Београд 7 : КК Житко Баскет 63 : 76
22.02.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52318 КК Астра : КК Рас 80 : 58
17.02.2018
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
52319 КК Чубура : КК Еко Спорт 70 : 77
19.02.2018
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52320 КК Флеш : ОКК Београд 95 : 81
17.02.2018
20:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52321 КК Борча : КК Шампион БГД 58 : 72
20.02.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52322 ШКК Звездара 2 : КК Сава 53 : 79
16.02.2018
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52323 КК Житко Баскет : КК Астра 67 : 98
25.02.2018
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52324 КК Шампион БГД : ШКК Звездара 2 67 : 61
25.02.2018
13:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52325 ОКК Београд : КК Борча 64 : 66
26.02.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52326 КК Еко Спорт : КК Флеш 66 : 69
23.02.2018
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52327 КК Рас : КК Чубура 60 : 59
24.02.2018
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
52328 КК Сава : КК Нови Београд 7 67 : 52
25.02.2018
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52329 КК Астра : КК Нови Београд 7 56 : 29
03.03.2018
15:10
Вук Караџић ( Таковска 41)
52330 КК Чубура : КК Житко Баскет 54 : 67
05.03.2018
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52331 КК Флеш : КК Рас 72 : 68
04.03.2018
19:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52332 КК Борча : КК Еко Спорт 61 : 56
04.03.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52333 ШКК Звездара 2 : ОКК Београд 60 : 83
03.03.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52334 КК Шампион БГД : КК Сава 65 : 70
04.03.2018
13:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)