lat|eng
Насловна > Форум > Кадети > F4 II i Regionalna
Dorcolac09:06:48 03.06.2017
F4 II i Regionalna
Пријави злоупотребу
Vasa ocekivanja ?

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1629
  • Charlesjenkins(2017-07-01 13:11:49)

Sto pljujes gudrika mare...?

Пријави злоупотребу
  • sramota(2017-07-01 12:22:59)

REKOH JA DA CE PARTIZAN IZDOMINIRATI.

Пријави злоупотребу
  • banjica01(2017-06-26 19:40:31)

Gledao sam sve tekme pa da pocnem od organizacije koja je katastrofalna bila. U sali nema vazduha ko sauna. Vreme na kosevima ne radi. Tek zadnji dan su doneli novi semafor za vreme i stavili ga sa strane terena, igracima koji napadaju iza ledja stojao. Sedeo sam tacno iza zapisnickog stola a ni ja nisam cuo kada kucaju o sto 10 sekundi kako su mogli onda igraci u onoj buci. Dnevno svetlo sa strane na desnom kosu suvise jako. Ne znam kako je Pinki dobio tu organizaciju ali se obrukao za medalju. Sudjenje vise nego lose. U prvoj utakmici Dinamiku ukradena pobeda. Sudija ponistava par sekundi pred kraj Dinamiku regularan kos za pobedu i umesto da dosudi jos bacanje on svira faul dole. To je cak i delegacija Mege koja je bila iza mene priznala. Dinamik ne pogadja ni jedno bacanje ali hvata loptu i cist zicer ne pogadja. Mega dobija tekmu sa 1 poen razlike. Druga tekma je bila najlepsa za gledanje Partizan je zasluzeno pobedio. Trebao je Partizan sa vecom razlikom da dobije ali sudije su u prvom planu ponovo sudeci za Zemun. U subotu je isto partizan u zadnjoj cetvrtini kod prednosti od 20 razlike ostecen pa je mega u jednom trenutku dosla na -4 uz pomoc sudija ali se tekma zavrsila na 9 za partizan. Dinamik je u subotu gotovo celu tekmu vodio protiv Zemuna i onda je naravno uz pomoc sudija koji nisu imali isti kriterijum za obe strane izgubio. Bio je i incident kad je zaustavljen igrac Zemuna sa brojem 13, sudija je svirao namernu a isti igrac je krenuo da se fizicki obracuna sa igracem Dinamika. U tom trenutku trener Zemuna dovikuje svom igracu da nabode protivnickog igraca a tada navijaci dinamika skacu i dobacuju zapisnickom stolu. Trener zemuna psovkama poliva navijace ali delegat je smirio situaciju. U sledecem napadu igrac dinamika sa brojem 10 dobija koleno u glavu i izlazi zbog povrede a sudije ne reaguju na to umesto da iskljuce igraca zemuna jer se iz aviona videlo da ga je namerno udario cak ni faul ne sviraju. Tad se vec videlo da se dinamik predao i cekao kraj utakmice. U nedelju je Mega sve vreme vodila protiv zemuna ali mislim da su se pred kraj prilicno umorili i Zemun pobedjuje. Dinamik nije ni pokusavao protiv partizana nesto bitno da uradi. Za dinamik je igrala uglavnom klupa i odlicno su se nosili obzirom da je prva petorka ocajno igrala i dozvolila nekih 20 razlike u prvoj cetvrtini. Isto je bilo i u trecoj prva petorka je ocajna bila isto nekih 15 poena izgubila cetvrtinu a klupa stizala rezultat. Mada Partizan je na ovom turniru bio za 2 klase iznad od svih ostalih ekipa zajedno. Sve u svemu Dinamik 4 mesto jesu osteceni pogotovo protiv Mege ali svakako bleda slika onog dinamika iz lige i baraza. Mozda je razlog to da su im 3 igraca igrala na f4 za juniore i sad f4 za kadete to je 6 utakmica u 6 dana bez dana odmora. Njihov najbolji igrac sa brojem 5 se zakucavao u odbranu, promasivao, sebicno sutirao bez rezona, lose dodavao kad se seti da postoje i drugi igraci na terenu, gubio lopte u prenosu. On je sigurno mnogo doprineo svojom sebicnom igrom ovom losem rezultatu dinamika. Mega 3 mesto dobra ekipa sa velikim brojem rotacija kod njih svi igraci imaju istu minutazu. Realno Mega ima sjajan potencijal za buducnost samo da zadrze sve ove igrace. Jako lepu kosarku igraju i mnogo su mi se svideli i ako im je 3 mesto navuceno nisu ga zasluzili. Zemun 2 mesto i veliko razocaranje za mene da im nije igraca sa brojem 13 oni bi bili zadnji. Ne znam sta su oni radili na F4 ali da im nije sudija ne bi sigurno 2 bili. I 1 mesto Partizan dominantna ekipa sa sjajnim individualcima. Puni snage oni bi mogli jos jedan F4 da odigraju a da se ne umore. Ni sudije im nisu mogle nista. Lepo ih je gledati i uzivati u njihovoj igri. Nije mi zao sto sam ta tri dana gledao ovaj F4 ako ni zbog cega drugog onda zbog Partizana.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • headcoach(2017-06-25 16:18:40)

Da li je neko gledao utakmicu partizan zemun i kakvi su utisci sa obzirom da je bila odlucujuca za osvajanje f4.

Пријави злоупотребу
  • hala(2017-06-21 00:15:02)

Svejedno,mislim da su pioniri mege jaci od Dynamika. Isto sam ubedjen da je 1-2 Partizan i Zemun.

Пријави злоупотребу
  • headcoach(2017-06-20 14:48:36)

U tom slucaju jedini pravi favorit je Partizan. Jedino Zemun moze da im pruzi iole znacajniji otpor.

Пријави злоупотребу
  • Kobeland 55 (2017-06-19 22:51:49)

@headcoach Neigraju njih dvojica,igraju pioniri i 2 igrača 01' koji nemaju neku minutažu,prošle godine bili 11. i 12. igrač.

Пријави злоупотребу
  • headcoach(2017-06-19 21:24:17)

Da li za Megu igraju Lagovic i Music ili igra cisto 2002 godiste?

Пријави злоупотребу
  • hala(2017-06-14 20:19:07)

Sledeci vikend spektakl.

Пријави злоупотребу
  • hala(2017-06-13 11:07:43)

1. Zemun 2. Partizan 3. Banjica Mega 4. Dynamik

Пријави злоупотребу
  • Прикажи још