lat|eng
Rampa08:06:07 07.06.2017
F4 II lige
Пријави злоупотребу
Svelo se na 4 ekipe pa da vidimo misljenja.

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1633
  • sportski radnik(2017-07-07 01:08:05)

I dok vecina odmara noge u moru i zasluzenom odmoru :) , zasluzeno je titula pripala Beovuku. Disciplinovana kosarka je dosla do izrazaja, talenat je nista naspram mukotrpnog rada. Svaka cast svim ucesnicima

Пријави злоупотребу
  • Kopakabana(2017-06-20 11:29:30)

@ Nenadovic Goca, ovom prilikom Vas obaveštavam da je F4 završen kao i prvenstvo. Ne znam imena "nedoraslih" sudija niti ko je pomenuti gradjanin ali pouzdano znam da neosvešćeni, odrasli ljudi spas neće naći na forumima, u sportu pa ni u KSB. Postoje druge ustanove. To bi bilo sve od mene do sledeće sezone.

Пријави злоупотребу
  • Nenadovic Goca(2017-06-20 00:26:32)

Poštovana g.Kopakabana, Izvinite na predugom zadržavanju. Slažem se sa Vama da priča o bolesti roditelja i predlozi o gađanju stolicama ne priliče jednoj dami. U pravu ste kad kažete da nema mesta znalačko-košarkaškoj analizi turnira pošto ja ne razlikujem košarku od borilačkih sportova. Hvala Vam što ste se složili sa mnom u jednom segmentu, da ga sad ne citiram. Jedino se ne slažem sa Vama da su deci Asa, Dynamica i Zemuna bile potrebne kacige tokom utakmica sa Beovukom. Zemunu je falilo malo više borbenosti i sportske sreće, Asu nije falilo ništa, a Dynamicu je falilo 26 poena (na kraju utakmice), odnosno 10-15 konstantno tokom celog meča da bi isti dobio. Konačno, slažem se sa Vašim završnim sloganom „STOP NASILJU!“ : 1)nad nedoraslim sudijama (htedoše neki roditelji da ih linčuju, patrola policije je ispratila sudije, koje su otele Dynamicu 26 poena, iz hale) 2)nad decom Beovuka – najgori i najprizemniji vid nasilja je bilo zviždanje deci, vršnjacima vaše dece, prilikom proglašenja pobednika 3)nad Mišom Lakićem – građaninom i gledaocem na ovom turniru, koji je sve vreme apelovao na roditelje Beovuka na sportsko navijanje. O ranijim zaslugama pomenutog, dok je bio koordinator za mlađe selekcije, i suspenzijama koje je dobio, ne želim sada da govorim. Sportski pozdrav i izvinite još jednom!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Kopakabana(2017-06-19 10:11:23)

Poštovana gdjo. Goco, mislim da ste nas i predugo zadržavali. Priča o bolestima roditelja i predlozi o gadjanju stolicama ne priliče jednoj dami. Takodje smatram da nema mesta znalačko - košarkaškoj analizi turnira od strane osobe koja ne razlikuje košarku od borilačkih sportova. Svakako bih se složila sa Vama u jednom segmentu:"Beovuk prikazao je zavidan nivo borbenosti i mislim da je njihov glavni kvalitet što svakog protivnika uvuku u svoj sistem igre" Jedini problem je što se ta igra ne zove košarka i što bi za decu Asa, Dynamica i Zemuna najsigurnije bilo da stave kacige na glavu u toj igri. STOP NASILJU!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Nenadovic Goca(2017-06-18 23:57:25)

Dragi roditelji, Deca su vam super, što se za vas ne može reći. Apsolutno ste preterali sa bolesnim ambicijama. Pogotovo vi, šmekeri sa Dorćola, kako sebe nazivate, a krivite sudije za poraz od 25 razlike!!! Još gore, odakle vam uopšte ideja da zviždite i negodujete dok se DECI Beovuka dodeljuje pehar za osvojeno prvo mesto!?Trebali ste ih gađati nečim, recimo stolicama!!! Podsećam vas da su to vršnjaci VAŠE DECE. Nažalost, to mi je najjači utisak sa finalnog turnira. Kao neutralan posmatrač, smatram da je pravda zadovoljena, u smislu što je jedna od tri vrlo ujednačene ekipe, osvojila turnir. Ovde mislim na Beovuk, As i Zemun. Smatram da je Dynamic slabija od svake od ovih ekipa u igračkom smislu, visinski jeste dominantna ekipa, ali samo visinski. Čini mi se da su deca igrala pod moranjem osvajanja turnira, opet bih se vratila na priču o roditeljima i domaćem terenu, tj. pritisku. As me je razočarao bezvoljnom igrom u prvoj i trećoj utakmici, mislim da oni igraju najčistiju košarku za mlađe pionire i najmlađa su ekipa na turniru, NOSIOCI igre su podjednako 2004o i peto godište. Za njih ima vremena, i priznajem da su mi bili favoriti za osvajanje turnira. Realno, nisu bili miljenici sudija ni u jednoj utakmici. Zemun me oduševio u utakmici protiv Asa gde su odigrali zrelo (zamerka treneru – zbog čega zonski presing u ovom uzrastu, hoće li deca naučiti da igraju individualnu odbranu sa takvim pristupom?). Drugu zamerku za njih nemam, vrlo ujednačena i lepo ukomponovana ekipa, u kojoj su nosioci igre takođe 2005o godište. Biće ludo sledeće godine (mislim na Zemun-As). Utakmica se Beovukom je bila na jednu do dve lopte lopte, takođe sa Dynamicom, pravedno je da jednu dobiješ, jednu izgubiš. Ne bi bilo nezasluženo da su oni osvojili turnir... Beovuk je osvojio turnir zasluženo, prikazao je zavidan nivo borbenosti na oba dela terena u svakoj utakmici. Taktički, najbolje su odigrali i mislim da je njihov glavni kvalitet što svakog protivnika uvuku u svoj sistem igre. Oni su najbolji primer snage kolektiva (mislim na ovaj turnir). Igrači koji su se izdvojili (ne znači da su bili najbolji), već su dali neki pečat turniru: Beovuk 11, Zemun 6 i 15, Dynamic 14, As 00 i 24. Ne bih vas duže zadržavala... Pozdrav

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Kopakabana(2017-06-17 11:38:49)

Kako protiv Zemuna tako i protiv Dynamica. Nema fame, samo tuča dece koja igraju protiv Beovuka. O krvavim nosevima i nazivanju dece siledžijama neznam ništa, to verovatno samo vi znate. Deca nisu kriva što su pogrešno učena. Reputaciju kluba pravi isključivo on sam. "Ja i ostali" samo smo se uverili na F4 zašto je Beovukova takva kakva je. Zvižduci su posledica "samo agresivne" igre. Da li ste Vi gledali utakmice i ima li mesta agresivnosti u ovom uzrastu?

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Kopakabana(2017-06-17 11:24:39)

@malizmajbgd ^ komentarišem vidjeno

Пријави злоупотребу
  • Malizmajbgd(2017-06-17 10:35:54)

Poštovani/a Kopakabana, prvo me interesuje da li ste vi uopšte bili na utakmici koja se ovde pominje (Dynamic-Beovuk)? Ono što je Anonimni napisao je apsolutno tačno, osim tog "sportski grubo". Ja bih rekao agresivno, što nikako nije nasilje, ragbi, siledžijstvo. Vi i ostali ste stvorili famu oko dece iz Beovuka, nazivate ih siledžijama, a deca igraju čvrstu odbranu. Gledao sam ove sezone samo poslednjih 5-6 njihovih utakmica i nikada nisam video da je bilo koji igrač Beovuka raspravljao sa sudijom, krstio se odlukom sudije ili psovao publiku. To sve sam juče video od igrača Dynamica. Pritom, ovde se ne radi o razlici od 2-3 poena, Beovuk je pobedio sa 25!!! poena razlike. Hoćete reći da je to slučajno? Zviždati deci prilikom dodele medalja i pehara??? Deci??? To ide na čast onima koji su to radili, "kulturnim" roditeljima, pa onda i ne čudi da igrač br.6 gleda u roditelje Beovuka i psuje jer oni bodre svoju decu. Uostalom, pogledajte tabelu, tamo sve piše (doduše ne piše da je Beovuk izgubio od As Basketa-sjajne ekipe, jer su promašili 30+ bacanja). Toliko od mene, a krvave noseve koje je neko spomenuo... To nije ni za komentarisanje. Žalosno je.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Kopakabana(2017-06-17 09:37:21)

@anonimni ^ sportska grubost ne postoji kao što ne postoji ni kulturno psovanje. Ocigledno imate problem sa percepcijom elementarnih stvari pa zato ne razumete zasto vam niko nije čestitao.STOP NASILJU mr. anonimni. Prestanite da učite decu grubosti i shvatite ih ozbiljno zato što ne postoji ništa ozbiljnije i važnije od njih. Vreme turbo folka je davna prošlost.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Anonimni(2017-06-17 00:06:47)

Ne razumem zasto svi pricaju lose o Beovuku. Jeste da igraju grubo, ali igraju sportski grubo. Takodje niko ne zeli da prica o tome kako su igraci Beovuka pod pritiskom skoro cele sale igrali fokusirano, bez ikakvih ispada, dok su igraci Dinamika vise puta pricali sa sudijom ili u jednom trenutku i opsovali publiku. Zeleo bih i da uporedim navijace Beovuka i Dinamika. Beovuk imao je mlade, ali vatrene navijace na tribinama i roditelje u parteru koji nisu osecali potrebu da psuju sudije ili trenere, za razliku od navijaca Dinamika. Sramota me je sto sam prisustvovao tome da odrasli ljudi zbog prekomerenog "navijanja" moraju biti odstranjeni i (zbog manjka boljeg izraza) zvizde dok su igraci Beovuka primali medalje i pehar. Ljudi, ovo je decja kosarka. Ne morate je shvatiti toliko ozbiljno. Beovuk je po meni zasluzeno dobio i sportski odigrao. Vidim da se dosta ljudi ovde ne slaze sa tim, ali kako god, svako ima svoje misljenje.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Прикажи још