lat|eng
dugi05:07:40 21.07.2017
JKL 2017/18
Пријави злоупотребу
Da li ce se liga opet prosiriti na 4+2? Da li se Mega vraca u BG? Koje ekipe onda ulaze u trku za JKL, da prokomentarisemo malo

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1635
  • DikembeMutombo(2017-11-16 10:49:03)

5 razlike je bilo, 100:95. Velika razlika se videla u igri dve ekipe, Partizan igra iskljucivo na timski kvalitet uz Karapandzica koji definitivno iskace kao nosilac sto je i pokazao na kraju time sto je pogodio trojku koja je prelomila mec sa 9 metara. Zvezda je svoje sanse imala preko Tomasevica koji pored ostalih izgleda kao terminator, ali je napravio neke glupe faulove i na kraju kada je najvise bio potreban ekipi, ispao je sa 5 licnih gresaka. U medjuvremenu je ekipu drzao Vasic pogodivsi neke trojke iz neverovatnih pozicija. Pojedinacno gledano, zvezda je jaca od partizana na svakoj poziciji, osim na poz pleja gde Karapandzic odskace, ali je partizan timskim kvalitetom i pre svega velikim brojem skokova u napadu uspeo da isparira i na kraju pobedi.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Headcoach(2017-11-16 10:24:22)

Da li ne neko gledao jucerasnni derbi? Cuo sam da je Partizan dobio 6 razlike.

Пријави злоупотребу
  • Headcoach(2017-11-16 08:02:44)

Dobila je Vizura mada je Zemun vodio dobar deo utakmice. Realno kvalitet je na strani Vizure samo su kasno upalili motore. Igrac utakmice je bio Gole.

Пријави злоупотребу
  • Chipsy(2017-11-16 01:22:37)

Jel gledao neko Vizura Zemun ?

Пријави злоупотребу
  • x-over(2017-11-01 12:58:02)

@vito: Dobra analiza. Evo tek sada počinju da izbacuju snimke utakmica na sajtu, pa ćemo moći da pogledamo i druge ekipe, ja lično sam dosad samo par utakmica odgledao. Zato bih jedino apostrofirao učinak 02 godišta (i to najviše prema statistici), za 01 godište manje-više nema nekih igrača koji su sada iskočili, nosioci su uglavnom oni igrači koji su i prošle godine igrali značajnu ulogu u kadetskoj ligi, i koji u dobroj meri već igraju i juniorsku ligu paralelno sa ovim. Dakle: Čini mi se da Mega najviše gura mlađe godište, tu su Paunović, Mušikić i Agoč starteri, to je već nešto što je prepoznatljivo za njih da su im nosioci uvek godinu dana mlađi, što je svakako fantastično, i moglo bi se već reći da je Mega definitivno u ovom trenutku najbolja sredina za razvoj mladih igrača. U Zemunu Đinović takođe ima ogroman prostor da igra, nisam očekivao da će biti ovako dobar, videćemo kad se Milošević-Jarić vrati hoće li mu smanjiti ulogu, ali zasad pravi potez što je prešao u Zemun. U Zvezdi su nosioci ipak skoro svi 01 godišta, ali me prijatno iznenadio Manojlović, nije me se toliko dojmio na prošlogodišnjem finalnom turniru pionira, ali očigledno uspeo je da se izbori za dobru poziciju, svaka čast. U Vizuri mlađi isto dobijaju veliku ulogu kao i u Megi, sviđa mi se što igraju praktično sa svih 12 igrača, a i inače su mi najsimpatičnija ekipa u ligi, želim im da daleko doguraju. Na kraju, u Partizanu bih rekao da najmlađi dobijaju najmanje šanse, za Gorunovića nisam iznenađen, međutim plašim se koliko će Dangubić i Stefanović iskoristiti ovu sezonu.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • vito(2017-11-01 12:13:44)

Malo da pokrenemo temu na forumu, posle dužeg vremena. Posle odigrana tri kola sa sigurnošću se može zaključiti da su ekipe iz Beograda kvalitetnije u odnosu na ekipe iz unutrašnjosti Srbije. Zbog čega je to tako, ne bih komentarisao u ovom trenutku. U dosadašnjem toku (mada je još rano zaključivati) jedino su ekipe Poleta i Borca iz Čačka prikazale košarku koja je konkurentna u odnosu na beogradske ekipe. Što se timova tiče: Zvezda kompaktna, dobro selektovani tim. Mega, slično kao Zvezda, mislim da će oni kroz ligu igrati sve bolje i bolje. Partizan odlična trkačka ekipa sa puno tempa. Ko sa njima udje u jurnjavu po terenu, po meni ima mminimalne šanse da ostvari povoljan rezultat. Vizura i Zemun, slična košarka, timovi koji se još razvijaju i rastu, igraju lepršavu košarku. Ostatak ekipa, na prosečnom nivou. Od igrača moram spomenuti one koje je statistika do sada izdvojila (za tri utakmice prosek)od ostalih: Grojić, Ivanjica, indeks 20,7, poeni 21,7; Sjajni Marković, Zemun, in 38,3, poeni 30,3; Djinović, Zemun, in 25,7, poeni 20,3; Stamenić, Polet, in 32, poeni 29; Mišković, Mega, in 25,3, poeni 20; Vasić, CZ, in 23,7, poeni 17,3; Tomašević, CZ, in 20, poeni 19. Sportski pozdrav!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • sramota(2017-10-02 14:52:39)

Partizan je sa Karapandzicem i Tanaskovicem lako izasao na kraj sa Zarkovom i Savom. Vizura je takodje relativno lako dobila te ekipe. Mislim da je Partizan jaci i od Vizure za 20 razlike ukoliko budu igrali Tanaskovic i Karapandzic. Velika je razlika mada u Partizanu igra iskljucivo 2001 godiste dok u ostalim ekipama ima i 2002 g. U Savi je 2002, g, nosilac.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • datome(2017-09-30 22:36:39)

Važi, evo saćem.

Пријави злоупотребу
  • volim basket(2017-09-30 20:30:20)

@datome....sace!? HahHahahaha,pusti lave forum...

Пријави злоупотребу
  • Headcoach(2017-09-30 17:20:30)

Da lije neko gledao utakmice u Vizurinoj hali? Po rezultatima reklo bi se da je velika razlika u klasi.

Пријави злоупотребу
  • Прикажи још