lat|eng
Chacho08:07:27 29.07.2017
Kvalitetna 03
Пријави злоупотребу
Sta mislite o sledecoj sezoni gde ce noseći pioniri biti decaci rodjeni 03 i mladji.Da li znate da li se neko pojačao?

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1636
  • SRAMOTA(2018-02-10 18:52:50)

Mislim da je svrha toga da se na jednom mestu nadju najtalentovanija deca u Srbiji i da klubovi mogu da vide na koga bi mogli da racunaju u narednoj godini. Na neki nacin je neposteno prema deci koja treniraju i takmice se a nisu nagradjena za to a na neki nacin razumem i klubove koji tako pokusavaju da peivuku talente.

Пријави злоупотребу
  • zabrinuti(2018-02-09 23:53:17)

Približava se vreme odigravanja mini turnira za pionire u Nišu tokom završnice Kupa Radivoja Koraća za seniore. Pojedini treneri beogradskih klubova intenzivno pregovoraju za pozajmljivanje igrača iz drugih klubova kako bi se pokazali u lažnom boljem svetlu tokom pomenutog turnira u Nišu. Kakvi su vaši komentari za ovakvo postupanje? Da li ima još neko osim mene da ovakav potez pojedinaca ocenjuje u najnegativnijem smislu a najviše zbog dečaka koji vredno rade i vole svoj klub a neće imati priliku zbog "padobranaca" da učestvuju na ovako jednom prestižnom turniru.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Urćol85(2018-02-09 15:19:15)

Čemu lične frustracije prema Partizanu,nema razloga ,

Пријави злоупотребу
  • brankec(2018-02-08 12:58:42)

mislim da ce partizan najverovatnije biti prvi. kao najkvalitetnija ekipa igracki i sa odlicnim trenerom trebalo bi da ne ocekujem iznenadjenja protiv njihj. fenomenalna ekipa koju predvode plejmejker Taric zajedno sa ignjatovicem imaju sansu da mozda cak budu i prvaci sveta,

Пријави злоупотребу
  • SRAMOTA(2018-01-29 11:13:35)

U naredna 3-4 kola bice sve jasnije. Ras je ispao iz trke. Za 4 i 5 mesto bore se Zemun, Vizura,Sava i Partizan. Bice bas ZANIMLJIVO.....

Пријави злоупотребу
  • ASD(2018-01-28 08:34:26)

Zemun tesko da moze biti 2-3 jer su mnogo losiji od Mege,Zvezde i Mladosti. Sve tri ekipe su ih dobile vrlo lako. Partizan dobio Vizuru,bice zanimljiva borba za prolaz na finalni

Пријави злоупотребу
  • Shammgod11(2018-01-21 15:23:13)

Moje misljenje za Final Four je: 1Mega 2.Zvezda 3.Mladost 4.Zemun Mega I Zvezda su ubedljivi favoriti,ali sam hteo da istaknem koliko je Zemun nepomenut Niko ne prica o njima a imaju sansu da ako dobro igraju da budu 2-3 mozda cak I osvoje ma da tesko Predvodi ih sjajni #5 Vidacic.Takodje se isticu #15 Spasic I #6 I #12 Kojima imena ne znam #6 ima veoma dobar sut,a #12 je veoma borben,sa lakocom cuva igrace za glavu vise od njega I ima solidan sut #11 Cerimagic I #10 Vujovic ne igraju toliko dobro kao I ranije.Vec duze vreme im gledam utakmice I skoro svaku sam odgledao Recite mi sta mislite o njima??

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • misterNo(2018-01-20 22:02:02)

Mega zgazila Beovuk 50 razlike, Zvezda za mene očekivano.Ocigledno te dve ekipe će se boriti za titulu

Пријави злоупотребу
  • gile(2017-12-30 17:40:47)

Dobra utakmica. Zvezda je koristila prednost u visini i snazi. Slažem se da su odlicni bili brojevi 15,11 i 12. Kod Mege 12 i 24 najbolji. Da li Megi nedostajao neki visoki? Pod kosem su bas tanki. Mislim da su igrali samo sa 6 igraca pa zato i pitam da li je neko falio? Sigurno ove dve ekipe i Mladost najbolje ove sezone.

Пријави злоупотребу
  • kraljibo(2017-12-30 16:14:05)

Zvezda-Mega stvarno dobra i borbena utakmica gde su igraci Zvezde pokazali vecu zelju za pobedom.Od samog starta namecu svoj ritam i uspevaju da do polovine 2 cetvrtine ostvare prednost od 13 poena ali Mega se tada budi i uspevaju da na poluvreme odu sa jednim poenom prednosti.Pocetak trece cetvrtine pripada Zvezdi gde i prave razliku koja ostaje do samog kraja utakmice.U zvezdi moram da istaknem igraca sa br.15 Brankovic koji je i zasluzan za pobedu Zvezde pored njega istakli su se br.11Vukas i br.12 Topalovic .U ekipi Mege moram da istaknem br.11Petojevic br.12Andric i br.24Vasiljevic.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Прикажи још