lat|eng
Насловна > Форум > Кадети > Kvalitetna liga 17/18
DrEtker02:10:21 06.10.2017
Kvalitetna liga 17/18
Пријави злоупотребу
Uskoro pocinju kvalifikacije za kvalitetnu ligu po ovom novom sistemu pa polako pisite vase favorite i ocekivanja :)

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1640
  • slukas(2018-02-19 18:49:26)

To jeste zaista cudno pogotovo zato sto As basket placa termine u hali sportova da bi igrali u regularnim uslovima.

Пријави злоупотребу
  • Miloje(2018-02-19 17:59:22)

Jos da ne zaboravim. Cudi me da je As prihvatio da igra u Vuku obzirom na stanje na tabeli a kao sto sam cuo da su prosli kao i ostale ekipe sto se regularnosti tice.

Пријави злоупотребу
  • Miloje(2018-02-19 17:51:33)

Slazem se sa Slukasom. Ujednacene ekipe i svaka moze svaku da dobije. Mislim na Zarkovo Dinamic As Beovuk i Savu. Sve ove ekipe imaju sanse. Takmicenje je stvarno zanimljivo i mislim da ko bude zdraviji uzima ligu. Sada skoro sve ove ekipe kubure sa povredama a ima i toga da neki nekima bas ne leze.

Пријави злоупотребу
  • slukas(2018-02-19 10:51:56)

Slažem se sa svim osim da Beovuk može da bude prvi na kraju lige ( ako si uopšte na to mislio ). Itekako može vrlo lako da se nađe u finalu i da do njega izbaci Žarkovo ili Dinamik ali mislim da ne može da ih stigne do kraja lige. Pogotovo zbog minus boda. As basket takođe može da pomrsi račune i meni to uopšte ne bi bilo iznenađenje. Sava je pre dva kola prilično lagano dobila Žarkovo sa korektnim suđenjem pa što ne bi mogli ponovo u razigravanju. A onda sledeće kolo izgube od Slodesa.Zato i hvalim savez i koncept lige gde nema opuštanja i gde i osma ekipa ima poprilične šanse da je osvoji i da ide na razigravanje sa ekipama iz Srbije.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • XYZ(2018-02-19 08:15:56)

Gledao am utakmicu Žarkovo - Dnamik i ne mogu da se složim da je Dinamik ponizio Žarkovo na toj utakmici . U prvoj četvrtini su oba tima igrali u grču , Dinamik je dobro iskoristio nedostatak prvog pleja i napravio jak pritisak na prenos lopte koji je urodio plodom i odvojili su se sa desetak pojena razlike . U par navrata Žarkovo se približavalo na 3-5 razlike ali Dinamik je pogodijo neke bitne trojke . U poslednjoj četvrtini igrači Dinamika su imali par napada koje bih pohvalio . Normalno je da tokom sezone u ekipama dođe do povređivanja , bolesi ili odlazaka igrača , pa tako imamo i možda neka "iznenađenja" . Što se tiče As Basketa i Beovuka po meni su oni takođe jako dobre ekipe koje mogu ravnopravno da učestuju u trci za prvo mesto . Obzirom na raspored preostalih utakmica ne bi me iznenadilo i da Beovuk bude prvi . I kao što smo sinoć videli

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • dugi(2018-02-18 23:16:01)

Prvo cu istaci za Dinamik posto je sigurno najjaci u ligi da igra bez par igraca, i od kad su maltene ponizili Zarkovo u hali povukli su rucnu. Nakon toga, Zarkovu je otisao prvi plej i povredjen im je najbolji igrac, i opet igraju egal utakmice sa jakim ekipama(Sava). Kad te 2 ekipe budu kompletne, nema niko sta da trazi pored njih. Odma iza njih je As Basket, al malo losiji.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • slukas(2018-02-18 18:38:55)

Dobio Beovuk i drugi put i to sada u normalnoj sali. Iako neko skoro rece da je gotovo prvenstvo i da Dinamik nema vise gde da izgubi. Ove godine je kvalitetna liga veoma ujednacena a sistem takmicenja odnosno plej of su takvi da se ne moze sa sigurnoscu odrediti favoriti. Osim ako nisi neobjektivni navijac pa je tvoja ekipa buduci NBA sampion. Pohvale za savez i za veliki napredak u organizaciji takmicenja mladjih selekcija.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • XYZ(2018-02-18 09:59:49)

Sava. -Žarkovo , generalno utakmica bez ritma , Sava svo vreme u zoni , Žarkovo sa losim procentom šuta. Pobeda Save .Sudjenje korektno . Utakmica Dinamik - Beovuk ?

Пријави злоупотребу
  • Mafijas(2018-02-11 21:03:22)

Sava dobila Žarkovo? Da se igralo protiv Beovuka i to bi izgubili, 3 vezana poraza bi imali, ipak posustaju i pitanje da li ce zadrzati i tu drugu poziciju. Jel bio neko na utakmici, komentari?

Пријави злоупотребу
  • Miloje(2018-02-02 18:08:10)

Slazem se.

Пријави злоупотребу
  • Прикажи још