lat|eng
Насловна > Форум > Кадети > Kvalitetna liga 17/18
DrEtker02:10:21 06.10.2017
Kvalitetna liga 17/18
Пријави злоупотребу
Uskoro pocinju kvalifikacije za kvalitetnu ligu po ovom novom sistemu pa polako pisite vase favorite i ocekivanja :)

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1640
  • DikembeMutombo(2018-05-05 14:35:01)

http://lige.kss.rs/f4-kadeti-rks/

Пријави злоупотребу
  • Egal(2018-05-05 13:38:43)

KK Dynamic je kao pobednik kvalitetne lige za region Beograd ovaj vikend u Kraljevu, gde se igra finalni turnir regiona za kadete. Tu su i Sloboda Užice, Spartak Subotica i Nibak Niš. Nema prenosa na žalost da može da se gleda, a ne znam ni gde mogu da se vide rezultati. Dobio sam informaciju da su pobedili Slobodu i Spartak, a igraju još protiv Nibaka

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Mafijas(2018-05-04 15:20:51)

Red je da se polako i jos jedna sezona, vrlo kvalitetna i izjednacena - zakljuci. Poceo bih od dna, BKK lakom grupom u kvalifikacijama upada u kvalitetnu, ali skoro da nisu bili ucesnici. Definitivno su zalutali, i mnogo bih vise voleo da sam video Cerak u kvalitetnoj(odlaskom njihovog najboljeg igraca na kraju prosle sezone) ocekivao sam da mogu jedva do druge lige, no prevario sam se. Ras su unistili, dok su Zarkovo u njihovoj hali posteno namucili. Mladost mi je najvece razocarenje lige, oterali su Karisika u sred sezone ako imam dobru informaciju iz nepoznatih razloga, igrali su okej mnoge utakmice su izgubili na 1 ili 2 lopte. Definitivno dobra ekipa, ali ocigledno lose vodjena. O Basku nemam sta preterano da kazem, ne svidjaju mi se nesto preterano, trener seljak, a i promenili su 3 trenera u toku sezone, dosta promena u rosteru i bolje ni nisu mogli. Slodesu da je ostao Milivojevic koji je bio najbolji igrac Zarkova na finalnom turniru, sigurno bi mogli vise. Svakako sam ih ocekivao u TOP 8 umesto Beka ili Cubure, imaju fin roster, okej trenera, ali nesto tu ocigledno nije stimalo kako je trebalo. TOP 8, iznenadjenje definitivno Cubura, za koju kad je usla u top8 ocekivao sam da mogu da dobiju as basket sto su i uradili. Biju, ne respektuju nikoga, na zonu se slabije snalaze, sto ocigledno mnoge ekipe nisu prepoznale, i ja im za sezonu i trece mesto skidam kapu. 8,10,11,7 sve dobri igraci. Beko mi se iskreno nije svidjao, ocekivao sam da ce dovesti nekog igraca, ali sem Vidovica i na momente Borovicanina - nista. Bili su tvrd orah kuci, ali ipak mnogo losije nego prosle godine. IBC - pozitivno iznenadjenje, 6. mesto skroz neocekivano, Terzic i Maran su ozbiljni igraci, 2 puta dobili Zarkovo sto nije mala stvar, dosta su ih i namucili u 1/4 ali u Hali sa energijom koju je Zarkovo imalo, nedovoljno. Trener je posvecen sto je najbitnije, nisu menjali roster i sve je super. Sava - ocekivano. Najmladja ekipa lige ja mislim, prosli Beovuk bez puno problema, Tarlac, Dobrasinovic super igraci. Igraci 01 - Dule plej i visoki igrac sto samo sutira trojke - uzasna sezona! Znam da se za tog pleja pricalo da ce biti ozbiljan igrac i na seniorskom nivou, ali sumnjam da ce tu nesto biti nazalost, ima telo, visinu, sve sto treba al nije to to definitivno. No jos su oni deca, samo nazalost ispod ocekivanja po meni... Beovuk, bio je veliko iznenadjenje lige, jer nisam ocekivao da ce biti u 4 ekipe. Ipak naleteli su na ekipu koja je bila u naletu forme, oni u padu i tako je ispalo. Dobiti Dinamik 2 puta nije mala stvar, ali treba uzeti u obzir da su standardno domacinska ekipa. Zarkovo i Dinamik jako turbulentna sezona al su se nasli tamo gde su svi i predvidjali pre pocetka sezone, samo sam ja licno mislio da ce biti obrnuto. I na finalnom turniru, kao i kroz drugi deo lige videlo se da im je falio lider na terenu - plejmejker, kojeg su pokusali da nadju u svojoj ekipi nakon odlaska njihovog prvog ali nisu uspeli. Dinamik isto, ostao bez mozda i najboljeg igraca, ali njima to nije smetalo, svih 12 igraca mogli su da uskoce u bilo kom momentu i da igraju na jako dobrom nivou. I za kraj, od sjaja do ocaja, as basket. Brza igra, prvi na tabeli, dobili dinamik, razbili zarkovo, sve super, do 1/4. Od suta se ne zivi, to je zlatno pravilo oduvek bilo, i ono sto ih je htelo celu sezonu(kad nije isao Dinamik i Zarkovo ih ubili 30) im je jednostavno upropastilo sezonu. Cestitke svim igracima, trenerima, pa i sudijama(malo bolje sudjenje nego prethodnih godina). Do sledece sezone, pozdrav!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • parapsiholog(2018-05-01 00:20:50)

S LJUBAVLJU VAS P A R A P S I H O L O G

Пријави злоупотребу
  • parapsiholog(2018-05-01 00:16:22)

s ljubavlju vas parapsolog

Пријави злоупотребу
  • XYZ(2018-04-29 21:07:27)

Čestitam ekipama na fer igri i poštovanju protivnika . Ko je gledao kvalifikacije za Jedinstvenu ligu moga je da predvidi da dva kluba koji nisu ušli u ovu ligu imaju naj više šanse da osvoje Kvalitenu ligu .Dinamiku je jedinstvena izmakla za dlaku a Žarkovo nije imali snage protiv Vizure i Partizana . Tako da je redosled onakav kakav je , neko je razočarao , neko je iznenadio . Biće toga i sledeće godine.Žao mi je komentara pojedinaca da su krivi ovi ili oni a nevide svoje dvorište i sebe same . Upiranje prsta u druge , omalovažavanje nekih ekipa ili sudija više govori o njima , bilo bi bolje da taj prstu koga upiru stave sebi na čelo i zapitaju se šta da uradimo da sledeće godine budemo još bolji.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Jordan_23(2018-04-29 20:41:43)

Cestitke Kk Cuburi na trecem mestu,dinamik je ocekivano prvi dok mislim da je zarkovo trebalo umesto cubure da se nadje na trecoj poziciji.

Пријави злоупотребу
  • Jordan_23(2018-04-29 20:39:43)

Cubura je odigrala los mec,igraci su bilo isrcplenji od utakmice sa dinamikom, jedino su u cuburi bili su raspolozeni igrac br.5 koji je sjajno sutirao i br.14 koji ga je pratio solidno.Zarkovo je odigralo silovito prvu cetvrtinu i napravilo nedostiznu razliku

Пријави злоупотребу
  • parapsiholog(2018-04-29 19:06:52)

CESTITAM SVIMA KAO I ONIMA STO NISU USLI I ZAVRSNI TURNIR A BORILI SU SE , POSEBNO POBEDNICIMA ALI DA VAS PODSETIM OVAJ REDOSLED OSTAJE SLEDECIH GODINU DANA S LJUBAVLJU V A S PARAPSIHOLOG

Пријави злоупотребу
  • Miloje(2018-04-29 16:29:19)

Do sledece sezone toliko od mene. Pozdrav svima .

Пријави злоупотребу
  • Прикажи још