lat|eng
Насловна > Форум > Јуниори > Kvalitetna liga 2017/2018
Zivoin05:10:03 16.10.2017
Kvalitetna liga 2017/2018
Пријави злоупотребу
Koga ocekujete u kvalitetnoj?

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1642
  • makipen(2018-05-05 09:40:48)

i to što kažeš, budući seniori, zar nije moglo kad se već poklapaju termini, da se sve utakmice završnog turnira jedinstvene i kvalitetne lige igraju u jednoj velikoj hali.

Пријави злоупотребу
  • makipen(2018-05-05 09:36:10)

Slažem se, ja bi se prvi javio za dž da im vrtim kameru,ovako skoro da ništa i ne vidimo, a o poklapanju termina sa f4 kvalitetne lige, to je tek priča za sebe.

Пријави злоупотребу
  • mmi(2018-05-04 16:41:21)

Ne znam gde bih pisao pa moram ovde. Ovi nazovi prenosi JJL su skandalozni, da nisu iz tzv Saveza bili u stanju da odvoje novac za pristojan stream pa to je stvarno razocaravajuce. To su neki buduci, nadajmo se, talenti koji ce naslediti sadasnje seniore a gledamo ih izoblicene, zaobljene zbog par hiljada dinara i izgleda da je i ovo samo nagovestaj sunovrata nase kosarke, na zalost

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • volim basket(2018-04-29 15:27:32)

UPS......mina za Zemun!!!

Пријави злоупотребу
  • volim basket(2018-04-23 08:23:55)

Zemun, Mladost, Slodes i verovatno Vizura. Bice sjajan F4, jer otprilike svako svakog moze da dobije. Prognoze i komentari sezone?

Пријави злоупотребу
  • volim basket(2018-04-16 07:07:37)

Kakva glupost da se zavrsni turniri juniorskih liga u jedinstvenoj Srbije i kvalitetnoj Beograda zakazu u isto vreme ?!

Пријави злоупотребу
  • MrCrossover(2018-03-02 16:37:18)

NOVO! Sajt koji se bavi mladjim kategorijama u Srbiji. Ovde mozete naci veti, informacije, analize, statistiku, video klipove i mnoge druge zanimljivosti u vezi sa igracima i timovima iz Srbije. http://www.serbiahoop.com/

Пријави злоупотребу
  • volim basket(2018-02-18 00:36:24)

Vidim da je Vlahovic sudio utakmicu Slodes - Žarkovo. Čudo jedno kako Žarkovu uvek sudije smetaju da pokažu svoj "raskošni" talenat. Protiv Mladosti kriv sudija, protiv Vizure kriv sudija, protiv Slodesa opet. Biće ipak da tu decu neko pogrešno vodi, da ne mogu da pogode tri otvorena šuta za redom ili jednostavno možda i ne mogu bolje. A što se Vlahovića tiče definitivno jedan od boljih. Svojevremeno sam i ja "skakao" protiv njega pa kad sam sticajem okolnosti pogledao snimak svatih da nije napravio nijednu grešku. Jeste mu malo nadmen stav ali neznanje ne može da mu se pripiše.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Point(2018-02-17 12:43:02)

Sve vise sudija ucestvuje u degeneraciji kosarkaskih pravila i u svojo bolesnoj sujeti, ponizavajuci igrace,potencira osionu moc,punu neznanja. Vodeci primer te bolesne sujete i totalnog neznanja je TATIN SIN,NEMANJA VLAHOVIC. Da mu tata nije to sto jeste, dozivotno bi mu bilo zabranjeno sudjenje. Ne mogu da shvatim da ni delegati,ne reaguju i nemaju petlju da u zapisniku iznesu istinu o ovom osionom deliocu pravde.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • volim basket(2018-02-15 22:43:24)

Otprilike da se zna prvih osam za razigravanje i pobednik prvog dela, ali gledah neke utakmice (razne) I stvarno uživam u borbenosti i u generalnoj neizvesnosti. Neko će možda reći da nema dovoljno kvaliteta ali to je to. Žao mi je što nema statistike u ovoj ligi jer sam video nekoliko sjajnih klinaca za koje bi bilo zanimljivo videti im cifre.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Прикажи још