lat|eng
Насловна > Форум > Јуниори > Kvalitetna liga 2017/2018
Zivoin05:10:03 16.10.2017
Kvalitetna liga 2017/2018
Пријави злоупотребу
Koga ocekujete u kvalitetnoj?

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1642
  • volim basket(2018-02-18 00:36:24)

Vidim da je Vlahovic sudio utakmicu Slodes - Žarkovo. Čudo jedno kako Žarkovu uvek sudije smetaju da pokažu svoj "raskošni" talenat. Protiv Mladosti kriv sudija, protiv Vizure kriv sudija, protiv Slodesa opet. Biće ipak da tu decu neko pogrešno vodi, da ne mogu da pogode tri otvorena šuta za redom ili jednostavno možda i ne mogu bolje. A što se Vlahovića tiče definitivno jedan od boljih. Svojevremeno sam i ja "skakao" protiv njega pa kad sam sticajem okolnosti pogledao snimak svatih da nije napravio nijednu grešku. Jeste mu malo nadmen stav ali neznanje ne može da mu se pripiše.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Point(2018-02-17 12:43:02)

Sve vise sudija ucestvuje u degeneraciji kosarkaskih pravila i u svojo bolesnoj sujeti, ponizavajuci igrace,potencira osionu moc,punu neznanja. Vodeci primer te bolesne sujete i totalnog neznanja je TATIN SIN,NEMANJA VLAHOVIC. Da mu tata nije to sto jeste, dozivotno bi mu bilo zabranjeno sudjenje. Ne mogu da shvatim da ni delegati,ne reaguju i nemaju petlju da u zapisniku iznesu istinu o ovom osionom deliocu pravde.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • volim basket(2018-02-15 22:43:24)

Otprilike da se zna prvih osam za razigravanje i pobednik prvog dela, ali gledah neke utakmice (razne) I stvarno uživam u borbenosti i u generalnoj neizvesnosti. Neko će možda reći da nema dovoljno kvaliteta ali to je to. Žao mi je što nema statistike u ovoj ligi jer sam video nekoliko sjajnih klinaca za koje bi bilo zanimljivo videti im cifre.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • pepika(2018-01-29 21:38:34)

mozeli se gdje naci statistika igraca koji igraju u kvalitetnoj ligi

Пријави злоупотребу
  • nikoinista(2017-12-24 22:19:29)

Kakva utakmica u hali Zarkova,poluvreme 20 razlike za Zarkovo,da bi ABBA prekrenula utakmicu i na kraju slavila 83:81. Fantasticna predstava oba tima,Zarkova u prvom poluvremenu,Abe u drugom,svaka cast momcima iz obe ekipe.

Пријави злоупотребу
  • Pro(2017-12-04 09:09:20)

Zvezdara - Abba sjajna utakmica. Zvezdara nesto slabije otvara, al utisak ostavlja odbrana skk koja je celu utakmicu bila klimava, dok je njihov napad bio jako raznovrstan i konkretan. Abba je bila u gubitku celu utakmicu, na kraju je mogla i do pobede da su pogodili neka slobodna bacanja. Sve u svemu bice lepo za gledati revans ove dve ekipe .

Пријави злоупотребу
  • volim basket(2017-11-22 22:18:20)

Pa šta se desilo na kraju,vidimo da je registrovana utakmica? Iskomentariši do kraja ili nemoj ni da pominješ sledeći put.

Пријави злоупотребу
  • DROSE(2017-11-22 19:23:08)

*Gde je domaci navijac uleteo

Пријави злоупотребу
  • DROSE(2017-11-22 19:12:14)

Tuca se desila i na utakmici SKK Zvezdara-KK Bask gde je domaci igrac uleteo na igraca gostujuce ekipe,dalje necu komentarisati sta se desilo....

Пријави злоупотребу
  • volim basket(2017-11-21 19:29:02)

Vizura, sreda 16.30; Slodes cetvrtak 12.30; NEMA SMISLA....Ova liga mada dobro zamisljena postaje polako neregularna.

Пријави злоупотребу
  • Прикажи још