lat|eng
Насловна > Форум > Кадети > 2. Liga Kadeti 2017/18
DrEtker10:10:07 27.10.2017
2. Liga Kadeti 2017/18
Пријави злоупотребу
Druga kadestka liga pocinje sledeceg vikenda pa da vidimo vasa misljenja ko su favoriti po mom misljenju Partizan2 najveci favorit trenutno

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1643
  • Kum Ruzvelt(2018-05-29 10:56:43)

Kao sto sam i pisao pre vise od dve nedelje (kao zanimljivost).... Sva cetiri tima na F4 su iz druge grupe, toliko o znalcima kosarke koji su favorizovali Partizan 2 ili npr. Fles. I ja sam vise puta pisao u razlicitim kategorijama da sam pre za manje klubove/timove, koji igraju sa manje vise istim decacima kroz razlicite rangove, tj.rastu zajedno.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Kum Ruzvelt(2018-05-13 10:30:25)

Pisem pre nego sto su zavrsena tri zadnja para (Veba, Cerak, Partizan 2). Ono sto me je mozda iznenadilo da je grupa 2 izdominirala. Sem Partizana 2 i Flesa na misice (protiv Skadarlije) izgleda da ce u ostalim parovima proci ekipe iz 2.grupe. Eto mozda me Zarkovo2 i Cerak demantuju...

Пријави злоупотребу
  • SRAMOTA(2018-05-06 13:45:54)

Vidim da je Cerak kao drugi u prvoj grupi izgubio od Banjice, a Veba kao prvi u svojoj grupi od Zarkova2. Cudni rezultati. Ako je neko gledao utakmice bilo bi lepo da da komentar.

Пријави злоупотребу
  • simon2(2018-04-26 12:54:34)

Čini mi se da KSB se više i netrudi da prikrije Protekcije prema određenim klubovima. Evo na primer ekipi Slodes 2 je dozvoljeno da zaostalu utakmicu odigra 28.04.2018. iako je sam KSB na ovom istom sajtu obavestio klubove: "Све заостале утакмице у категоријама Пионири, Кадети и Јуниори Друга и Регионална лига морају бити одигране закључно са петком 27.04.2018. године!"

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • simon2(2018-04-15 12:23:27)

Šta mislite o nameštanju utakmica? Sramotno za klubove i savez,a poražavajuće za decu!! Ustvari najveća je bruka za savez,s obzirom da se to ponavlja iz godine u godinu a ne preduzima se ništa!!! Igraju se poslednja tri kola,a mnogi timovi imaju po 4-5 neodigranih utakmica. :-( :-( :-(

Пријави злоупотребу
  • SRAMOTA(2018-03-01 08:00:12)

Da li neko moze da da komentar za CERAK-FLASH. Nesto mi puno velika razlika za te dve ekipe.

Пријави злоупотребу
  • SRAMOTA(2018-02-14 14:41:34)

Fles otvorio utakmicu sa 6/6 za tri poena. Partizan poceo sa drugom petorkom sto mi uopste nije jasno zasto. Sve u svemu malo je falilo da pobeda ode i na drugu stranu. Na kraju zasluzena pobeda Flesa. A sto se tice Dangubica ne mogu se sloziti sa DikembeMutombom.

Пријави злоупотребу
  • DikembeMutombo(2018-02-11 18:56:48)

Partizan - Fles je bila neverovatna utakmica, fles zasluzeno dobio 2 razlike na kraju. I u ovoj utakmici je plejmejker flesa bio nezaustavljiv kao i u prvom kolu. Sto se tice Partizana, sramota je sto je ova selekcija sa Dangubicem u ekipi ovako losa. A ni on nije ono sto je bio kao pionir, ocigledno je da se dominacija postepeno gubi kako ostali momci stasavaju.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Chacho(2017-11-14 21:07:58)

Da li je neko bio na utakmici Mladost–Mega, Mladost pobedila 14 razlike,kakvi su vaši komentari?

Пријави злоупотребу
  • sramota(2017-11-10 16:00:07)

Tacna je konstatacija da je Flash fizicki dominantniji iz razloga sto je u Partizanu2 mislim cisto 2002 g. Ali ima jos jdna cinjenica, a to je da je trener partizana dao minute svim igracima bez obaveze da mora da se dobije.Tako da su mozda 2-3 igraca igrala 20-25min. niko vise od toga sto u Flashu nije bio slucaj, njima je bas bilo stalo da dobiju sto je i normalno. Ovaj novi trener Partizana ima cinimi se zelju da razvija igrace a ne da igra na rezutat sto je i dobro posebno za drugu ekipu koja ce tek sledece godine biti nosilac. Nadam se da ce istrajati u tome.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Прикажи још