lat|eng
prdey03:10:52 28.10.2017
Pioniri "04
Пријави злоупотребу
rasprava o 04 godistu igraci,timovi,regionalni treninzi,itd...

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1644
  • Katapult(2018-01-28 16:53:31)

Nisi ti nesto razumeo dobro decko.Sto se mene tice mogli su da pobede i jedni i drugi meni nista ne znaci,moju naklonjenost navijacku nema ni FMP ni Zemun.Ne volim kad vidim preterivanje u pritisku na sudije iz bilo koje ekipe ako dolazi sa terena.Ako dolazi iz publike donekle razumem bez licnih psovki to je sport nije pozoriste i sudije su mlade moraju da se naviknu na publiku.Napisao sa cisto da neko ne pomisli da su sudije presudile utakmicu.Zemun ponavljam dobio cisto i zasluzeno.FMP izgubio zbog razloga koje sam naveo po mom skromnom misljenju.Moje dete igra kosarku ali za sasvim treci klub da ne krijem, ali njegov klub necu nikad komentarisati smatram da bi bio pristrasan.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Boki 70(2017-12-21 21:57:37)

@urcol85 ne bih se slozio sa tobom ….. osim da DIV skuplja kao i svi, sem Zemuna i Flasha u tom godistu. To sto dve godine za redom ulaze u f4 m. pionira nije zbog zone koju prave deca u proseku pola glave niza i 10-tak kg. slabija, vec zbog tehnike koju vi negirate.Znaci cist rad sa decom. Gde su te skole kosarke velikih klubova……sve sto valja pobeze u inostranstvo. Bas sam proletos procitao zastrasujuci podatak koji je izneo Duda Ivkovic da su sva talentovana deca ali citaj sva otisla u inostranstvo ( njih 40-tak). A sve cesce i strucni kadar. Tog Milijasevica , Sarenca, Radakovica, Borovicanina, momka iz Puta tuku vec pet godina. Oni ( i ostala talentovana deca ) vrlo cesto igraju i sa 4god. starijim momcima. Faulovi nad njima znaju da budu zastrasujuci. Sve su samo ne mazeni i pazeni. Jos im fali dril…. Da skratim pricu i Bogdanovic je otisao kod Zeljka, Divca i Pedje. Milosavljevic kod Saleta…. Cela plejada ili ti svi koji mogu idu gde ce imati malo bolji tretman i pravo na greske. To je upravo prava stvar i mislim da se tako prave veliki igraci. Ti obecani minuti se vrlo lako nadoknade protiv nebitnih timova a treba igrati jake utakmice i promasiti bitne suteve da bi isti ti poceli da ulaze. Nasa deca imaju tek 13 godina. Jos je rano za transfere. Ako i odu zelim im sve najbolje , mi smo na istoj adresi u istoj sali sa istom ambicijom. Samo koliko cujem najtalentovaniji tek sada krecu sa individualnim treninzima i ozbiljnijim pristupom..... za dve godine ko zna.....

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • misterNo(2017-12-20 19:37:48)

Iskreno me zanima sta treneri u tim "gigantskim" sistemima treba da iskoriguju kod dece poput Milijasevica i Sarenca sa znanjem koje imaju.Oni samo mogu da iskoriste njihovu trenutnu dominaciju zarad njima bitnog rezultata.To su gluposti i u to ni ta deca ne veruju.Godiste 04 je puno kvalitetnih klinaca njih 5-6 su samo ispromovisani kroz forume video klipove i guranje trenera.To su jos uvek deca samo treniraju malo vise,imaju malo vise utakmica u nogama od drugih pa samim tim i iskustvo koje pojedina talentovana deca nemaju.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Urćol85(2017-12-15 18:35:27)

Mali klubovi kad budu radili kako treba sa decom onda ih treba i negovati...Zato deca iz tih malih klubova dolaze u velike pa ne znaju da pomere u odbrani jer se samo usko igra zarad rezultata primera radi baš taj DIV basket,pa onda dođu i divljaju i igraju za sebe pa nisu navikli na kritiku jer su treneri drugari sa roditeljima i prave šeme i kombinacije itd itd Maze ih paze ih razmaze i onda takvi dolaze kao "talentovani" u velike gde se ispravljaju krive drine...Za te klince Šarenca ,Milijaševića je bolje što pre da odu u konkurentne sisteme gde će biti tehnički i taktički dovedeni u red i istrpeti dril,mislim već se zna gde da će baš njih dvojica igrati u drugim klubovima i podržavam tu odluku

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • misterNo(2017-12-15 17:21:17)

Postovani Boki,to što ste rekli na kraju je suština.Otvara se prostor za vaše dete i još mnogo dece koja su bila "sklonjena po strani" ili ne napreduju toliko brzo kao što bi treneri voleli.Dovoljno dugo sam u košarci da mogu da vam kažem da nema borbe sa velikima.Oni imaju uslove koji privlače,salu,termine priliku za individualni rad(zavisi od dogovora ili materijalnih mogućnosti roditelja)ali nemaju strpljenja a često ni znanja da naprave igrača.Pratićete sledeće godine i videćete koliko se sve razlikuje.Izgubiće se pojedini a neki će se pojaviti i tako je to godinama unazad.Sistem je loš i dok se ne promeni napretka neće biti.Imate gomilu dece čiji roditelji nisu u mogućnosti da plate članarinu a dete im je talentovano s druge strane imate one koji plaćaju da im dete stekne talenat po svaku cenu.Jedan igrač uguši čitavu generaciju ili dve i onda nestane.Kao roditelj borite se za svoje dete to vam jedino preostaje.Mogu Mega,Beko,CZ i ostali da pokupe sve na jedno mesto ali tako samo uguše decu i gubi se kvantitet kosarka.Njihovi vlasnici u deci vide samo dobit i nista više..i svi su Jokići ili Dončići potencijalni dolarčići u dzepu.Sve je to super ali miljama daleko. Pozzz

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Enlil(2017-12-15 13:53:28)

O da Borbe sa velikima ima (MisterNo) Itekako ima I ako Coveku nesto ne mogu oduzeti - onda je to pravo na borbu A di je pravo na borbu tu je vec pravo i na pobedu Sto bi valjalo da znaju i treneri i roditelji … I to sto se kugla vrti tako kako se vrti i to sto ponude lete na sve strane a sa njima i po neki sareni lilihip (Boki70) to ne znaci da pravi ljudi ne mogu doneti prave odluke i da pravi klubovi (dakle oni - koji na najbolji nacin rade sa klincima - o cemu govore rezultati) ne mogu napraviti rsum i na razini pionira, a ne samo mladjih pionira … Mogu … I napravice

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Boki 70(2017-12-15 00:16:42)

Postovanje Gosp. @MisterNo, mislio sam da cu vegetirati ove sezone ali evo me. Vi strucno i argumentovano a ja navijacki i emotivno. Slobodno me iskorigujte... svi. Gledao sam sve pripremne utakmice DIV-a sa Vizurom, Megom, Mladoscu, Zemunom….. itd…… Meni je Mega najimpresivnija a Zemun i dalje sjajan samo fizicki inferioran sto se u pionirima tesko nadoknadjuje ( nisam zeleo da ih hvalim vise jer sam prosle sezone mozda malo i preterao ). Milijasevic i dalje maestralan ali drugacije to vec izgleda sada. Mislim da su Vizura, Mega, CZ jaci od Mladosti. Zemunu fali fizike ali to bi posle DIV-a bio moj izbor… hahaha… no vratimo se na 2004. Nije samo Sarenac skautiran. Cela prva postava DIV-a je dobila ponude za sl. sezonu. Da ne nabrajam klubove. Mozda ostanemo svi i sinergija bude jos jaca a na delu je u eybl ligi gde bi bili bez poraza kao u ostalom i Beko da nismo zajedno pokradeni ( svuda ista prica ) od domacina. I ako smo zavrsili u regionalnoj ligi ( sa Bekom2 igrali za 2 ligu ali bez Sarenog, Radakovica i povredjena jos dva standardna decaka iz prve petorke, nismo imali sanse ) to mozda i nije lose za razvoj ostalih igraca. Mega izgleda kupuje sve ali recimo meni je iz FMP-a bolji Mihajlo ( centar ) od tog sto je presao u Megu. On bi nas ubacio u borbu za medalju kad bi ostali na okupu…… a tu je iz Pekica…. Hahaha. Gledao sam i njih FMP/CZ 2004 pre dva meseca u Pekicu. Otisao je Borovicanin ali oni su generalno po mom misljenju izvinjavam se na teskoj reci i dalje sebicni. Tu tri pasa nisam video a plej i bekovi sami igraju. Razocarah se bas….i pored dobrih igraca. Vizura je isto dovela nekog momka 2004 za sl. sezonu visok je 204cm bar tako kazu. Gosp. @MisterNo, uvek sam kosarku posmatrao kao timski sport i eventualni odlazak jednog od nasa dva najbolja igraca ili ostalih bi me pogodio zbog ambicija tima za sledecu sezonu i naseg sjajnog druzenja van terena koje ce se nadam se nastaviti. Sa druge strane iskreno, bice mozda malo vise mesta za moje dete. Veliki uzimaju skoro gotove igrace i kupe slavu i novac a na sve to im se i savez dodvorava. Mali klubovi i pored rezultata moraju uvek u tezi zreb. Mi recimo nismo imali srece i izvukosmo Mladost a mogli smo se lepo boriti u kvalitetnoj od 8-12 mesta. Barajevo isto. Sl. godine da ostanemo kompletni za kvalitetnu ligu moramo na Megu, CZ….. pa moramo biti jaci za dve klase da bi prosli dalje. Negujmo male klubove oni su okosnica nase kosarke…. Gde su ti klinci igrali ( Penja, Bogdanovic, Jokic, Zagorac…. ) Nisu ih napravili ni Cz ni P ni V ni Mega. Oni su ih samo preprodali !!!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • misterNo(2017-12-14 08:16:33)

Pa gde si Boki,bez tebe na farumu je jako dosadno.Postujem sto se ne krijes i favorizujes svoju pripadnost.Pa da prokomentarisemo...Mladost 04 bez Milijasevica je smesna,Beko sa Borovicaninom ako zadrze ostalu decu sledece godine(u sta licno sumnjam,ako im ne ponude ugovore ka0 i ostali),moze biti favorit ali bili su i prosle godine pa nisu uradili nista.Mega se pojacala Djapom i Djurisicem a svedece godine verovatno i Sarencem sto tebe Boki mislim najvise pogadja ali to je tako nema borbe sa velikima nazalost.Zvezda ce biti enigma dok ne povuku neku decu iz Srbije koja nisu ispod 2 metra.Zemun naravno uvek u vrhu,najbolja skola po mom misljenju.Partizan,Vizura,Div,Beovuk i Flash mozda jos par ekipa ce se boriti za kvalitetnu i to je to. E sad,deca stasavaju to je tacno stizu ostale iz generacije i uskoro ce se izgubiti fizicka dominacija i pocece kosarkaska.Ko tu ima prednost videcemo pa ce se pokazati i iskristalisati treneri koji znaju svoj posao. Sportski pozdarav

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Boki 70(2017-12-13 14:26:46)

Trudicu se da ne promasim temu, zato pisem prvi pasus. I dalje po mom skromnom misljenju njih 4-5 (momci vec) uspevaju ravnopravno da se nose sa god. dana starijim igracima. Sto znaci pre svih naravno Mladost zatim Beko ( pre igrao u FMP), jos jedan strasan momak koji je i prosle godine igrao u pionirima… (pogresicu klub i koliko sam cuo u sep. ga je promenio ) i naravno mozda neobjektivno dvojica iz DIV-a . Sve ostale cekamo, mozda od septembra ili od kadeta da briljiraju kada i pocinje prava kosarka! E sad zeleo bih da pozdravim KSB i da im se zahvalim na prelepom sajtu. Da li se ovo igrao neko iz predskolskog ili vi sve nas zelite da oterate sa ksb.rs , sajt vam je sada vise nego nepregledan posebno sa telefona ( skoro neupotrebljiv) i ako vec zelite da nesto promenite probajte da menjate na bolje. Izdominirali ste i sto se tice novog sistema takmicenja. Favorizujete velike klubove maksimalno a mi vas placamo preko budzeta. Valjda se prati godiste a ne prosla sezona sa godistem koje nema veze sa sledecim. Ali naravno cenim da je i to orkestrirano od strane mocnika koji vode savez kao svoje privatno vlasnistvo. Podstakli ste kradju od strane Mege, CZ, P, Vizure…. Da otimaju decu umesto da rade sa mladjim kategorijama. Gde su oni u M. Pionirima, gde im je skola….. gde su u f4. Jeftinije im je da izlobiraju ( stari naziv je potplate i korumpiraju) u savezu i krenu u lov laznim obecanjima na nase 14-ogodisnjake i roditelje. Da im prodaju snove i sarene lilihipe. Pozdravljam i njih ovom prilikom i molim ih da nas ostave na miru da uzivamo u nasoj deci i ovoj prelepoj igri. Jurite samo nosece godiste… to mogu cak i ja. Menadzeri imam poruku i za Vas ….. Drste se dobro sledece godine. Deca pocela da stizu roditelje, ujake, striceve koji su mahom visi od 195. Malo kasnimo ali sad smo dali gas :) Bice vam DIV 2004 od 185 do 195, skoro svi dogodine u ovo vreme. Jedina vam je sansa da nas rasparcate ili jednu medalju tamo stavite pod rezervisano i drugu pored Flash-a. Dzaba vam seljani podno Homolja i Dinarskih planina…. Detinstvo mog deteta nije na prodaju, neka se igra i uci skolu….Bar do srednje a onda SKOLA i igra…. Izdrzimo !!!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • sportski radnik(2017-12-12 22:55:34)

Zalosno je sta se radi i na kakav nacin se deca danasnja vaspitavaju. Karaburma Beovuk regionalana liga, ne znam odakle da pocnem, da li od sudije ponasanja roditelja obe ekipe i trenera domacih. Evidentno mladja i talentovanija deca Beovuka su odsecena skroz bila, utakmica nije efektivno trajala 10 minuta sa dosta seckanja nepromisljenih sudijskih odluka i sve u korist Karaburme koja je jedva sa 2 razlike pobedila mladju ekipu Beovuka. Deci Beovuka svaka cast na borbi pored svega kao i treneru koji je imao i te kako razloga da u vise navrata kao i trener domacih "skace" na sudiju . Na ovakava nacin pobediti jako je zalosno ali ako nekome znaci... eto

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Прикажи још