lat|eng
prdey03:10:52 28.10.2017
Pioniri "04
Пријави злоупотребу
rasprava o 04 godistu igraci,timovi,regionalni treninzi,itd...

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1644
  • tyson(2019-02-20 11:37:11)

Zamolio bih sve forumaše da manje pominju imena dece u komentarima, ako baš morate kažite broj, ili nešto slično... Što se tiče M iz Partizana glupo je bilo šta pričati, jeste da je potrošač lopti, jeste da ne dodaje, jeste da su roditelji ostale dece nezadovoljni, pogotovo kada veže 4 trojke, pa onda promaši 2 teška šuta, ali zato postoji prelazni rok i mnoštvo klubova. Kao što sam i prošli put rekao on je zalutao u ovoj ligi i ne trebaju mu ovakvi komentari. Ali niko ni jednom rečju nije pomenuo kako prolaze vedete iz drugih klubova kada ih on čuva, pogldajte snimak finala Beokupa i biće Vam jasno... Takođe, jasno mi je zašto trener Partizana igra samo na jednog igrača, ali mi zato trener Zvezde nije jasan, par momaka o:oo minuta (slovima nula), a učinak ovih sa 30 minuta jadan, pomenuću samo zadnjih deset napada, na srpskom, erbol, erbol, koraci, dupla, koraci, erbol, istekao napad, presečena lopta.... Što pre treneri nauče da je košarka kolektivni sport, i da je igra 12 igrača biće mnogo bolji treneri. Kada shvate da svako dete može da da 1 od 10 šuteva (pogledajte statistiku utakmice), ovo govorim sarkastično, jer bolje je da igrač koji je sam šutne na koš, nego zvezdica iz driblinga preko ruke, iz trka, van balasta, iz ćoška, horog, kroz noge kao Nadal.... (j... vas NBA). A šta će tek da bude kada počne pik, pa tu će kod nekih trenera 4 iz petorke služiti samo za pravljenje blokova...

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Boki 70(2019-02-19 21:59:51)

Postovani MisterNo kao sto vidite od ostavke nista. Fancy je izabran kao prvi medju jednakima na vanrednoj sednici forumasa i ogromnom vecinom glasova Vasa ostavka je odbijena. Njemu je pripala ta privilegija da Vam to i saopsti. Vise srece u nekoj od narednih sezona : )

Пријави злоупотребу
  • fancy(2019-02-19 17:39:08)

misterNo, tvoja ostavka se jednostavno ne uzima u razmatranje. Tačnije, odbija se. :) Žao mi je, ali moraćeš i dalje da hladiš usijane glave roditelja novih Džordana, Kobija, LeBronova... Da, siguran sam da ćemo se gledati po salama (i halama ;)) ali nema povlačenja s foruma, premalo je (stručnih) glasova razuma :)

Пријави злоупотребу
  • misterNo(2019-02-19 15:37:13)

Gordost i predrasude na koje nailazim svakodnevno me teraju da guram dalje svoju priču i ne osvrćem se. Neću više pisati ovde suviše se okrenulo sve na marketing a to nije moja svera interesovanja. Ja radim sa decom sa kojom niko neće i rezultate će vam oni sami prezentovati ne ja. Ono što za kraj želim da poručim roditeljima i deci je da slušaju trenere ali ne po svaku cenu. Bez minimum 20-ak min igre sve nema smisla, menjajte klub ili sport. Džabe sedite po klupama takozvanih velikih jer košarka se uči kroz igru i utakmice a ne gledanjem, to možete i na tv-u ili u nekoj hali. Roditelji, pratite osluškujte svoju decu, svaki momenat bio dobar ili loš. Oni često nisu u stanju da procene ali tu ste vi. Košarka je veština uklapanja u celinu tj tim, nije individualan sport. To što je neko dominantan sada ne znači da će uvek biti. Sekund je dovoljan da se promeni sve. I na kraju pošto neću nikome replicirati, čuvajte svoju decu od hijena koje samo čekaju da vas obgrlate za šaku dolara. Sportski pozdrav i toliko od mene, vidimo se po salama.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Zoki975(2019-02-19 08:55:48)

Boki, nije baš da trener nije kriv. Da ima više kičme i integriteta a manje pritiska za rezultatom imao bi tim a ne pojedinca. Očigledno su tamo sva ostala deca samo paravan za Projekat M.

Пријави злоупотребу
  • Boki 70(2019-02-19 00:16:04)

Bas sam zeleo nesto da napisem pod utiskom utakmice u Nisu koju smo svi mogli gledati na Areni2 kad me komsija pretekao ( u dva reda objasnio )a na zalost dva forumasa o kojima po strucnosti vecina nas roditelja ne moze ni blizu prici su ponovo dosli do sukoba misljenja pa cu ja onako roditeljsko laicki pokusati nesto reci i verovatno ponovo izazvati mucninu kod poznavalaca kosarke. Skolu kosarke Partizana, CZ, Vizure i Mege do kadeta video nisam. Video sam soliranje, projekte, zonu, velike menadzere, itd. Video sam nas kako imamo nerealna ocekivanja od nase dece pa ih vaspitavamo da budu sve sto mi nismo mogli ili nismo smeli. Sva ova deca sto pokazuju nesto vise, mogu to nesto vise da zahvale iskljucivo i samo velikom individualnom radu. Koliko su igraca doveli? U proseku prvu petorku svi! Koliki broj dece imaju u mladjim kategorijama u odnosu na ostale ….. bar petostruko vise. Vizura je imala sedam – osam timova pionira. I dovela prvu petorku! O Partizanu, Zvezdi i Megi da i ne pricam. Sve u svemu, kakav rad…... No da se vratim velikom Partizanu i jos vecem igracu. Pod svetlostima reflektora i tv kamera igrao je potpuno sam. Heroj naseg doba nije uspeo. Uspeo je da ne doda za 40 minuta centrima niti jednu loptu. Bekovima samo kad nije mogao nikako pa su svi pucali u poslednjim sekundama, play-u ni loptu da mu prevede, a ne daj boze da doda poslednji sut jer je bolji suter sam, nego preko dvojice. I sve to na stranu ali da jedanaest roditelja Partizana gleda to. Zasto su roditelji Divjaka, Sljepcevica, Turcina, Makedonca…. Poslali decu u BG. Zapostavili skolu, drugove, devojcice… Zasto trener vice samo on, on i samo on, ako ima Divjaka koji moze na poslednji ulaz , ako mu je Sarenac sam na poslednjem sutu. Nije kriva uprava, ni trener , ni igrac, krivi ste vi!!! ……………………………Zvezdi svaka cast, zasluzena pobeda i na momente prelepa igra! Jos jedan plus za trenera !

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • kkBezanija(2019-02-18 20:24:40)

Cros, sve si lepo napisao, što nas vraca opet na nebitnost skola kosarke tzv. velikih.

Пријави злоупотребу
  • misterNo(2019-02-18 20:19:32)

@crossover,nema se šta izguglati. Najlakše je plasirati gotovog ili poluobradjenog igrača i napraviti rezutlat koji nikoga ne zanima. Krajnji produkt su igrači kojih nema. Reklamiranje po šoping centrima dobro ide ali bez para roditelja i individualne nadogradnje ne umeju(te) ništa.

Пријави злоупотребу
  • Crossover(2019-02-18 19:18:24)

@kkBezanija, to da dobri igrači prelaze u ,,veliku četvorku" u godištu kad stvari postaju bitnije je dvosmerna ulica. Kada roditelj nekog dobrog igrača/ce kontaktira nekog trenera (ili čak menadžera) iz ,,velike četvorke" sa željom da njegovo dete pređe u taj veći klub trener bi bio lud da kaže da mu takav dobar igrač ne treba. Siguran sam da ni treneri iz ,,malih" klubova ne bi razmišljali duže od milisekunde da prime u tim ,,mvp-a". Shvatam da je problem da se kvalitet koncentriše u par klubova, a ostali da gledaju kako im dobri igrači odlaze i ne znam kako taj problem rešiti.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Crossover(2019-02-18 19:03:04)

@misterNo, iz cinične ljubavi prema hvalospevu provejava određena ozlojeđenost. Činjenica je da su u pionirskim selekcijama (u kategorijama mlađih pionira i pionira) devojčice i dečaci Crvene Zvezde i Partizana aktuelni prvaci. Pažljivo čitaj: deca iz školica ,,velikih" su prvaci za sezonu 2017/2018 i trenutno drže prva mesta u svojim grupama u tekućoj sezoni 2018/2019. Nadovezao sam se na više puta ponovljenu tezu da se u školicama ,,velikih" slabo i nikako radi. Teza je, očigledno, netačna. Na tvoje pitanje neću da odgovaram jer nit je tema nit ima smisla. Probaj na google.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Прикажи још