lat|eng
prdey03:10:52 28.10.2017
Pioniri "04
Пријави злоупотребу
rasprava o 04 godistu igraci,timovi,regionalni treninzi,itd...

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1644
  • MVP04(2018-10-18 19:33:03)

@misterNo, ti si kralj :).....

Пријави злоупотребу
  • misterNo(2018-10-18 18:12:09)

@prdey sad imaš priliku Mega traži igrače

Пријави злоупотребу
  • Djavo(2018-09-18 17:30:55)

Da li je moguce da nema komentara u 2004god, a turniri startovali? Čekaju se kvalifikacije...?! ..

Пријави злоупотребу
  • prdey(2018-04-17 12:56:24)

Gospodo, Zna li neko kako da stupim u kontakt sa Banjicom Megom oko prelaska mog sina kod njih sledece sezone. Zvali smo na klubski broj da se informisemo i rekli su nam kako oni imaju ljude koji traze talente i onda im daju ponude za prelazak kod njih. Ja mislim da je moj sin veliki talenat ali ne dolazi do izrazaja zbog raznih stvari i klubskih ljudi. Ne znam kako da im dokazem da grese i kako da im kazem da dodju i pogledaju neku njihovu utakmicu. Pomagajte ljudi svaki savet je bitan...

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • prdey(2018-04-14 20:35:49)

zna li neko kako da prebacim svoje dete u megu bemax naprimer a da nije pozvano da predje 04 je i mislim da moze konacno da dodje do izrazaja sedece godine

Пријави злоупотребу
  • Boki 70(2018-03-21 21:19:49)

Upravu si jer ima nas bolesnika i mentola koji se jos uvek bore, kojima put do uspeh nije satkan prevarama i korupcijom. Timski sport ste nam pretvorili u individualnu statistiku , otvarate sajtove gde je tabela smisao svega a merila vrednosti ste postavili po americkom principu da je sve dozvoljeno i drustveno prihvatljivo ako se dodje do uspeha. Na zalaost nasa deca nisu imuna na vase vidjenje timskog sporta pa se i nasa igra kakva takva izgubila a u korist excel-a. Mentoli i bolesnici su nepodobni jer reaguju kad im pokradete decu. Ispadnete, pa organizujete turnir,pa namestite zreb, pa dovedete najboljeg igraca u generaciji koji nam da 52 p. i sam nas ponovo pobedio, pa ne smete u finalu da ga stavite protiv Bayerna nego im prepustite pehar ( ipak bi oni mogli napraviti problem a Bayern nije ni Beko ni Div )jer ste se plasirali na finalni turnir. Znam da si se osetio prozvanim…. Bese 2003 Mladost…. Vidis Mutombo sve se zna…. Deci laziraju godista i kartoncice. Delegati dodju samo po dnevnicu a sudije delite po pripadnosti klubovima. Toliko smo se nagledali svega da ste stvarno doveli vec u pionirima prevaru na akademski nivo ! Zamenio si teze !!!! No da se osvrnem na turnir kao solidan laik. Od Beka sam najvise ocekivao i sem Borovicanina ostali me razocarali. Izgubili od Bayerna od koga sam mislio da su bolji, dali kos protiv nas u predposlednjoj sekundi za pobedu a realno su trebali da nas pobede bar sa 15 razlike. Mladost skupila protiv Bayerna i zamalo da dobije, jer Svabe nemaju ni jednog dobrog sutera. Prelepo je bilo gledati Milijasevica i timsku igru Flasha. Mi smo jurili statistiku i raspali se kao ekipa…… Ne bih vise da hate-ujem ima ovde kvalitetnog kadra i postenih ljudi. Bez replike toliko od mene za ovu sezonu…… pozz!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Boki 70(2018-03-13 18:30:36)

Hahahaha ........... upravu si :)))))))

Пријави злоупотребу
  • DikembeMutombo(2018-03-13 17:20:22)

Au koji ste vi mentoli :DDDD napravili ste ovde neku nauku, kao da ste strucnjaci, neke sive ekonomije, superheroji, betmeni, eybl putujuci cirkusi. odavno nije bilo ovako nekih bolesnika na forumu

Пријави злоупотребу
  • Boki 70(2018-03-10 02:04:17)

@MisterNo, @Mickey, izvinjavam se svima. Jednostavno u sedam dana tri vezane situacije…. Hajde eybl liga, sto rece jedan roditelj iz naseg kluba, to je promo putujuci circus, ali bas da nemate nikakav kredibilitet. Sad treba DIV i Beko da uzmu najbolje igrace iz svog kluba, dva tri iz Zemuna, Partizana, Mege, Zvezde … pojave se tamo olupaju sve i ponize, kao sto oni spremaju nas a taj bezvredni pehar stave u klubske vitrine uz neku prigodnu epsku pricu. To bi im uradio ( pokusao kod trenera ), ali ko sam ja, samo jos jedan ludi roditelj………….. ovako probiotik i pravac sala. Treba se detetu naci i pruziti mu podrsku u ovakvim situacijama. Dovoljno je sto staje pred fenomenalnog Borovicanina, Milijasevica i ostale momcine koji su se vec opredelili sta zele u zivotu a nama je to rekreacija i nemamo tu ambiciju sem da uzivamo u igri, zdravog tela i sportskog duha ………… ali nasa liga. Mora da postoji neki zakonski okvir, instrument, regulativa da se ovakvi pokusaji prevara sankcionisu. Ovako sve ostaje na caskanju nas forumasa. Moramo se svi boriti i negovati ovo sto imamo jer je to najbolje sa cime raspolazemo. ………………………………………………………………Skupicu hrabrosti i nadovezati se na postove MisterNo-a i Mickey-a. Projekat Marvelov junak ( sem Betmena, jer je on jedini Marvelov heroj koji nema super moci ) je gotov. Deca su vec velika i svako donosenje vode, kampovanja sa strane, izvodjenje auta…vredja im inteligenciju. Odlazak igraca gde jedan igra i trosi lopte a ostali servisiraju me ne cudi. Zato ce verovatno Flash i Zemun jedini ostati na okupu. Ovo je timski sport i tim uvek pobedjuje sem prosle godine gde je projekat morao biti zaokruzen ……………………………………………………………………………….Nemojte misliti da smo se predali. Milijasevic - Radakovic, Sareni-Kuzeljevic, Proka-Danilo, itd….. Hahaha….. jos vam fali…… moze i ovako. Milijasevic-Borovicanin, Kuzeljevic- momcina sa naocarima, Danilo-Bosiljcic..itd…………….. Najiskrenije pozvao bi CZ, P, Megu, Z, prijavio ekipu DIV ili BEKO i zavrsio sa eybl

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • mickey(2018-03-09 19:23:24)

pozdrav #misterNo., pozdrav #Boki70 ti sigurno najemotivnije podnosis svaku nepravdu ovde na forumu. Na zalost posle naših prepiski ovde na forumu ništa se neće promeniti. I eybl i sva ova naša takmičenja finansiraju roditelji igrača i što je najgore sve to se svodi na sivu ekonomiju bez kontrole protoka novca i podrške saveza. U takvom sistemu u ovom uzrastu najbolje prolaze ekipe sa velikom bazom iz koje se najčešće forsira po jedan ili dva u tom uzrastu najdominantija pojedinca. Redje kad se desi da ekipe nemaju "super heroja" dogodi se da se pojave ekipe kao Zemun 04 ili Flash 04 koje znaju da igraju povremeno i kolektivni sport. Sve ovo je posledica poslovne odluke klubova koja se svodi na stvaranje "super heroja" koji završava u kadetima "velikih". Mladost ce na Eybl sa Milijasevicem pojačana sa centrom iz Flash-a. Dobro je da imamo priliku da odgledamo ovaj turnir u Bgd bez obzira na zasluženost učesnika. Biće to prilika da poslednji put odgledamo neke od najboljih ekipa04 u izvornom obliku, pre nego što im sastave očerupaju veliki.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Прикажи још