lat|eng
Sudijica12:12:04 02.12.2017
Novi sajt
Пријави злоупотребу
Zar je moguće da ste napravili ovako loš sajt? Nepregledan i bez tabela? Ko vam je ovo radio, grdno vas je prevario!!!

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1653
  • Proball(2018-03-01 12:50:09)

@ksb Nova verzija sajta je odlicna, svaka cast!

Пријави злоупотребу
  • ksb(2018-03-01 11:23:55)

Hvala na sugestijama, pohvalama kao i kritikama. Uvek smo spremni da prihvatimo svaku dobronamernu kritiku i trudimo se da sve sto je moguce dovedemo na najvisi nivo. Svako novo resenje mora da krene u nekom trenutku javno da bi mogli da uocimo sve nedostatke vremenom. Ljudi koji rade platformu sajta su inzenjeri a mi kao neko iz kosarke, zajedno sa vama koji pratitie i ucestvujete u svemu smo tu da uocimo mane i sugerisemo ljudima koji rade na izradi sajta koji su sta treba da se poboljsa. Istina je da niko nije savrsen pa tako ni svaki program nije savrsen i zato treba svi sa dobrim namerama da tezimo ka sto boljim resenjima.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • DikembeMutombo(2018-01-13 18:26:38)

Dobro je sto otkad ste promenili sajt, bolesnici sa foruma su se malo isfiltrirali. Valjda nece otkriti kako da se vrate da pisu svoje mentolske komentare.

Пријави злоупотребу
  • darknight(2017-12-11 12:28:04)

@slukas Brate, izvini ali moram da primetim da ti bolujes od klasicnog srpskog sindroma: PRVO KRITIKUJ I ISPLJUJ a posle cemo da vidimo jel valja :)Cekaj malo majstore, pogledaj prvo da nije nesto do tebe, pa i ako nije daj ljudima vremena da zavrse i zategnu... Ako si nesto radio u zivotu, znas da nista ne moze iz prve i lagano. Kažem ti klasičan srpski sindrom. Zbog toga sam i otišao odakle. Kad sam primetio da i mene nagriza... @babyblue Seko, pa ovo je sajt drzavne institucije. Ne znam da li znaš koji je zvanični jezik i pismo u zemlji u kojoj živiš... Pozdrav iz NY. P.S.: I ovde ima mulja ali se bar znaju pravila.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • babyblue(2017-12-11 12:08:00)

Ljudi, super je sajt! Meni se baš sviđa! Malo mi je ova ćirilica retro, ali niko nije savršen :) U svakom slučaju POHVALEEEEE!!!

Пријави злоупотребу
  • slukas(2017-12-08 12:07:01)

Hvala stepa123, uradio i dobio tabele. Jel ima neko još neki korisni savet?

Пријави злоупотребу
  • stepa123(2017-12-08 10:55:42)

@slukas mozda da obrises history...

Пријави злоупотребу
  • slukas(2017-12-08 08:55:10)

Dovoljno je pogledati broj komentara na forumu od kada je postavljen novi sajt i sve je jasno. Ima ih samo 7 i svi su vezani za promenu sajta dok ih je na starom bilo dnevno po nekoliko do desetak. Predpostavljam i da se poseta sajtu drastično smanjila jel se ljudima smučilo. I nije tačno da je prilagođen ajfonu. Kada otvorim bilo koju kategoriju u takmičenjima ja ne mogu da vidim tabelu već samo poseban učinak svake ekipe.Moram da uzmem papir i olovku da bih sastavio tabelu. Možda zato što ja imam 7-cu a sajt je već prilagođen za 12-cu.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • mario(2017-12-07 21:17:13)

Da li je realno da u 21. veku vi postavite sajt koji nije zavšren, i sada dok je on line vi podešavate stvari. Pritom se pola toga raspada

Пријави злоупотребу
  • Sudijica(2017-12-07 10:17:18)

Vidim KSB da ste poslusali kritike i ispravili greske na sajtu. Hvala!

Пријави злоупотребу
  • Прикажи још