lat|eng
Sudijica12:12:04 02.12.2017
Novi sajt
Пријави злоупотребу
Zar je moguće da ste napravili ovako loš sajt? Nepregledan i bez tabela? Ko vam je ovo radio, grdno vas je prevario!!!

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1653
  • DikembeMutombo(2018-01-13 18:26:38)

Dobro je sto otkad ste promenili sajt, bolesnici sa foruma su se malo isfiltrirali. Valjda nece otkriti kako da se vrate da pisu svoje mentolske komentare.

Пријави злоупотребу
  • darknight(2017-12-11 12:28:04)

@slukas Brate, izvini ali moram da primetim da ti bolujes od klasicnog srpskog sindroma: PRVO KRITIKUJ I ISPLJUJ a posle cemo da vidimo jel valja :)Cekaj malo majstore, pogledaj prvo da nije nesto do tebe, pa i ako nije daj ljudima vremena da zavrse i zategnu... Ako si nesto radio u zivotu, znas da nista ne moze iz prve i lagano. Kažem ti klasičan srpski sindrom. Zbog toga sam i otišao odakle. Kad sam primetio da i mene nagriza... @babyblue Seko, pa ovo je sajt drzavne institucije. Ne znam da li znaš koji je zvanični jezik i pismo u zemlji u kojoj živiš... Pozdrav iz NY. P.S.: I ovde ima mulja ali se bar znaju pravila.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • babyblue(2017-12-11 12:08:00)

Ljudi, super je sajt! Meni se baš sviđa! Malo mi je ova ćirilica retro, ali niko nije savršen :) U svakom slučaju POHVALEEEEE!!!

Пријави злоупотребу
  • slukas(2017-12-08 12:07:01)

Hvala stepa123, uradio i dobio tabele. Jel ima neko još neki korisni savet?

Пријави злоупотребу
  • stepa123(2017-12-08 10:55:42)

@slukas mozda da obrises history...

Пријави злоупотребу
  • slukas(2017-12-08 08:55:10)

Dovoljno je pogledati broj komentara na forumu od kada je postavljen novi sajt i sve je jasno. Ima ih samo 7 i svi su vezani za promenu sajta dok ih je na starom bilo dnevno po nekoliko do desetak. Predpostavljam i da se poseta sajtu drastično smanjila jel se ljudima smučilo. I nije tačno da je prilagođen ajfonu. Kada otvorim bilo koju kategoriju u takmičenjima ja ne mogu da vidim tabelu već samo poseban učinak svake ekipe.Moram da uzmem papir i olovku da bih sastavio tabelu. Možda zato što ja imam 7-cu a sajt je već prilagođen za 12-cu.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • mario(2017-12-07 21:17:13)

Da li je realno da u 21. veku vi postavite sajt koji nije zavšren, i sada dok je on line vi podešavate stvari. Pritom se pola toga raspada

Пријави злоупотребу
  • Sudijica(2017-12-07 10:17:18)

Vidim KSB da ste poslusali kritike i ispravili greske na sajtu. Hvala!

Пријави злоупотребу
  • Sudijica(2017-12-04 10:30:44)

Ti darknight bas umes da objasniš. Možda sajt na iphonu i izgleda ok, ali nemaju svi tu skupu skalameriju. Ja kažem da na Chromu, a proverio sam i na Exploreru sajt izgleda bezveze, a isto je i na mobilnom koji radi na windows operativnom sistemu. Na androidu nisam proveravao, ali ozbiljna firma ne bi smela da dopusti sebi ovakve greške. A, iskreno, nadam se da će ih što pre ispraviti, kako bi mogli svi da "uživamo" u novom sajtu, Kao i da će ga ovi iz KSB ili ko već agilnije ažurirati, a ne da na homepage-u stoje vesti o utakmicama koje su se igrale pre dve nedelje.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • darknight(2017-12-03 20:46:40)

Generalno ne hvalim ove iz Saveza (preventive radi) ali ovo ne mogu da odcutim... Ja sam J***** ODUSEVLJEN ovim sajtom!!!! Pregledan, prilagodjen mobilnim telefonu , otvara se normalno na iPhone-u, ima mogucnost da ukucas ID utakmice i odmah je pronadjes, itd. Znaci DO JAJA! Onaj stari je bio obicno njesra, sa nekim flash-em, pravljen samo za fiksne racunare gde moras da zumiras i da drndas pola sata da dodjes do neke info! Naravno da za Flionstonse iz Kamenog doba raketa ne valja! BRAVO KSB! Dobro ste se setili da napravite nesto iy ovog veka!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Прикажи још