lat|eng
Насловна > Форум > Млађи пионири > Kvalitet Mladjih Pionira za ovu sezonu 17/18
Baki1502:12:46 12.12.2017
Kvalitet Mladjih Pionira za ovu sezonu 17/18
Пријави злоупотребу
Blizu je kraj kvalifikacija za kvalitetnu ligu. Imali neko mišljenje o ekipama koje će se plasirati u kvalitetnu ligu. Po mom skromnom mišljenju najbolje ekipe su Zemun Fitofarmacija iako je grupa najslabija tu su i Ofi Basket, FMP,Mega Banjica, Ras i Vizura. Možda je rano za prognoze ali imali neko mišljenje koja deca odskaču u 2005 godištu. Sportski Pozdrav

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1654
  • fancy(2018-05-24 08:55:06)

Baki jel dolaziš? Ovde je zavladala sablasna tišina, veća drama je oko regionalne lige m.p. :)))) @Molten6 - vama i nije tako loše - ko god da uzme f4 osim Ceraka uvek ćete imati fin osećaj da ste ga već pobedili ranije :)

Пријави злоупотребу
  • Baki15(2018-05-23 07:08:17)

Čeka nas uzbudljiv vikend na f4 da zaokruzimo ovu lepu sezonu. Svim učesnicima puno sreće i neka najbolji pobedi.

Пријави злоупотребу
  • fancy(2018-05-20 08:42:19)

@Mafijas - nemoj biti prestrog prema treneru. Timovi kao Zvezda i Partizan (+ dopuniti po želji...) u tim kategorijama su u hendikepu jer nisu teritorijalno ograničeni svojim školicama i/ili salama za trening. Zbog uzrasta dece u ml. pionirima i potpune zavisnosti od prevoza roditelja, deca/roditelji se pre odlučuju za lokalne klubove "iz kraja" (npr. Beko, Ras - količina ekipa koje prijavljuju za takmičenja je impozantna... ima još sličnih primera, samo pogledati po grupama za varijante ekipa 2, 3, 4, 5...8, 9). Takvi timovi zbog toga imaju mnogo veću bazu igrača od pomenutih tzv. "velikih" i priliku da u osnovnu selekciju odaberu zaista talentovanu decu. Trener, koliko god da je dobar, ne može da napravi čudo ako nema dobar izbor talenata... Svako radi s "onim što dobije" i zato su rezultati šarenoliki iz godine u godinu - faktor sreće tu igra veliku ulogu. Konstantno dobri rezultati godinama nekih timova, opet, jasno ukazuju na dobru i stabilnu bazu igrača. Veruj mi, nije džabe ona izreka "Ne pravi trener igrače nego igrači trenera" :) ... ... @Baki15 - nisam stigao ranije... Jučerašnji susret rivala na relaciji Novi Beograd-Zemun je, rekao bih, bio manje napet nego preksinoćni. Ajd ukratko ću... Ofi igrao bez, #26 razigravao mlađanog #23 - prva četvrtina kao i svaka prva četvrtina Ofija, odbrana radi kao sat, napad brzoplet, čast domaćina spasavaju #14 i precizni šutevi #8. Vizura predvođena #15 dobija prvu četvrtinu, sa 10:6. U drugoj, Ofi #21 čini razliku za stizanje i vođstvo na poluvremenu 23:20. U drugom poluvremenu Ofi naglo daje gas i za prvih nekoliko minuta dolazi do 42:22 Sledi malo ležernija igra domaćina i Vizura angažovanom igrom #12 i #15 smanjuje na -9. U zadnjoj četvrtini Ofi ponovo ubrzava i ovaj put ne popušta do kraja, ističu se #9, #13, #20... na kraju dug aplauz i jednima i drugima.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Mafijas(2018-05-19 23:56:09)

Jos jedna stvar koju bih ja zeleo da iznesem, a veoma mi je bitna. Trener FMP-a(zvezde) Bulatovic, jos jednom je pokazao koliko je zapravo los trener i da su ga sve ove godine u pionirima gurala deca sa strane. Predstavljan od strane saveza i mnogih drugih ljudi kao jedan od najboljih trenera u mladjim kategorijama, cim je prebacen u ml. pionire gde se deca toliko i ne dovode, vec moras da ih napravis, stvoris sistem i ti napravis lavove od njih - nista. FMP mi se uopste ne svidja iskreno, imaju jednog klinca 06 koji mi je jako interesantan, ostalo bas bas slabo. Bez nacina igre, samo presing i nista vise. A veliki 'Buli' - 0 !!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Taj sam ja(2018-05-19 16:01:36)

Čestitke Ofi basjetu, mnogo bolja od ekipe Vizure, kao i Viva od Fmp-a. Ostalo ocekivano po mom misljenju.

Пријави злоупотребу
  • Baki15(2018-05-19 15:22:00)

Viva prijatno iznenađenje čestitke za plasman na F4 FMP može i bolje puno sreće u sledećoj sezoni. Pravedno prva dva u obe grupe su se plasirale na završnicu puno sreće svima na F4.

Пријави злоупотребу
  • Baki15(2018-05-19 14:23:41)

Molten6 moji odavno odmaraju patike

Пријави злоупотребу
  • Molten6(2018-05-19 13:55:26)

@zuca-znas ono, ispali smo od osvajaca f4...

Пријави злоупотребу
  • Baki15(2018-05-19 12:37:59)

Fancy Ofi -Vizura docaraj ti to bolje radiš

Пријави злоупотребу
  • Baki15(2018-05-19 12:33:44)

Zuco ljutiš se bez razloga svako iznosi svoje mišljenje i viđenje utakmica već sam rekao svako gleda iz svog ugla i to je legitimno trebaš ti nama za f4 nije isto sa tobom i bez tebe.

Пријави злоупотребу
  • Прикажи још