lat|eng
Насловна > Форум > Пионири > Talentovana deca ‘04
Basketballfreak08:03:44 13.03.2018
Talentovana deca ‘04
Пријави злоупотребу
Vidim da je vec pokrenuta tema, ali bez konkretnog odgovora. Zanimaju me licna misljenja koji su to talenti ‘04 pored poznatih Milijasevic, Borovicanin, Sarenac, Bojovic...

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1660
  • Enlil(2018-05-10 08:38:00)

Bravo za prethodna dva komentara !

Пријави злоупотребу
  • misterNo(2018-05-09 16:31:54)

Prijatelju,skupi se šačica malih debelih trenera priučenih koji su pokusali da igraju košarku i shvatili da nisu za to i onda daju sebi za pravo da mrcvare decu koja tek treba da upišu srednju školu beskrajnim pogresnim treninzima dok im je organizam u razvoju.Naprave rang listu i kao na stočnoj pijaci licitiraju ko je bolji i ko će kakav biti.Imamo manje i više talentovanu decu u ovom trenutku,utreniraniju i manje utreniranu i hrpu roditelja bolesnika.Za par godinamora neko biti vodoinstalater,moler,keramičar,obućar a ovde će ih biti dosta koliko ja vidim.Sportski pozdrav i prijatan dan

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • zabrinuti(2018-05-09 13:01:25)

U potpunosti se slazem sa komentarom misterNo. Toliko je postalo ogavno citati i slusati komentare o pojedinim decacima da to vec prevazilazi sve mere. Kosarka ovog uzrasta se vec pretvorila u gladijatorsku igru. Svaki klub ide na pobedu. Interesuju ih samo kratkorocna resenja, odnosno decaci koji su trenutno dominatni i koji donose pobedu, nebitno sto vecina takvih sad dominatnih ce biti za 1-2 godinu do ili ispod proseka. Retko koji klub da ima strategiju razvoja decaka i da se u skladu sa istom i postupa. Jos kad se tome doda navalentnost roditelja, veze i vezice, sve ode do đavola...

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Taj sam ja(2018-05-09 09:54:23)

Ima, jos dosta dece koja su tek ove sezone dosla u BG da treniraju i koja ce se pokazati kroz sledecu sezonu.

Пријави злоупотребу
  • prdey(2018-04-17 12:55:15)

Gospodo, Zna li neko kako da stupim u kontakt sa Banjicom Megom oko prelaska mog sina kod njih sledece sezone. Zvali smo na klubski broj da se informisemo i rekli su nam kako oni imaju ljude koji traze talente i onda im daju ponude za prelazak kod njih. Ja mislim da je moj sin veliki talenat ali ne dolazi do izrazaja zbog raznih stvari i klubskih ljudi. Ne znam kako da im dokazem da grese i kako da im kazem da dodju i pogledaju neku njihovu utakmicu. Pomagajte ljudi svaki savet je bitan...

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • misterNo(2018-04-05 05:54:58)

Nema oni su najtalentovaniji, ostala deca ne treba da se bave kosarkom i treba da strahuju kad stanu pred talente.

Пријави злоупотребу