lat|eng
Насловна > Форум > Пионири > Pioniri sezona 18/19
prdey09:04:53 04.04.2018
Pioniri sezona 18/19
Пријави злоупотребу
Sve.

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1662
  • Boki 70(2019-05-21 22:38:33)

Na zalost decko koliko se prica ne ide preko i nije nezadovoljan tretmanom ( igrao skoro non stop i resavao sve ) vec je trener iz Mladosti koji je doveo sina i njega napustio ili su mu se zahvalili u Partizanu ( nevazno), pa on vodi i njega zajedno sa sinom u drugi klub verovatno. Po mom misljenju momku su toliku nabili tenziju da mora do pobede da je kud i kamo losije odigrao nego sto moze. O organizovanju igre, razigravanju drugih igraca, timskoj igri, ucestvovanju u napadu kada on ne resava da ne nabrajam dalje iluzorno je pricati. Sve je to negde detetu nametnuto zarad pobede a negde i zbog licne promocije (ne deteta). Mnogo su vise napredovali neki drugi klinci bar je tako meni izgledalo. Trebao je on sa 14 god. da pomiri interese kluba, uprave, trenera, drugog trenera, roditelja i ko zna koga jos. Siguran sam da je momcina bio najopterecenije dete u pionirima. Mozda je doneo upravi i trenerima titulu, roditeljima zvalje MVP-ja, drugarima medalje ali svoj napredak kao igraca je zapostavio. Gangula jako mi je zao sto cujem da ste u odlasku. Sunce tudjeg neba nece vas grijat ko sto ovo grije….. Ne bih voleo da se nadjem u vasoj kozi, vas roditelja dece koja su talentovana za kosarku sa ovakvim klubovima, sistemom rada, interesnim grupama ma sve je to bas ljigavo. Na kraju naravno hteli nehteli zavrsismo skoro svi sa zakljuckom @misterNo-a!

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Gangula(2019-05-21 19:55:36)

Hvala misterNo,moje dete polako,ali sigurno odlazi !!!Pozdrav svima,ali najviše bokiju,duh iz boce polako izlazi!!!

Пријави злоупотребу
  • kkBezanija(2019-05-21 19:54:36)

Jazo izvini ne mrzim IM. Neznam sta planira samo pred postavljam zasto nezadovoljstvo u Partizanu ako ga ima. Ako ti imas informacije napisi. MisterNo je upravu zaslužio je bolju okolinu za igru. Tamo gde je sad sledi velika cistka trenera i igraca a vani bi ga vise cenili.

Пријави злоупотребу
  • misterNo(2019-05-21 18:31:44)

Poenta je velikih klubova pokupiti sve i ugušiti ih. Dečko treba da ide talentovan je, i ne samo on nego svi. U ovoj zemlji uspeh se ne prašta a na kraju krajeva svi što vrede će otići zato što ne postoji sistem za razvoj klubova i igrača već samo trenutni rezultat.

Пријави злоупотребу
  • Jazavac(2019-05-21 13:51:43)

Tesko je komentarisati kosarku sa osobama koji potcenjuju i kritikuju na sva usta. Dok se u Americi uvek pristupa afirmativno prema igracu, ukazujuci pre svega na vrline istog, u Srbiji se svako ko vredi ispljuje do maksimuma. Idi decace odavde, jer te ovakva zemlja ne zasluzuje. Sve najbolje u nastavku karijere.

Пријави злоупотребу
  • Urćol85(2019-05-21 13:06:11)

Ma šta 2023. već dogodine je u top 5 pikova.

Пријави злоупотребу
  • Jazavac(2019-05-21 10:50:34)

To za dominaciju je vec ispricana prica. Kad je prelazio iz mladjih pionira u pionire bilo je "ma gubi on dominaciju u pionirima". Ista prica se okrece i ove godine, a da nema realnog osnova za to. Zapamtite ovaj post kad Adam Silver bude izgovarao imena top 5 pikova na draftu 2023.

Пријави злоупотребу
  • kkBezanija(2019-05-21 07:08:33)

Moguce je jer je mesecima ispred kancelarije Vlade Dragutinovica red nezadovoljnih roditelja koji se zale sto IM igra previse a deca im osete teren eventualno na zagrevanju pa je zato vreme IM malo regulisano da se podeli minutdva gde rteba. razumem i partizan jer Partizan=IM, sto se i na F4 pokazalo kad crnobeli internac. All Stars jedva dobijaju Zemun kome najbolji igrac igra na jednoj nozi. Sada generacija 2004 gubi na znacaju osim ako neko ne predje u nosece kadete, a sobzirom da IM nema vise dominaciju za kadetski nivo igre i minute moguce je da zato planira da ide. NEsumnjam da ce partizan u kadete vec dovsti koga treba i odakle treba, IM je odradio za sta je doveden vreme je sigurno za nove kaka to treneri i menadzeri lepo kazu Projekte.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Jazavac(2019-05-21 05:53:32)

IM navodno napusta Partizan nezadovoljan minutazom. Ima li istine u tome?

Пријави злоупотребу
  • bball4life(2019-05-16 20:28:21)

Moja rana prognoza za final 4: Beovuk,Dynamic,As Basket,FMP, osvaja Beovuk. Mislim da ce se Dynamic na kvalitet izvuci protiv Monda, gde igraju 2 igrača.

Пријави злоупотребу
  • Прикажи још