broj poseta
09308985
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
Saopštenje 02
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
MLAĐI PIONIRI
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRI
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
KADETI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Aktuelnosti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

VPR 20.12.2016.
20.10.2016
Odluke vanrednog prelaznog roka za seniorske ekipe možete videti u prilogu.
VPR 20102016

2. krug Kvalifikacija za Jedinstvenu juniorsku ligu Srbije
19.10.2016
07I GRUPA

Utakmice se igraju u hali Basket City po sledećem rasporedu:

Petak, 21.10.2016.
16:30 Crvena Zvezda MTS – Beko 107:57
18:30 Zemun – Dynamic BG 77:95

Subota, 22.10.2016.
16:30 Beko – Dynamic BG 61:88
18:30 Crvena Zvezda MTS – Zemun 94:62

Nedelja, 23.10.2016.
16:30 Zemun – Beko
18:30 Dynamic BG – Crvena Zvezda MTS

Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima. Domaćin KK Crvena Zvezda MTS snosi troškove sale, a sva četiri kluba dele takse službenih lica od po 10.200 dinara (dvojica sudija, delegat i troje pomoćnih sudija). Navedeni iznos su dužni da predaju delegatu turnira pre početka prve utakmice. Ekipe su dužne da na utakmicu ponesu spisak licenciranih igrača iz saveza za sezonu 2016/2017, kartone i trenerske licence, kao i neki od dodatnih dokumenata sa slikom (pasoš, lična karta...) i važeći lekarski pregled za svakog igrača.

II GRUPA

Utakmice se igraju u balonu Korn po sledećem rasporedu:

Petak, 21.10.2016.
12:30 Slodes – Mladost Admiral 71:80 15:19, 18:22, 13:14, 25:25
14:30 Partizan NIS – Žarkovo 69:60,20:18, 16:15, 12:16, 21:11

Subota, 22.10.2016.
13:30 Žarkovo – Mladost Admiral 71:67, 09:14, 18:23, 24:07, 20:23
15:30 Partizan NIS – Slodes 87:49, 22:16, 19:09, 18:15, 28:09

Nedelja, 23.10.2016.
14:30 Slodes – Žarkovo 73:78, 15:23, 12:07, 18:22, 21:14, 07:12
16:30 Mladost Admiral – Partizan NIS 61:71, 10:20, 11:18, 22:16, 18:17

Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima. Domaćin KK Partizan NIS snosi troškove sale i polovinu takse službenih lica u iznosu od 20.400 dinara, a preostala tri kluba dele ostatak takse službenih lica po 6.800 dinara (dvojica sudija, delegat i troje pomoćnih sudija). Navedeni iznos su dužni da predaju delegatu turnira pre početka prve utakmice. Ekipe su dužne da na utakmicu ponesu spisak licenciranih igrača iz saveza za sezonu 2016/2017, kartone i trenerske licence, kao i neki od dodatnih dokumenata sa slikom (pasoš, lična karta...) i važeći lekarski pregled za svakog igrača.

Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

Kvalifikacije za Jedinstvenu juniorsku ligu Srbije - Baraž
17.10.2016
Baraž utakmica drugoplasiranih ekipa iz 1. kruga Kvalifikacija za Jedinstvenu juniorsku ligu Srbije (Vizura Shark - Beko) će biti odigrana u sredu 19.10.2016. godine u 13 časova u hali Vizura Sport u Zemunu.

Domović-Bulut srušio SAD, Srbija prvak sveta!
16.10.2016
Naši momci su u velikom finalu savladali Sjedinjene Američke Države 21:16, a koš za pobedu postigao je najbolji basketaš planete Dušan Domović Bulut, tri minuta pre isteka vremena!

Srbija je na putu do druge titule prvaka sveta savladala Italiju 16:13, Novi Zeland 20:17, Katar 21:16, Rusiju 21:14, Holandiju 22:10, te Španiju 17:13.

Ekipa sa novosadskom Limana Dušan Domović-Bulut, Dejan Majstorović, Marko Ždero i Marko Savić su osvojili i premijerno izdanje SP 2012. godine u Atini, dok su pre dve godine poraženi od Katara u finalu u Moskvi.

Iznenađenje, iznenađenje, vratili su se kraljevi!, poručio je junak Domović-Bulut posle pobede nad SAD, Mi sve delimo na jednake delove, sponzore, novac, slavu, devojke, za to se šalim.

Bronzanu medalju osvojila je Slovenija pobedom nad Španijom 17:16, dok su nove šampionke Čehinje, koje su dobile Ukrajinu 21:11 u ženskom finalu i okončale četvorogodišnju dominaciju SAD.

Sve čestitke u ime Košarkaškog saveza Beograda!
Koš za pobedu

Godišnja članarina službenih lica
14.10.2016
Informacija u prilogu.
Godišnja članarina službenih lica

Sastanak klubova - Omladinci
14.10.2016
Sastanak klubova i žreb za Omladinsku ligu biće održan u utorak 18.10.2016. godine u 16 časova u velikoj sali na drugom spratu Kuće košarke, Sazonova 83.


Komesar takmičenja
Branko Aleksić

2. krug Kvalifikacija za Jedinstvenu kadetsku ligu Srbije
11.10.2016
I GRUPA

Utakmice se igraju u hali Vizura Sport po sledećem rasporedu:

Subota, 15.10.2016.
18:30 Vizura Shark – Beko
20:30 Partizan NIS – Slodes

Nedelja, 16.10.2016.
18:00 Partizan NIS – Vizura Shark
20:00 Slodes – Beko

Ponedeljak, 17.10.2016.
14:00 Beko – Partizan NIS
16:00 Vizura shark – Slodes

Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima. Domaćin KK Vizura Shark snosi troškove sale, a sva četiri kluba dele takse službenih lica od po 10.200 dinara (dvojica sudija, delegat i troje pomoćnih sudija). Navedeni iznos su dužni da predaju delegatu turnira pre početka prve utakmice. Ekipe su dužne da na utakmicu ponesu spisak licenciranih igrača iz saveza za sezonu 2016/2017, kartone i trenerske licence, kao i neki od dodatnih dokumenata sa slikom (pasoš, lična karta...) i važeći lekarski pregled za svakog igrača.

II GRUPA

Utakmice se igraju u Hali Pinki po sledećem rasporedu:

Petak, 14.10.2016.
19:20 Zemun – Zvezdara
21:20 Crvena Zvezda MTS – Žarkovo

Nedelja, 16.10.2016.
11:30 Crvena Zvezda MTS – Zemun
13:30 Žarkovo – Zvezdara

Ponedeljak, 17.10.2016.
12:00 Zvezdara – Crvena Zvezda MTS
14:00 Zemun – Žarkovo

Prvoimenovane ekipe nastupaju u svetlim dresovima. Domaćin KK Zemun snosi troškove sale, a sva četiri kluba dele takse službenih lica od po 10.200 dinara (dvojica sudija, delegat i troje pomoćnih sudija). Navedeni iznos su dužni da predaju delegatu turnira pre početka prve utakmice. Ekipe su dužne da na utakmicu ponesu spisak licenciranih igrača iz saveza za sezonu 2016/2017, kartone i trenerske licence, kao i neki od dodatnih dokumenata sa slikom (pasoš, lična karta...) i važeći lekarski pregled za svakog igrača.

Komesar takmičenja MK
Branko Jovanović

Vanredni prelazni rok
11.10.2016
Podsećamo klubove koji imaju seniorske ekipe da, po odluci komisije za takmičenje KSS, dok ne uplate prvi deo članarine, ne mogu koristiti vanredni prelazni rok.

Rad sa strankama
10.10.2016
Poštovani,
zbog početka takmičenja i izrade saopštenja svih liga ponedeljkom i utorkom, molimo Vas da sve poslove vezane za takmičenja dolazite ili ponedeljkom i utorkom posle 14h ili ostalim danima.
U nadi da ćete imati razumevanja, unapred se zahvaljujemo
Kancelarija KSB

Regionalni trening - Dečaci
10.10.2016
Informacija u prilogu.
Regionalni trening 15.10.2016.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama