broj poseta
09309015
Arhiva po sezonama

SENIORI
1.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
Saopštenje 02
2.MRL Centar
Rezultati
Adresar ekipa
Saopštenje 01
MLAĐI PIONIRI
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRI
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
KADETI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
Predkvalifikacije za 1. s...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen 2. ekipe
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORI
1. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
2. krug Kvalifikacija za ...
Rezultati
Adresar ekipa
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19M
OMLADINCI
MLAĐE PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
PIONIRKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
KADETKINJE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
JUNIORKE
1. stepen
Rezultati
Adresar ekipa
U19Ž
OMLADINKE
SENIORKE
Aktuelnosti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Novogodišnji turnir Borislav Reba Ćorković za pionire
27.12.2015
Drugog dana turnira postignuti su sledeći rezultati:

Banjica-Partizan NIS 64:79
Zemun-Crvena Zvezda Telekom 67:73
Trenutno stanje na tabeli kao i sve ove rezultate možete pratiti u levom meniju.

Novogodišnji turnir Borislav Reba Ćorković za pionire
26.12.2015
Prvog dan turnira postignuti su sledeći rezultati:

Banjica-Zemun 70:79
Partizan-Crvena Zvezda 54:57
Slike prvi dan

Turnir u belgijskom gradu Kortrijku
25.12.2015
Selekcije Beograda otputovale su sinoć put Belgije na tradicionalni košarkaški turnir u Kortrijku koji se održava od 27-29.12.2015.
Beograd ima u mušku i žensku selekciju na ovom turniru a Jokanović Vladimir i Aleksandra Radulović odlučili su se za sledeće igrač-ice:

JUNIORI
Bojanić Ivan Partizan NIS 30.04.1997.
Jovanović Slobodan Partizan NIS 19.02.1997.
Vukojičić Luka Zemun 25.09.1997.
Armuš Mladen Partizan NIS 26.03.1997.
Drljača Jovan Slodes 25-03-97
Antić Dušan Partizan NIS 11.09.1997.
Drobnjak Stefan Zemun 27.05.1997.
Todorić Mateja Zemun 10.08.1998.
Stojanov Lazar Astra 28.12.1997.
Stevanović Miloš Slodes 29.07.1997.
TRENER: Jokanović Vladimir 04.09.1961.

KADETKINJE
Stojić Marina Radivoj Korać 28.09.2000.
Turudić Teodora Radivoj Korać 19.07.1999.
Vulović Marta Radivoj Korać 08.02.2000.
Zukanović Marijana Crvena Zvezda 01.04.1999.
Čubra Tamara Crvena Zvezda 23.07.1999.
Bešić Marijana Partizan 02.04.2000.
Komnenović Maša Girl Basket 29.06.2000.
Đorđević Jovana Girl Basket 09.07.2001.
Jakovljević Katarina ČA Basket 19.09.2000.
Vujasin Jelena Girl Basket 29.10.2000.
TRENER: Radulović Aleksandra

Rasporede turnira možete videti na linkovima u prilogu



Dečaci raspored
Devojčice raspored

Prijavljivanje novih ekipa za Regionalnu ligu mlađih pionira, kadeta i juniora
24.12.2015
Prijavu NOVIH ekipa (koje nisu učestvovale u 1. stepenu takmičenja!!!), kao i eventualno odjavljivanje ekipa za nastavak takmičenja u Regionalnoj ligi mlađih pionira, kadeta i juniora, klubovi treba da pošalju na e-mail kancelarija@ksb.org.rs najkasnije do srede 30.12.2015. do 12 časova.

U mailu obavezno napisati koje se nove ekipe prijavljuju (npr. Zemun 2, Zemun 3 i Zemun 4) ili koje se odjavljuju (ne treba ponovo popunjavati i slati prijavu ukoliko je klub učestvovao u 1. stepenu takmičenja!!!).

Klubovi koji nisu učestvovali u 1. stepenu takmičenja ni u jednoj kategoriji, kao ni u Regionalnoj ligi pionira, treba da popune i pošalju kompletnu prijavu koja se nalazi u prilogu!

VAŽNA NAPOMENA: Ekipe koje su već učestvovale u 1. stepenu takmičenja NE TREBA PONOVO PRIJAVLJIVATI!!!
Prijava

Turnir IBC Belgrade 2015
23.12.2015
Sportsko udruženje IBC i Košarkaški Klub IBC iz Beograda, u saradnji sa GO Zvezdara, GO Stari Grad i Košarkaškim Savezom Beograda, treću godinu za redom organizuju novogodišnji internacionalni košarkaški turnir IBC Belgrade 2015. Ove godine turnir će se održati od ponedeljka 28. decembra do srede 30. decembra i okupiće klubove iz Slovenije, Makedonije, Crne Gore i Srbije. Turnir se održava u tri konkurencije (pionirska, kadetska i juniorska konkurencija), a učešće će uzeti 14 ekipa sa oko 150 dečaka uzrasta od 13 do 18 godina. Od ekipa iz Srbije, pored organizatora KK IBC, učestvovaće i KK Partizan, KK Beovuk 72, KK Žarkovo i OKK Zvezda.

Utakmice se igraju u salama OŠ Veljko Dugošević na Zvezdari (ul. Milana Rakića 41) i OŠ Stari Grad na Dorćolu (ul. Herceg Stjepana 7). Finalne utakmice i svečana ceremonija dodele pehara, medalja i priznanja najboljim pojedincima, održaće se u sredu, 30. decembra u sali OŠ Veljko Dugošević.

Turnir IBC Belgrade polako ali sigurno prerasta u najveći i najmasovniji događaj ovakvog tipa kod nas, pa tim povodom pozivamo sve zainteresovane ljubitelje košarke da dođu i pozdrave buduće košarkaške asove.
Plakat

ČESTITKA
18.12.2015
Košarkaški savez Beograda na čelu sa predsednikom Dejanom Dimitrijevićem, ovim putem čestita košarkaškom klubu Crvena Zvezda na velikom uspehu plasmanom u top 16 Eurolige i želim im još puno dobrih rezultata i pobeda i plasman u 8 najboljih!

In memoriam-Ivica Mihajlović
18.12.2015
Sa neizmernom tugom i žalošću obaveštavamo košarkašku javnost da je danas, u 73-oj godini, preminuo veliki prijatelj košarkaškog saveza Beograda, Ivica Mihajlović. Mnogima možda ime ne znači mnogo ali to je čovek čiji fotografski aparat nije propustio nijednu sportsku manifestaciju, bila ona od manjeg ili većeg značaja. Od mini basketa, preko turnira kvalitetnih, regionalnih liga, prve muske lige, veteranskih memorijalnih turnira...čika Ivicin fotoaparat bio je spreman da ovekoveči svaki bitan detalj.
Pre nekoliko dana je doneo slike sa memorijala Dragiša Šarić gde smo se divili jednoj fenomenalnoj slici koju je napravio u trenutku kada su slovenci na terenu igrali kolo uz muziku a nekoliko bivših reprezentativki naše zemlje sa tribina na interesantan način učestvovalo aktivno u tome...imao je specijalan dar i osećaj za fotografiju i HVALA mu za sve uspomene koje će ostati iza njega generacijama koje tek dolaze.
Neka počiva u miru...
Kremacija će se održati u ponedeljak, 21.12.2015. na groblju Lešće u 14:30.

Novogodišnji turnir Borislav Reba Ćorković za pionire
17.12.2015
Odlukom predsedništva KSB na tradicionalnom Novogodišnjem turniru Borislav Reba Ćorković za pionire, u organizaciji KSB i Gradskog sekretarijata za sport i omladinu, za dečake rođene 2001. godine i mlađe, koji će se održati u hali Vizura Sport (adresa Cara Dušana 105, Zemun) od 25.12. do 27.12.2015. godine, određeno je da učesnici budu ekipe KK Crvena Zvezda Telekom, KK Partizan NIS, KK Zemun i KK Banjica Mega.

Parovi i satnica turnira:

Petak 25.12.2015.
12:00 KK Banjica Mega – KK Zemun
14:00 KK Partizan NIS – KK Crvena Zvezda Telekom

Subota 26.12.2015.
12:00 KK Zemun – KK Crvena Zvezda Telekom
14:00 KK Banjica Mega – KK Partizan NIS

Nedelja 27.12.2015.
12:00 KK Partizan NIS – KK Zemun
14:00 KK Crvena Zvezda Telekom – KK Banjica Mega
15:30 Dodela pehara, medalja i individualnih nagrada.

VI Memorijalni turnir Gordana Bogojević – Kovačević 2015
14.12.2015
Košarkaški savez Srbije u saradnji sa Košarkaškim savezom Centralne Srbije organizuje memorijalni turnir “Gordana Goca Bogojević – Kovačević “ koji se tradicionalno(šesti put) održava u znak sećanja na proslavljenu košarkašku reprezentativku Jugoslavije i Srbije i Crne Gore, Gordanu Gocu Bogojević –Kovačević, koja je tragično preminula 2009. godine.Ove godine će se najperspektivnije devojčice, kao i seniorske ekipe klubova u kojima je Goca nekada igrala, okupiti u utorak, 22.
decembra 2015 godine u hali ‘’Goca Bogojević’’ u Kragujevcu.
Spiskovi i dopis u prilogu
Dopis
Spisak 2001
Spisak 2002
Spisak treneri

UKTS - Za nova iskustva i potrebne bodove
14.12.2015
Informacija u prilogu.
Za nova iskustva i potrebne bodove

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Portal Košarkaškog Saveza Srbije
Registar igraca KSS
Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)
Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)
Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Basket 021


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.
Aktuelno
Organi KSB
Dokumenta
Adresari
Razno
Forum
Javne nabavke
Aktuelnosti
Vesti
Galerija
Linkovi
Kontakt
Adresar klubova
Adresar delegata
Adresar sudija
Adresari
Formulari
Izveštaji
Kazne po biltenima IIMRL
Kazne po biltenima IMRL
Kazne po biltenima MK
Normativna akta
Odluke
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmičenje KSS
Odluke MK zajedno sa uplatama
Prelazni rok
Propozicije
Saopštenja 1MRL
Saopštenja 2MRL
Saopštenja MK
Saopštenja Omladinci
Zakazane utakmice MK
Predsedništvo
Skupština
Nadzorni odbor
Komisija za rad sa mladjim kategorijama