lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен/Група 5
1.КК Беко10100591:22520
2.КК Визура1082513:30018
3.КК Жарково1055380:39615
4.КК Динамик БГ1055332:40015
5.КК Баново Брдо1028309:48012
6.КК Умка Џез10010188:51210
50803 КК Беко : КК Умка Џез 69 : 10
15.10.2017
14:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
50804 КК Баново Брдо : КК Динамик БГ 25 : 56
15.10.2017
12:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
50805 КК Жарково : КК Визура 29 : 46
15.10.2017
16:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
50806 КК Беко : КК Баново Брдо 51 : 12
22.10.2017
14:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
50807 КК Динамик БГ : КК Жарково 42 : 34
22.10.2017
10:10
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
50808 КК Умка Џез : КК Визура 17 : 53
22.10.2017
18:10
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
50809 КК Баново Брдо : КК Умка Џез 48 : 17
29.10.2017
12:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
50810 КК Жарково : КК Беко 31 : 54
29.10.2017
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
50811 КК Визура : КК Динамик БГ 52 : 24
30.10.2017
20:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
50812 КК Беко : КК Визура 39 : 33
04.11.2017
14:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
50813 КК Баново Брдо : КК Жарково 39 : 43
05.11.2017
11:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
50814 КК Умка Џез : КК Динамик БГ 20 : 38
05.11.2017
18:10
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
50815 КК Жарково : КК Умка Џез 42 : 24
19.11.2017
15:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
50816 КК Визура : КК Баново Брдо 67 : 34
18.11.2017
11:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
50817 КК Динамик БГ : КК Беко 23 : 71
19.11.2017
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
50818 КК Визура : КК Жарково 59 : 38
26.11.2017
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
50819 КК Динамик БГ : КК Баново Брдо 35 : 33
26.11.2017
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
50820 КК Умка Џез : КК Беко 12 : 75
26.11.2017
18:15
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
50821 КК Баново Брдо : КК Беко 15 : 79
03.12.2017
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
50822 КК Жарково : КК Динамик БГ 43 : 28
03.12.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
50823 КК Визура : КК Умка Џез 65 : 16
02.12.2017
11:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
50824 КК Беко : КК Жарково 51 : 35
10.12.2017
14:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
50825 КК Динамик БГ : КК Визура 16 : 40
10.12.2017
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
50826 КК Умка Џез : КК Баново Брдо 20 : 35
10.12.2017
18:00
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
50827 КК Жарково : КК Баново Брдо 46 : 29
16.12.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
50828 КК Визура : КК Беко 32 : 48
20.12.2017
20:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
50829 КК Динамик БГ : КК Умка Џез 48 : 28
16.12.2017
10:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
50830 КК Беко : КК Динамик БГ 54 : 22
23.12.2017
14:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
50831 КК Баново Брдо : КК Визура 39 : 66
24.12.2017
15:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
50832 КК Умка Џез : КК Жарково 24 : 39
24.12.2017
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)