lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен/Група 8
1.КК Церак10100628:34220
2.КК Вива1082707:37118
3.КК Беовук 721055370:36615
4.КК Флеш1055367:43015
5.КК Мондо Баскет1028299:43312
6.КК Торлак10010175:60410
50893 КК Флеш : КК Беовук 72 46 : 42
15.10.2017
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
50894 КК Церак : КК Торлак 72 : 16
14.10.2017
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
50895 КК Мондо Баскет : КК Вива 31 : 51
19.10.2017
20:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
50896 КК Флеш : КК Церак 39 : 65
22.10.2017
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
50897 КК Торлак : КК Мондо Баскет 14 : 44
22.10.2017
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
50898 КК Беовук 72 : КК Вива 36 : 58
21.10.2017
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
50899 КК Церак : КК Беовук 72 57 : 35
28.10.2017
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
50900 КК Мондо Баскет : КК Флеш 31 : 35
31.10.2017
20:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
50901 КК Вива : КК Торлак 76 : 28
29.10.2017
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
50902 КК Флеш : КК Вива 39 : 47
04.11.2017
14:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
50903 КК Церак : КК Мондо Баскет 63 : 28
04.11.2017
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
50904 КК Беовук 72 : КК Торлак 39 : 5
05.11.2017
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
50905 КК Мондо Баскет : КК Беовук 72 14 : 44
18.11.2017
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
50906 КК Вива : КК Церак 60 : 72
20.11.2017
20:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
50907 КК Торлак : КК Флеш 23 : 57
18.11.2017
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
50908 КК Вива : КК Мондо Баскет 77 : 24
26.11.2017
13:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
50909 КК Торлак : КК Церак 20 : 74
09.11.2017
16:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
50910 КК Беовук 72 : КК Флеш 48 : 20
26.11.2017
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
50911 КК Церак : КК Флеш 52 : 20
02.12.2017
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
50912 КК Мондо Баскет : КК Торлак 40 : 11
03.12.2017
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
50913 КК Вива : КК Беовук 72 93 : 32
03.12.2017
14:30
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
50914 КК Флеш : КК Мондо Баскет 40 : 20
09.12.2017
12:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
50915 КК Торлак : КК Вива 19 : 105
10.12.2017
14:30
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
50916 КК Беовук 72 : КК Церак 19 : 34
10.12.2017
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
50917 КК Мондо Баскет : КК Церак 44 : 72
16.12.2017
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
50918 КК Вива : КК Флеш 79 : 23
17.12.2017
14:30
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
50919 КК Торлак : КК Беовук 72 16 : 49
16.12.2017
12:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
50920 КК Флеш : КК Торлак 48 : 23
23.12.2017
14:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
50921 КК Церак : КК Вива 67 : 61
28.12.2017
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
50922 КК Беовук 72 : КК Мондо Баскет 26 : 23
24.12.2017
12:10
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)