lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 2
1.ЖКК Рас11110942:22922
2.ЖКК Мондо Баскет12102529:40422
3.ЖКК Визура1183420:42619
4.ЖКК Младост1266650:63418
5.ЖКК Див Баскет1257510:54617
6.ЖКК Борац Земун1165497:60017
7.ЖКК Гирл Баскет 21257593:58417
8.ЖКК Беостајл12111341:77713
9.ЖКК Умка Џез11011229:51111
51572 ЖКК Борац Земун : ЖКК Див Баскет 37 : 36
23.10.2017
19:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
51573 ЖКК Беостајл : ЖКК Младост 32 : 81
21.10.2017
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
51574 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Умка Џез 51 : 20
22.10.2017
11:50
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51575 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Визура 52 : 32
22.10.2017
12:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
ЖКК Рас - слободна екипа
51576 ЖКК Рас : ЖКК Борац Земун 74 : 27
28.10.2017
14:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51577 ЖКК Умка Џез : ЖКК Мондо Баскет 18 : 33
29.10.2017
19:30
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
51578 ЖКК Младост : ЖКК Гирл Баскет 2 63 : 47
28.10.2017
18:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
51579 ЖКК Див Баскет : ЖКК Беостајл 45 : 23
29.10.2017
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Визура - слободна екипа
51582 ЖКК Беостајл : ЖКК Рас 14 : 91
11.11.2017
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
51583 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Див Баскет 64 : 15
14.11.2017
20:00
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51584 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Младост 53 : 31
15.11.2017
20:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
51585 ЖКК Визура : ЖКК Умка Џез 32 : 17
12.11.2017
18:30
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
ЖКК Борац Земун - слободна екипа
51586 ЖКК Рас : ЖКК Гирл Баскет 2 88 : 31
18.11.2017
17:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51587 ЖКК Борац Земун : ЖКК Беостајл 67 : 41
19.11.2017
11:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
51588 ЖКК Младост : ЖКК Визура 39 : 48
18.11.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
51589 ЖКК Див Баскет : ЖКК Мондо Баскет 39 : 67
19.11.2017
15:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Умка Џез - слободна екипа
51592 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Борац Земун 47 : 48
28.11.2017
20:10
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51593 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Рас 25 : 77
26.11.2017
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
51594 ЖКК Визура : ЖКК Див Баскет 35 : 29
26.11.2017
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51595 ЖКК Умка Џез : ЖКК Младост 41 : 73
25.11.2017
11:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
ЖКК Беостајл - слободна екипа
51596 ЖКК Рас : ЖКК Визура 87 : 5
10.12.2017
12:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51597 ЖКК Борац Земун : ЖКК Мондо Баскет 32 : 39
10.12.2017
12:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
51598 ЖКК Беостајл : ЖКК Гирл Баскет 2 23 : 79
10.12.2017
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
51599 ЖКК Див Баскет : ЖКК Умка Џез 26 : 16
10.12.2017
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Младост - слободна екипа
51602 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Беостајл 54 : 22
17.12.2017
12:00
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
51603 ЖКК Визура : ЖКК Борац Земун 51 : 45
17.12.2017
13:30
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
51604 ЖКК Умка Џез : ЖКК Рас 8 : 80
17.12.2017
18:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
51605 ЖКК Младост : ЖКК Див Баскет 88 : 81
16.12.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
ЖКК Гирл Баскет 2 - слободна екипа
51606 ЖКК Рас : ЖКК Младост 86 : 33
23.12.2017
19:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51607 ЖКК Борац Земун : ЖКК Умка Џез 47 : 24
24.12.2017
12:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
51608 ЖКК Беостајл : ЖКК Визура 23 : 64
24.12.2017
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
51609 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Мондо Баскет 40 : 51
24.12.2017
13:15
Географски факултет ( Војвођанска 1)
ЖКК Див Баскет - слободна екипа
51612 ЖКК Визура : ЖКК Гирл Баскет 2 52 : 43
13.01.2018
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51613 ЖКК Умка Џез : ЖКК Беостајл 36 : 39
14.01.2018
18:10
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
51614 ЖКК Младост : ЖКК Борац Земун 62 : 66
13.01.2018
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
51615 ЖКК Див Баскет : ЖКК Рас 27 : 71
14.01.2018
14:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Мондо Баскет - слободна екипа
51616 ЖКК Визура : ЖКК Мондо Баскет 25 : 45
21.01.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51617 ЖКК Умка Џез : ЖКК Гирл Баскет 2 16 : 67
21.01.2018
11:45
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51618 ЖКК Младост : ЖКК Беостајл 59 : 35
21.01.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
51619 ЖКК Див Баскет : ЖКК Борац Земун 70 : 44
21.01.2018
12:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Рас - слободна екипа
51621 ЖКК Борац Земун : ЖКК Рас 18 : 107
16.02.2018
15:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
51622 ЖКК Беостајл : ЖКК Див Баскет 30 : 55
28.01.2018
17:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
51623 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Младост 64 : 45
25.01.2018
18:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51624 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Умка Џез 32 : 17
28.01.2018
12:00
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
ЖКК Визура - слободна екипа
51626 ЖКК Рас : ЖКК Беостајл 80 : 10
11.02.2018
14:10
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51627 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 16 : 31
11.02.2018
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51628 ЖКК Младост : ЖКК Мондо Баскет 46 : 36
11.02.2018
11:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
51629 ЖКК Див Баскет : ЖКК Гирл Баскет 2 62 : 29
16.02.2018
17:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Борац Земун - слободна екипа
51631 ЖКК Беостајл : ЖКК Борац Земун 49 : 66
18.02.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
51632 ЖКК Гирл Баскет 2 : ЖКК Рас 31 : 101
17.02.2018
09:45
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51633 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Див Баскет 42 : 25
18.02.2018
12:00
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
51634 ЖКК Визура : ЖКК Младост 45 : 30
17.02.2018
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
ЖКК Умка Џез - слободна екипа