lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Витез121201023:69924
2.КК Младеновац13103846:78323
3.КК Пробаскет1394974:85322
4.КК Борац Земун 21477925:90421
5.КК Колубара ЛА 20031385884:92221
6.КК Блокови1376957:98420
7.КК Младост 21376982:88920
8.КК Мондо Баскет1275839:76619
9.БКК Раднички 21156765:74216
10.КК Скадарлија14212869:104116
11.КК Радивој Кораћ1129643:77713
12.КК Баново Брдо13013698:104513
52377 КК Витез : КК Скадарлија 89 : 45
04.11.2017
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52378 БКК Раднички 2 : КК Радивој Кораћ
01.01.2017
52379 КК Мондо Баскет : КК Младеновац 59 : 63
05.12.2017
21:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
52380 КК Младост 2 : КК Баново Брдо 70 : 43
04.11.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52381 КК Блокови : КК Борац Земун 2 75 : 88
05.11.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52382 КК Колубара ЛА 2003 : КК Пробаскет 62 : 45
04.11.2017
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52383 КК Витез : БКК Раднички 2 85 : 77
14.11.2017
21:15
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
52384 КК Борац Земун 2 : КК Колубара ЛА 2003 63 : 45
11.11.2017
12:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52385 КК Баново Брдо : КК Блокови 81 : 88
12.11.2017
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52386 КК Младеновац : КК Младост 2 46 : 63
16.11.2017
21:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52387 КК Радивој Кораћ : КК Мондо Баскет 54 : 65
12.11.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52388 КК Скадарлија : КК Пробаскет 73 : 75
11.11.2017
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52389 БКК Раднички 2 : КК Скадарлија 65 : 62
19.11.2017
13:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52390 КК Мондо Баскет : КК Витез 56 : 63
21.11.2017
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52391 КК Младост 2 : КК Радивој Кораћ 88 : 48
18.11.2017
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52392 КК Блокови : КК Младеновац 76 : 75
19.11.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52393 КК Колубара ЛА 2003 : КК Баново Брдо 102 : 47
18.11.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52394 КК Пробаскет : КК Борац Земун 2 78 : 38
17.11.2017
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52395 КК Витез : КК Младост 2 89 : 66
26.11.2017
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52396 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 72 : 60
25.11.2017
12:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52397 КК Баново Брдо : КК Пробаскет 52 : 69
26.11.2017
13:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52398 КК Младеновац : КК Колубара ЛА 2003 78 : 62
26.11.2017
17:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52399 КК Радивој Кораћ : КК Блокови 67 : 63
26.11.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52400 КК Скадарлија : КК Борац Земун 2 56 : 67
26.11.2017
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52401 КК Мондо Баскет : КК Скадарлија 60 : 51
03.12.2017
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52402 КК Младост 2 : БКК Раднички 2 87 : 75
02.12.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52403 КК Блокови : КК Витез 60 : 117
02.12.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52404 КК Колубара ЛА 2003 : КК Радивој Кораћ 72 : 67
03.12.2017
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52405 КК Пробаскет : КК Младеновац 53 : 58
02.12.2017
11:30
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52406 КК Борац Земун 2 : КК Баново Брдо 81 : 45
02.12.2017
12:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52407 КК Витез : КК Колубара ЛА 2003 107 : 46
09.12.2017
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52408 БКК Раднички 2 : КК Блокови 62 : 64
14.12.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52409 КК Мондо Баскет : КК Младост 2 69 : 61
10.12.2017
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52410 КК Младеновац : КК Борац Земун 2 48 : 42
13.12.2017
21:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
52411 КК Радивој Кораћ : КК Пробаскет 70 : 74
10.12.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52412 КК Скадарлија : КК Баново Брдо 73 : 70
10.12.2017
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52413 КК Младост 2 : КК Скадарлија 86 : 61
16.12.2017
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52414 КК Блокови : КК Мондо Баскет 74 : 79
17.12.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52415 КК Колубара ЛА 2003 : БКК Раднички 2 81 : 67
17.12.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52416 КК Пробаскет : КК Витез 65 : 72
13.12.2017
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52417 КК Борац Земун 2 : КК Радивој Кораћ 78 : 59
17.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52418 КК Баново Брдо : КК Младеновац 51 : 66
16.12.2017
14:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52419 КК Витез : КК Борац Земун 2 80 : 77
21.12.2017
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52420 БКК Раднички 2 : КК Пробаскет 80 : 72
22.12.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52421 КК Мондо Баскет : КК Колубара ЛА 2003 86 : 60
24.12.2017
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52422 КК Младост 2 : КК Блокови 83 : 94
23.12.2017
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52423 КК Радивој Кораћ : КК Баново Брдо 71 : 47
23.12.2017
13:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52424 КК Скадарлија : КК Младеновац 61 : 69
23.12.2017
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52425 КК Блокови : КК Скадарлија 83 : 67
14.01.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52426 КК Колубара ЛА 2003 : КК Младост 2 74 : 64
17.01.2018
20:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52427 КК Пробаскет : КК Мондо Баскет 98 : 94
13.01.2018
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52428 КК Борац Земун 2 : БКК Раднички 2 71 : 58
18.01.2018
20:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52429 КК Баново Брдо : КК Витез 57 : 92
14.01.2018
13:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52430 КК Младеновац : КК Радивој Кораћ 70 : 54
13.01.2018
17:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52431 КК Витез : КК Младеновац 69 : 56
21.01.2018
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52432 БКК Раднички 2 : КК Баново Брдо 94 : 48
21.01.2018
11:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52433 КК Мондо Баскет : КК Борац Земун 2 66 : 54
21.01.2018
12:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52434 КК Младост 2 : КК Пробаскет 83 : 90
22.01.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52435 КК Блокови : КК Колубара ЛА 2003 65 : 76
20.01.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52436 КК Скадарлија : КК Радивој Кораћ 74 : 69
20.01.2018
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52437 КК Колубара ЛА 2003 : КК Скадарлија 82 : 63
28.01.2018
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52438 КК Пробаскет : КК Блокови 75 : 64
29.01.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52439 КК Борац Земун 2 : КК Младост 2 70 : 77
29.01.2018
21:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52440 КК Баново Брдо : КК Мондо Баскет 41 : 74
28.01.2018
12:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52441 КК Младеновац : БКК Раднички 2 68 : 55
15.02.2018
20:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52442 КК Радивој Кораћ : КК Витез 40 : 86
27.01.2018
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52443 КК Пробаскет : КК Колубара ЛА 2003 103 : 49
14.02.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52444 КК Борац Земун 2 : КК Блокови 54 : 73
11.02.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52445 КК Баново Брдо : КК Младост 2 56 : 87
11.02.2018
13:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52446 КК Младеновац : КК Мондо Баскет 75 : 71
11.02.2018
16:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52447 КК Радивој Кораћ : БКК Раднички 2 44 : 60
09.02.2018
13:00
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52448 КК Скадарлија : КК Витез 54 : 74
10.02.2018
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52449 БКК Раднички 2 : КК Витез
21.02.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52450 КК Мондо Баскет : КК Радивој Кораћ
17.02.2018
16:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52451 КК Младост 2 : КК Младеновац 67 : 74
18.02.2018
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52452 КК Блокови : КК Баново Брдо 78 : 60
18.02.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52453 КК Колубара ЛА 2003 : КК Борац Земун 2 73 : 67
17.02.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52454 КК Пробаскет : КК Скадарлија 77 : 58
19.02.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)