lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 2
1.КК Веба Баскет131121080:82124
2.КК Победник 01112111843:66623
3.КК Скадарлија1385798:76721
4.КК Еко Спорт1284871:76620
5.КК Младост 21284825:81820
6.КК Земун Фитофармација 21275830:78019
7.КК Слодес 21367825:83419
8.КК Рас 1358808:84718
9.КК Бањица Мега1165808:79017
10.КК Пробаскет13211698:87815
11.КК Колеџ Београд13211724:90715
12.КК Див Баскет13112782:101814
53823 КК Колеџ Београд : КК Земун Фитофармација 2 62 : 87
08.11.2017
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
53824 КК Скадарлија : КК Слодес 2 56 : 47
05.11.2017
11:30
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
53825 КК Пробаскет : КК Младост 2 38 : 56
03.11.2017
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
53826 КК Бањица Мега : КК Победник 011 67 : 72
05.11.2017
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
53827 КК Див Баскет : КК Веба Баскет 56 : 102
04.11.2017
20:20
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
53828 КК Рас : КК Еко Спорт 54 : 80
04.11.2017
12:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
53817 КК Колеџ Београд : КК Скадарлија 60 : 83
14.11.2017
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
53818 КК Веба Баскет : КК Рас 75 : 69
12.11.2017
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
53819 КК Победник 011 : КК Див Баскет 77 : 50
11.11.2017
11:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
53820 КК Младост 2 : КК Бањица Мега 84 : 70
13.11.2017
20:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
53821 КК Слодес 2 : КК Пробаскет 75 : 73
12.11.2017
11:50
Хала Слодес ( Борска 92ф)
53822 КК Земун Фитофармација 2 : КК Еко Спорт 76 : 84
12.11.2017
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
53811 КК Скадарлија : КК Земун Фитофармација 2 56 : 60
18.11.2017
12:35
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
53812 КК Пробаскет : КК Колеџ Београд 58 : 44
18.11.2017
11:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
53813 КК Бањица Мега : КК Слодес 2 78 : 83
19.11.2017
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
53814 КК Див Баскет : КК Младост 2 80 : 89
18.11.2017
20:20
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
53815 КК Рас : КК Победник 011 65 : 72
18.11.2017
13:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
53816 КК Еко Спорт : КК Веба Баскет 77 : 90
18.11.2017
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53805 КК Колеџ Београд : КК Бањица Мега 48 : 82
28.11.2017
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
53806 КК Скадарлија : КК Пробаскет 53 : 37
25.11.2017
12:35
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
53807 КК Победник 011 : КК Еко Спорт 57 : 42
25.11.2017
11:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
53808 КК Младост 2 : КК Рас 70 : 65
27.11.2017
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
53809 КК Слодес 2 : КК Див Баскет 60 : 38
25.11.2017
11:50
Хала Слодес ( Борска 92ф)
53810 КК Земун Фитофармација 2 : КК Веба Баскет 70 : 82
26.11.2017
18:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
53799 КК Пробаскет : КК Земун Фитофармација 2 40 : 63
06.12.2017
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
53800 КК Бањица Мега : КК Скадарлија 57 : 63
04.12.2017
21:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
53801 КК Див Баскет : КК Колеџ Београд 61 : 67
02.12.2017
20:20
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
53802 КК Рас : КК Слодес 2 70 : 66
03.12.2017
12:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
53803 КК Еко Спорт : КК Младост 2 87 : 55
07.12.2017
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53804 КК Веба Баскет : КК Победник 011 72 : 66
03.12.2017
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
53793 КК Колеџ Београд : КК Рас 51 : 59
13.12.2017
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
53794 КК Скадарлија : КК Див Баскет 68 : 62
09.12.2017
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
53795 КК Пробаскет : КК Бањица Мега 65 : 75
09.12.2017
11:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
53796 КК Младост 2 : КК Веба Баскет 69 : 88
13.12.2017
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
53797 КК Слодес 2 : КК Еко Спорт 64 : 70
10.12.2017
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
53798 КК Земун Фитофармација 2 : КК Победник 011 51 : 70
13.12.2017
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
53787 КК Бањица Мега : КК Земун Фитофармација 2 82 : 72
17.12.2017
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
53788 КК Див Баскет : КК Пробаскет 80 : 56
16.12.2017
20:20
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
53789 КК Рас : КК Скадарлија 54 : 47
17.12.2017
09:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
53790 КК Еко Спорт : КК Колеџ Београд 79 : 62
16.12.2017
14:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53791 КК Веба Баскет : КК Слодес 2 67 : 73
18.12.2017
21:35
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
53792 КК Победник 011 : КК Младост 2 76 : 48
20.12.2017
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
53781 КК Колеџ Београд : КК Веба Баскет 64 : 61
23.12.2017
12:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
53782 КК Скадарлија : КК Еко Спорт 70 : 66
13.01.2018
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
53783 КК Пробаскет : КК Рас 70 : 71
23.12.2017
11:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
53784 КК Бањица Мега : КК Див Баскет 78 : 67
21.12.2017
21:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
53785 КК Слодес 2 : КК Победник 011 46 : 55
24.12.2017
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
53786 КК Земун Фитофармација 2 : КК Младост 2 62 : 76
23.12.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
53775 КК Див Баскет : КК Земун Фитофармација 2 77 : 101
17.01.2018
21:45
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
53776 КК Рас : КК Бањица Мега 70 : 75
13.01.2018
14:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
53777 КК Еко Спорт : КК Пробаскет 80 : 46
14.01.2018
18:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53778 КК Веба Баскет : КК Скадарлија 85 : 57
15.01.2018
21:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
53779 КК Победник 011 : КК Колеџ Београд 77 : 57
12.01.2018
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
53780 КК Младост 2 : КК Слодес 2 74 : 76
15.01.2018
20:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
53769 КК Колеџ Београд : КК Младост 2 67 : 75
23.01.2018
21:10
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
53770 КК Скадарлија : КК Победник 011 59 : 64
23.01.2018
21:30
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
53771 КК Пробаскет : КК Веба Баскет 49 : 97
24.01.2018
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
53772 КК Бањица Мега : КК Еко Спорт 83 : 70
21.01.2018
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
53773 КК Див Баскет : КК Рас 48 : 66
20.01.2018
20:20
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
53774 КК Земун Фитофармација 2 : КК Слодес 2 66 : 55
22.01.2018
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
53763 КК Рас : КК Земун Фитофармација 2 52 : 54
27.01.2018
20:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
53764 КК Еко Спорт : КК Див Баскет 74 : 65
27.01.2018
20:20
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
53765 КК Веба Баскет : КК Бањица Мега 96 : 61
28.01.2018
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
53766 КК Победник 011 : КК Пробаскет 65 : 52
26.01.2018
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
53767 КК Младост 2 : КК Скадарлија 68 : 66
24.01.2018
19:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
53768 КК Слодес 2 : КК Колеџ Београд 63 : 50
27.01.2018
11:50
Хала Слодес ( Борска 92ф)
53757 КК Еко Спорт : КК Рас 62 : 44
16.02.2018
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53758 КК Веба Баскет : КК Див Баскет 88 : 41
12.02.2018
21:35
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
53759 КК Победник 011 : КК Бањица Мега
21.02.2018
21:50
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
53760 КК Младост 2 : КК Пробаскет 61 : 43
14.02.2018
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
53761 КК Слодес 2 : КК Скадарлија 59 : 66
11.02.2018
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
53762 КК Земун Фитофармација 2 : КК Колеџ Београд 68 : 44
15.02.2018
21:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
53751 КК Скадарлија : КК Колеџ Београд 54 : 48
18.02.2018
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
53752 КК Пробаскет : КК Слодес 2 71 : 58
17.02.2018
11:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
53753 КК Бањица Мега : КК Младост 2
53754 КК Див Баскет : КК Победник 011 57 : 92
17.02.2018
20:20
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
53755 КК Рас : КК Веба Баскет 69 : 77
18.02.2018
15:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
53756 КК Еко Спорт : КК Земун Фитофармација 2