lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 5
1.КК Ол Стар131301201:54426
2.КК Балкан13121882:53725
3.КК Младост 213112950:48324
4.КК Флеш 31385642:69821
5.КК Сава 21385719:69821
6.КК Офи Баскет1284774:62520
7.КК Церак 51349619:78117
8.КК Рас 813310603:82416
9.КК ББ Баскет (Младеновац) 213310583:86616
10.КК Пробаскет1239545:69215
11.КК Ас Баскет 213211509:93215
12.ОКК Београд 13211461:80815
54489 КК Офи Баскет : КК Ол Стар 49 : 90
05.11.2017
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54490 КК Пробаскет : КК Балкан 47 : 76
04.11.2017
10:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
54491 ОКК Београд : КК Церак 5 63 : 57
04.11.2017
12:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
54492 КК Сава 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 65 : 31
04.11.2017
10:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54493 КК Младост 2 : КК Рас 8 97 : 34
04.11.2017
13:50
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54494 КК Флеш 3 : КК Ас Баскет 2 62 : 60
07.11.2017
20:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54495 КК Офи Баскет : КК Пробаскет 80 : 32
13.11.2017
21:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54496 КК Рас 8 : КК Флеш 3 46 : 45
12.11.2017
12:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
54497 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Младост 2 22 : 72
12.11.2017
15:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
54498 КК Церак 5 : КК Сава 2 50 : 74
10.11.2017
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54499 КК Балкан : ОКК Београд 85 : 13
11.11.2017
14:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54500 КК Ол Стар : КК Ас Баскет 2 123 : 21
12.11.2017
12:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
54501 КК Пробаскет : КК Ол Стар 21 : 67
18.11.2017
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
54502 ОКК Београд : КК Офи Баскет 29 : 61
18.11.2017
12:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
54503 КК Сава 2 : КК Балкан 41 : 74
18.11.2017
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54504 КК Младост 2 : КК Церак 5 77 : 27
19.11.2017
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54505 КК Флеш 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 55 : 36
19.11.2017
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
54506 КК Ас Баскет 2 : КК Рас 8 59 : 53
18.11.2017
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54507 КК Офи Баскет : КК Сава 2 66 : 56
26.11.2017
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54508 КК Пробаскет : ОКК Београд 64 : 31
25.11.2017
11:30
Карађорђе ( Јове Илића 2)
54509 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Ас Баскет 2 77 : 46
26.11.2017
17:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
54510 КК Церак 5 : КК Флеш 3 33 : 45
26.11.2017
14:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54511 КК Балкан : КК Младост 2 57 : 49
25.11.2017
14:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54512 КК Ол Стар : КК Рас 8 83 : 49
26.11.2017
12:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
54513 ОКК Београд : КК Ол Стар 28 : 99
03.12.2017
13:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
54514 КК Сава 2 : КК Пробаскет 63 : 47
02.12.2017
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54515 КК Младост 2 : КК Офи Баскет 68 : 49
03.12.2017
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54516 КК Флеш 3 : КК Балкан 45 : 58
03.12.2017
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
54517 КК Ас Баскет 2 : КК Церак 5 41 : 61
02.12.2017
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54518 КК Рас 8 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 50 : 45
03.12.2017
12:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
54519 КК Офи Баскет : КК Флеш 3 86 : 40
09.12.2017
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54520 КК Пробаскет : КК Младост 2 31 : 75
09.12.2017
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
54521 ОКК Београд : КК Сава 2 39 : 52
10.12.2017
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
54522 КК Церак 5 : КК Рас 8 52 : 44
09.12.2017
14:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54523 КК Балкан : КК Ас Баскет 2 84 : 31
09.12.2017
13:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54524 КК Ол Стар : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 112 : 23
09.12.2017
12:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
54525 КК Сава 2 : КК Ол Стар 56 : 99
16.12.2017
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54526 КК Младост 2 : ОКК Београд 83 : 24
16.12.2017
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54527 КК Флеш 3 : КК Пробаскет 49 : 42
17.12.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
54528 КК Ас Баскет 2 : КК Офи Баскет 25 : 58
17.12.2017
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54529 КК Рас 8 : КК Балкан 31 : 70
16.12.2017
14:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
54530 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Церак 5 71 : 61
16.12.2017
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
54531 КК Офи Баскет : КК Рас 8 82 : 59
23.12.2017
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54532 КК Пробаскет : КК Ас Баскет 2 76 : 46
23.12.2017
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
54533 ОКК Београд : КК Флеш 3 30 : 37
23.12.2017
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
54534 КК Сава 2 : КК Младост 2 38 : 63
24.12.2017
09:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54535 КК Балкан : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 83 : 40
23.12.2017
12:40
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54536 КК Ол Стар : КК Церак 5 100 : 60
24.12.2017
12:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
54537 КК Младост 2 : КК Ол Стар 51 : 72
13.01.2018
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54538 КК Флеш 3 : КК Сава 2 59 : 53
13.01.2018
13:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
54539 КК Ас Баскет 2 : ОКК Београд 47 : 39
14.01.2018
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54540 КК Рас 8 : КК Пробаскет 50 : 46
13.01.2018
12:20
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
54541 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Офи Баскет 48 : 74
14.01.2018
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
54542 КК Церак 5 : КК Балкан 45 : 61
13.01.2018
15:50
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54543 КК Офи Баскет : КК Церак 5 70 : 35
20.01.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54544 КК Пробаскет : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 48 : 38
20.01.2018
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
54545 ОКК Београд : КК Рас 8 48 : 45
22.01.2018
20:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
54546 КК Сава 2 : КК Ас Баскет 2 58 : 30
20.01.2018
16:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54547 КК Младост 2 : КК Флеш 3 57 : 30
16.01.2018
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54548 КК Ол Стар : КК Балкан 77 : 57
20.01.2018
13:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
54549 КК Флеш 3 : КК Ол Стар 43 : 110
28.01.2018
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
54550 КК Ас Баскет 2 : КК Младост 2 30 : 89
27.01.2018
19:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
54551 КК Рас 8 : КК Сава 2 54 : 62
28.01.2018
12:20
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
54552 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : ОКК Београд 78 : 47
28.01.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
54553 КК Церак 5 : КК Пробаскет 49 : 48
27.01.2018
14:00
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54554 КК Балкан : КК Офи Баскет 56 : 48
27.01.2018
14:35
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54555 КК Ас Баскет 2 : КК Флеш 3 38 : 70
11.02.2018
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
54556 КК Рас 8 : КК Младост 2 39 : 73
09.02.2018
12:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
54557 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Сава 2 44 : 57
10.02.2018
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
54558 КК Церак 5 : ОКК Београд 47 : 43
10.02.2018
13:00
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54559 КК Балкан : КК Пробаскет 68 : 43
13.02.2018
21:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54560 КК Ол Стар : КК Офи Баскет 87 : 51
10.02.2018
12:50
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
54561 КК Пробаскет : КК Офи Баскет
21.02.2018
20:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
54562 ОКК Београд : КК Балкан 27 : 53
17.02.2018
15:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
54563 КК Сава 2 : КК Церак 5 44 : 42
18.02.2018
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
54564 КК Младост 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 96 : 30
17.02.2018
11:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
54565 КК Флеш 3 : КК Рас 8 62 : 49
17.02.2018
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
54566 КК Ас Баскет 2 : КК Ол Стар 35 : 82
17.02.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)