lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Шампион БГД171521253:82732
2.КК Колубара ЛА 2003171431189:100131
3.КК Церак 2181351113:101031
4.КК Мондо Баскет 2171251150:94229
5.КК ББ Баскет (Младеновац)17981132:106526
6.КК Беостајл186121023:104524
7.КК Нови Београд 717611842:101623
8.КК Сава 317512924:110922
9.КК Ол Стар 217512925:113322
10.КК Скадарлија 217116759:116218
11.СЛОБОДНА ЕКИПА 10000:00
55137 КК Церак 2 : КК Сава 3 63 : 42
22.04.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55138 КК Скадарлија 2 : КК Шампион БГД 46 : 94
21.04.2018
10:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55139 КК Мондо Баскет 2 : КК Нови Београд 7 74 : 45
22.04.2018
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55140 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Колубара ЛА 2003 67 : 79
22.04.2018
16:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55141 КК Ол Стар 2 : КК Беостајл 86 : 73
22.04.2018
12:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
СЛОБОДНА ЕКИПА 1 - слободна екипа
55018 КК Колубара ЛА 2003 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55019 КК Нови Београд 7 : КК Ол Стар 2 48 : 49
04.11.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55020 КК Шампион БГД : КК ББ Баскет (Младеновац) 75 : 54
05.11.2017
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55021 КК Сава 3 : КК Мондо Баскет 2 66 : 70
04.11.2017
12:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55022 КК Церак 2 : КК Скадарлија 2 80 : 42
05.11.2017
15:15
14. Октобар ( Гочка 40)
КК Беостајл - слободна екипа
55023 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003 50 : 67
10.11.2017
21:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55024 КК Мондо Баскет 2 : КК Церак 2 55 : 58
10.11.2017
20:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55025 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Сава 3 81 : 77
12.11.2017
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55026 КК Ол Стар 2 : КК Шампион БГД 39 : 72
12.11.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55027 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Нови Београд 7
КК Скадарлија 2 - слободна екипа
55030 КК Нови Београд 7 : КК Беостајл 50 : 66
18.11.2017
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55031 КК Шампион БГД : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55032 КК Сава 3 : КК Ол Стар 2 77 : 45
18.11.2017
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55033 КК Церак 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 57 : 52
18.11.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55034 КК Скадарлија 2 : КК Мондо Баскет 2 46 : 61
18.11.2017
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа
55035 КК Беостајл : КК Шампион БГД 58 : 61
25.11.2017
18:25
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55036 КК Колубара ЛА 2003 : КК Нови Београд 7 58 : 44
26.11.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55037 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Скадарлија 2 82 : 62
26.11.2017
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55038 КК Ол Стар 2 : КК Церак 2 57 : 72
25.11.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55039 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Сава 3
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
55042 КК Шампион БГД : КК Колубара ЛА 2003 65 : 60
02.12.2017
11:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55043 КК Сава 3 : КК Беостајл 60 : 55
02.12.2017
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55044 КК Церак 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55045 КК Скадарлија 2 : КК Ол Стар 2 41 : 40
02.12.2017
12:35
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55046 КК Мондо Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 68 : 54
02.12.2017
12:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
КК Нови Београд 7 - слободна екипа
55047 КК Беостајл : КК Церак 2 59 : 52
09.12.2017
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55048 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 3 74 : 53
10.12.2017
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55049 КК Нови Београд 7 : КК Шампион БГД 52 : 110
09.12.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55050 КК Ол Стар 2 : КК Мондо Баскет 2 53 : 82
09.12.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55051 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Скадарлија 2
КК ББ Баскет (Младеновац) - слободна екипа
55054 КК Сава 3 : КК Нови Београд 7 65 : 50
16.12.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55055 КК Церак 2 : КК Колубара ЛА 2003 73 : 66
17.12.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55056 КК Скадарлија 2 : КК Беостајл 32 : 70
23.12.2017
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55057 КК Мондо Баскет 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55058 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Ол Стар 2 95 : 42
17.12.2017
17:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
КК Шампион БГД - слободна екипа
55059 КК Беостајл : КК Мондо Баскет 2 49 : 55
27.12.2017
22:05
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55060 КК Колубара ЛА 2003 : КК Скадарлија 2 90 : 54
24.12.2017
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55061 КК Нови Београд 7 : КК Церак 2 45 : 57
23.12.2017
12:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55062 КК Шампион БГД : КК Сава 3 77 : 46
24.12.2017
10:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55063 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК ББ Баскет (Младеновац)
КК Ол Стар 2 - слободна екипа
55066 КК Церак 2 : КК Шампион БГД 69 : 65
13.01.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55067 КК Скадарлија 2 : КК Нови Београд 7 31 : 46
13.01.2018
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55068 КК Мондо Баскет 2 : КК Колубара ЛА 2003 68 : 76
24.01.2018
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55069 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беостајл 84 : 69
14.01.2018
17:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55070 КК Ол Стар 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
КК Сава 3 - слободна екипа
55071 КК Беостајл : КК Ол Стар 2 64 : 30
20.01.2018
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55072 КК Колубара ЛА 2003 : КК ББ Баскет (Младеновац) 73 : 54
26.01.2018
20:50
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55073 КК Нови Београд 7 : КК Мондо Баскет 2 49 : 83
20.01.2018
10:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55074 КК Шампион БГД : КК Скадарлија 2 76 : 37
21.01.2018
13:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55075 КК Сава 3 : КК Церак 2 57 : 78
20.01.2018
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
СЛОБОДНА ЕКИПА 1 - слободна екипа
55078 КК Скадарлија 2 : КК Сава 3 59 : 68
28.01.2018
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55079 КК Мондо Баскет 2 : КК Шампион БГД 65 : 51
31.01.2018
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55080 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Нови Београд 7 62 : 63
28.01.2018
17:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55081 КК Ол Стар 2 : КК Колубара ЛА 2003 81 : 90
29.01.2018
21:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55082 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Беостајл
КК Церак 2 - слободна екипа
55083 КК Скадарлија 2 : КК Церак 2 51 : 56
10.02.2018
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55084 КК Мондо Баскет 2 : КК Сава 3 85 : 38
26.11.2017
13:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55085 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Шампион БГД 53 : 90
11.02.2018
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55086 КК Ол Стар 2 : КК Нови Београд 7 59 : 35
11.02.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55087 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Колубара ЛА 2003
КК Беостајл - слободна екипа
55089 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 75 : 63
18.02.2018
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55090 КК Нови Београд 7 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55091 КК Шампион БГД : КК Ол Стар 2 70 : 48
20.02.2018
21:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55092 КК Сава 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 48 : 62
17.02.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55093 КК Церак 2 : КК Мондо Баскет 2 62 : 54
27.02.2018
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
КК Скадарлија 2 - слободна екипа
55095 КК Беостајл : КК Нови Београд 7 46 : 66
24.02.2018
17:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55096 КК Мондо Баскет 2 : КК Скадарлија 2 65 : 45
24.02.2018
09:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55097 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Церак 2 82 : 69
25.02.2018
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55098 КК Ол Стар 2 : КК Сава 3 56 : 53
25.02.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55099 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Шампион БГД
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа
55101 КК Нови Београд 7 : КК Колубара ЛА 2003 46 : 55
03.03.2018
11:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55102 КК Шампион БГД : КК Беостајл 51 : 48
03.03.2018
10:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55103 КК Сава 3 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55104 КК Церак 2 : КК Ол Стар 2 71 : 66
04.03.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55105 КК Скадарлија 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 25 : 60
08.03.2018
21:00
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
55107 КК Беостајл : КК Сава 3 52 : 55
10.03.2018
18:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55108 КК Колубара ЛА 2003 : КК Шампион БГД 54 : 74
13.03.2018
20:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55109 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Мондо Баскет 2 77 : 60
11.03.2018
14:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55110 КК Ол Стар 2 : КК Скадарлија 2 65 : 49
10.03.2018
14:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55111 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Церак 2
КК Нови Београд 7 - слободна екипа
55113 КК Шампион БГД : КК Нови Београд 7 69 : 29
18.03.2018
13:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55114 КК Сава 3 : КК Колубара ЛА 2003 39 : 65
17.03.2018
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55115 КК Церак 2 : КК Беостајл 61 : 30
17.03.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55116 КК Скадарлија 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55117 КК Мондо Баскет 2 : КК Ол Стар 2 77 : 56
17.03.2018
17:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
КК ББ Баскет (Младеновац) - слободна екипа
55119 КК Беостајл : КК Скадарлија 2 67 : 43
24.03.2018
18:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55120 КК Колубара ЛА 2003 : КК Церак 2 68 : 54
25.03.2018
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55121 КК Нови Београд 7 : КК Сава 3 50 : 40
25.03.2018
09:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55122 КК Ол Стар 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 53 : 64
26.03.2018
21:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55123 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Мондо Баскет 2
КК Шампион БГД - слободна екипа
55125 КК Сава 3 : КК Шампион БГД 40 : 87
24.03.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55126 КК Церак 2 : КК Нови Београд 7 52 : 53
10.04.2018
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
55127 КК Скадарлија 2 : КК Колубара ЛА 2003 56 : 71
31.03.2018
12:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55128 КК Мондо Баскет 2 : КК Беостајл 68 : 49
01.04.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55129 КК ББ Баскет (Младеновац) : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
КК Ол Стар 2 - слободна екипа
55131 КК Беостајл : КК ББ Баскет (Младеновац) 55 : 49
31.03.2018
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55132 КК Колубара ЛА 2003 : КК Мондо Баскет 2 68 : 60
15.04.2018
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55133 КК Нови Београд 7 : КК Скадарлија 2 71 : 40
14.04.2018
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55134 КК Шампион БГД : КК Церак 2 66 : 29
14.04.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55135 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Ол Стар 2
КК Сава 3 - слободна екипа
55137 КК Церак 2 : КК Сава 3 63 : 42
22.04.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55138 КК Скадарлија 2 : КК Шампион БГД 46 : 94
21.04.2018
10:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55139 КК Мондо Баскет 2 : КК Нови Београд 7 74 : 45
22.04.2018
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55140 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Колубара ЛА 2003 67 : 79
22.04.2018
16:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55141 КК Ол Стар 2 : КК Беостајл 86 : 73
22.04.2018
12:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
СЛОБОДНА ЕКИПА 1 - слободна екипа