lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 3
1.ШКК Звездара 2990669:30318
2.КК Сава 2972662:43616
3.КК Ол Стар862531:45014
4.КК Флеш 2945526:53313
5.КК Нови Београд 7 - 2752560:30612
6.КК Коњарник743417:39711
7.КК Гро-Баскет725366:4519
8.КК Земун Фитофармација 3716253:5058
9.КК Рас 2716319:5368
10.КК Барајево Бамби808246:6328
11.СЛОБОДНА ЕКИПА 20000:00
55203 КК Ол Стар : КК Нови Београд 7 - 2
21.01.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55204 КК Гро-Баскет : КК Земун Фитофармација 3
21.01.2018
13:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55205 КК Коњарник : КК Рас 2
21.01.2018
19:40
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
55206 КК Барајево Бамби : КК Сава 2 26 : 79
09.11.2017
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55207 ШКК Звездара 2 : КК Флеш 2 68 : 45
20.01.2018
13:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
СЛОБОДНА ЕКИПА 2 - слободна екипа
55150 КК Гро-Баскет : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55151 КК Коњарник : КК Нови Београд 7 - 2 62 : 87
04.11.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
55152 КК Барајево Бамби : КК Земун Фитофармација 3 26 : 41
04.11.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
55153 ШКК Звездара 2 : КК Рас 2 65 : 30
04.11.2017
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55154 КК Флеш 2 : КК Сава 2 40 : 69
04.11.2017
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Ол Стар - слободна екипа
55155 КК Ол Стар : КК Гро-Баскет 80 : 54
05.11.2017
13:45
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55156 КК Рас 2 : КК Флеш 2 63 : 86
11.11.2017
14:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
55157 КК Земун Фитофармација 3 : ШКК Звездара 2 22 : 94
12.11.2017
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
55158 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Барајево Бамби 89 : 20
11.11.2017
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55159 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Коњарник
КК Сава 2 - слободна екипа
55162 КК Коњарник : КК Ол Стар 55 : 59
18.11.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
55163 КК Барајево Бамби : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55164 ШКК Звездара 2 : КК Нови Београд 7 - 2 51 : 41
21.11.2017
21:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55165 КК Флеш 2 : КК Земун Фитофармација 3 75 : 44
18.11.2017
19:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55166 КК Сава 2 : КК Рас 2 84 : 37
18.11.2017
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Гро-Баскет - слободна екипа
55167 КК Ол Стар : КК Барајево Бамби 86 : 31
26.11.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55168 КК Гро-Баскет : КК Коњарник 52 : 62
25.11.2017
14:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55169 КК Земун Фитофармација 3 : КК Сава 2 30 : 95
25.11.2017
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55170 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Флеш 2 76 : 58
25.11.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55171 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : ШКК Звездара 2
КК Рас 2 - слободна екипа
55174 КК Барајево Бамби : КК Гро-Баскет 36 : 74
02.12.2017
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55175 ШКК Звездара 2 : КК Ол Стар 84 : 36
02.12.2017
15:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55176 КК Флеш 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55177 КК Сава 2 : КК Нови Београд 7 - 2 67 : 63
02.12.2017
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55178 КК Рас 2 : КК Земун Фитофармација 3 57 : 37
02.12.2017
18:50
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
КК Коњарник - слободна екипа
55179 КК Ол Стар : КК Флеш 2 67 : 49
10.12.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55180 КК Гро-Баскет : ШКК Звездара 2 28 : 59
09.12.2017
12:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55181 КК Коњарник : КК Барајево Бамби 78 : 30
10.12.2017
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
55182 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Рас 2 111 : 20
09.12.2017
13:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55183 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Сава 2
КК Земун Фитофармација 3 - слободна екипа
55186 ШКК Звездара 2 : КК Коњарник 75 : 39
16.12.2017
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55187 КК Флеш 2 : КК Гро-Баскет 61 : 40
16.12.2017
18:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55188 КК Сава 2 : КК Ол Стар 81 : 57
16.12.2017
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55189 КК Рас 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
55190 КК Земун Фитофармација 3 : КК Нови Београд 7 - 2 28 : 93
17.12.2017
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
КК Барајево Бамби - слободна екипа
55191 КК Ол Стар : КК Рас 2 81 : 45
24.12.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55192 КК Гро-Баскет : КК Сава 2 46 : 86
24.12.2017
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55193 КК Коњарник : КК Флеш 2 55 : 29
23.12.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
55194 КК Барајево Бамби : ШКК Звездара 2 26 : 102
24.12.2017
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55195 СЛОБОДНА ЕКИПА 2 : КК Земун Фитофармација 3
КК Нови Београд 7 - 2 - слободна екипа
55198 КК Флеш 2 : КК Барајево Бамби 83 : 51
14.01.2018
18:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55199 КК Сава 2 : КК Коњарник 65 : 66
11.11.2017
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55200 КК Рас 2 : КК Гро-Баскет 67 : 72
13.01.2018
13:00
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
55201 КК Земун Фитофармација 3 : КК Ол Стар 51 : 65
14.01.2018
13:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
55202 КК Нови Београд 7 - 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 2
ШКК Звездара 2 - слободна екипа
55203 КК Ол Стар : КК Нови Београд 7 - 2
21.01.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55204 КК Гро-Баскет : КК Земун Фитофармација 3
21.01.2018
13:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
55205 КК Коњарник : КК Рас 2
21.01.2018
19:40
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
55206 КК Барајево Бамби : КК Сава 2 26 : 79
09.11.2017
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55207 ШКК Звездара 2 : КК Флеш 2 68 : 45
20.01.2018
13:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
СЛОБОДНА ЕКИПА 2 - слободна екипа