lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/2. лига/Група 2
1.КК Жарково14122653:53026
2.КК ЛА Баскет14113712:52025
3.КК Флеш14104707:51224
4.КК Земун Фитофармација 21486552:48322
5.КК Балкан1468591:58920
6.БКК Раднички1459565:59019
7.КК Слобода Барич14311427:66817
8.КК Радивој Кораћ14113346:66115
55697 КК ЛА Баскет : КК Земун Фитофармација 2 45 : 42
13.01.2018
10:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55698 КК Жарково : КК Радивој Кораћ 70 : 30
14.01.2018
13:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
55699 КК Слобода Барич : КК Флеш 30 : 60
14.01.2018
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
55700 БКК Раднички : КК Балкан 38 : 47
13.01.2018
17:40
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
55701 КК Земун Фитофармација 2 : КК Балкан 34 : 30
20.01.2018
10:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
55702 КК Флеш : БКК Раднички 61 : 44
20.01.2018
14:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55703 КК Радивој Кораћ : КК Слобода Барич 31 : 33
20.01.2018
09:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55704 КК ЛА Баскет : КК Жарково 43 : 50
20.01.2018
16:40
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55705 КК Жарково : КК Земун Фитофармација 2 33 : 26
28.01.2018
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
55706 КК Слобода Барич : КК ЛА Баскет 19 : 72
27.01.2018
14:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
55707 БКК Раднички : КК Радивој Кораћ 52 : 22
28.04.2018
14:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
55708 КК Балкан : КК Флеш 39 : 50
27.01.2018
13:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
55709 КК Земун Фитофармација 2 : КК Флеш 38 : 49
18.02.2018
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
55710 КК Радивој Кораћ : КК Балкан 21 : 29
17.02.2018
13:00
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55711 КК ЛА Баскет : БКК Раднички 58 : 46
18.02.2018
17:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55712 КК Жарково : КК Слобода Барич 66 : 29
18.02.2018
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
55713 КК Слобода Барич : КК Земун Фитофармација 2 22 : 32
25.02.2018
15:40
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
55714 БКК Раднички : КК Жарково 36 : 42
25.02.2018
13:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
55715 КК Балкан : КК ЛА Баскет 51 : 41
24.02.2018
13:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
55716 КК Флеш : КК Радивој Кораћ 60 : 30
24.02.2018
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55717 КК Земун Фитофармација 2 : КК Радивој Кораћ 34 : 13
03.03.2018
10:40
Сутјеска ( Задругарска 1)
55718 КК ЛА Баскет : КК Флеш 37 : 34
03.03.2018
18:05
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55719 КК Жарково : КК Балкан 38 : 35
04.03.2018
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
55720 КК Слобода Барич : БКК Раднички 34 : 44
04.03.2018
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
55721 БКК Раднички : КК Земун Фитофармација 2 34 : 48
10.03.2018
09:40
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
55722 КК Балкан : КК Слобода Барич 40 : 23
10.03.2018
13:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
55723 КК Флеш : КК Жарково 70 : 45
11.03.2018
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55724 КК Радивој Кораћ : КК ЛА Баскет 13 : 47
11.03.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55725 КК Земун Фитофармација 2 : КК ЛА Баскет 49 : 51
18.03.2018
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
55726 КК Радивој Кораћ : КК Жарково 28 : 45
17.03.2018
14:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55727 КК Флеш : КК Слобода Барич 72 : 34
17.03.2018
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55728 КК Балкан : БКК Раднички 40 : 43
17.03.2018
13:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
55729 КК Балкан : КК Земун Фитофармација 2 50 : 54
24.03.2018
13:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
55730 БКК Раднички : КК Флеш 43 : 34
25.03.2018
13:30
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
55731 КК Слобода Барич : КК Радивој Кораћ 38 : 23
25.03.2018
15:40
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
55732 КК Жарково : КК ЛА Баскет 43 : 39
25.03.2018
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
55733 КК Земун Фитофармација 2 : КК Жарково 28 : 35
03.05.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
55734 КК ЛА Баскет : КК Слобода Барич 56 : 35
31.03.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55735 КК Радивој Кораћ : БКК Раднички 43 : 39
31.03.2018
12:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55736 КК Флеш : КК Балкан 59 : 33
10.04.2018
21:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55737 КК Флеш : КК Земун Фитофармација 2 40 : 19
15.04.2018
19:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55738 КК Балкан : КК Радивој Кораћ 64 : 43
14.04.2018
13:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
55739 БКК Раднички : КК ЛА Баскет 34 : 59
27.04.2018
20:40
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
55740 КК Слобода Барич : КК Жарково 34 : 44
15.04.2018
15:40
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
55741 КК Земун Фитофармација 2 : КК Слобода Барич 54 : 38
22.04.2018
18:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
55742 КК Жарково : БКК Раднички 51 : 41
22.04.2018
16:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
55743 КК ЛА Баскет : КК Балкан 56 : 42
21.04.2018
18:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55744 КК Радивој Кораћ : КК Флеш 16 : 43
21.04.2018
12:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55745 КК Радивој Кораћ : КК Земун Фитофармација 2 8 : 54
29.04.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
55746 КК Флеш : КК ЛА Баскет 37 : 55
29.04.2018
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
55747 КК Балкан : КК Жарково 53 : 42
27.04.2018
20:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
55748 БКК Раднички : КК Слобода Барич 36 : 11
29.04.2018
10:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
55749 КК Земун Фитофармација 2 : БКК Раднички 40 : 35
05.05.2018
10:40
Сутјеска ( Задругарска 1)
55750 КК Слобода Барич : КК Балкан 47 : 38
05.05.2018
13:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
55751 КК Жарково : КК Флеш 49 : 38
07.05.2018
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
55752 КК ЛА Баскет : КК Радивој Кораћ 53 : 25
05.05.2018
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)