lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/2. лига/Група 3
1.КК Кнежевац Кијево14122757:55426
2.КК ФМП 214113715:65725
3.КК Барајево14104609:51024
4.КК ИБЦ1486561:53122
5.КК Беовук 72 - 21468519:55820
6.КК Колубара ЛА 20031459709:70619
7.КК Беостајл14212546:72816
8.КК Динамик БГ14212520:69216
55753 КК Барајево : КК ФМП 2 53 : 39
14.01.2018
11:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55754 КК Кнежевац Кијево : КК Беовук 72 - 2 48 : 31
14.01.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
55755 КК Колубара ЛА 2003 : КК Динамик БГ 35 : 47
14.01.2018
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55756 КК ИБЦ : КК Беостајл 29 : 28
14.01.2018
11:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55757 КК ФМП 2 : КК Беостајл 65 : 49
20.01.2018
12:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
55758 КК Динамик БГ : КК ИБЦ 45 : 40
20.01.2018
12:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55759 КК Беовук 72 - 2 : КК Колубара ЛА 2003 28 : 27
23.01.2018
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
55760 КК Барајево : КК Кнежевац Кијево 54 : 41
21.01.2018
09:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55761 КК Кнежевац Кијево : КК ФМП 2 50 : 36
28.01.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
55762 КК Колубара ЛА 2003 : КК Барајево 44 : 67
28.01.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55763 КК ИБЦ : КК Беовук 72 - 2 34 : 33
28.01.2018
11:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55764 КК Беостајл : КК Динамик БГ 41 : 38
27.01.2018
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55765 КК ФМП 2 : КК Динамик БГ 45 : 42
20.02.2018
19:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
55766 КК Беовук 72 - 2 : КК Беостајл 53 : 32
17.02.2018
12:50
Вук Караџић ( Таковска 41)
55767 КК Барајево : КК ИБЦ 31 : 17
06.03.2018
19:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55768 КК Кнежевац Кијево : КК Колубара ЛА 2003 54 : 40
24.02.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
55769 КК Колубара ЛА 2003 : КК ФМП 2 55 : 58
25.02.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55770 КК ИБЦ : КК Кнежевац Кијево 34 : 42
25.02.2018
10:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55771 КК Беостајл : КК Барајево 39 : 47
24.02.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55772 КК Динамик БГ : КК Беовук 72 - 2 18 : 51
27.02.2018
19:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55773 КК ФМП 2 : КК Беовук 72 - 2 59 : 46
04.03.2018
12:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
55774 КК Барајево : КК Динамик БГ 51 : 45
04.03.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55775 КК Кнежевац Кијево : КК Беостајл 62 : 28
03.03.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
55776 КК Колубара ЛА 2003 : КК ИБЦ 65 : 62
04.03.2018
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55777 КК ИБЦ : КК ФМП 2 47 : 29
11.03.2018
10:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55778 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003 60 : 67
11.03.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55779 КК Динамик БГ : КК Кнежевац Кијево 36 : 65
11.03.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55780 КК Беовук 72 - 2 : КК Барајево 34 : 32
11.03.2018
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55781 КК ФМП 2 : КК Барајево 50 : 38
17.03.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
55782 КК Беовук 72 - 2 : КК Кнежевац Кијево 27 : 53
18.03.2018
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55783 КК Динамик БГ : КК Колубара ЛА 2003 37 : 57
17.03.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55784 КК Беостајл : КК ИБЦ 28 : 42
18.03.2018
18:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55785 КК Беостајл : КК ФМП 2 50 : 68
25.03.2018
14:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55786 КК ИБЦ : КК Динамик БГ 58 : 29
25.03.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55787 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беовук 72 - 2 71 : 44
25.03.2018
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55788 КК Кнежевац Кијево : КК Барајево 38 : 30
24.03.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
55789 КК ФМП 2 : КК Кнежевац Кијево 61 : 57
10.04.2018
19:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
55790 КК Барајево : КК Колубара ЛА 2003 41 : 32
12.04.2018
19:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55791 КК Беовук 72 - 2 : КК ИБЦ 30 : 36
01.04.2018
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55792 КК Динамик БГ : КК Беостајл 38 : 39
01.04.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55793 КК Динамик БГ : КК ФМП 2 39 : 48
14.04.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55794 КК Беостајл : КК Беовук 72 - 2 39 : 48
15.04.2018
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55795 КК ИБЦ : КК Барајево 38 : 18
15.04.2018
15:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55796 КК Колубара ЛА 2003 : КК Кнежевац Кијево 59 : 63
15.04.2018
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55797 КК ФМП 2 : КК Колубара ЛА 2003 61 : 52
22.04.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
55798 КК Кнежевац Кијево : КК ИБЦ 58 : 34
22.04.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
55799 КК Барајево : КК Беостајл 49 : 31
21.04.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55800 КК Беовук 72 - 2 : КК Динамик БГ 35 : 28
22.04.2018
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55801 КК Беовук 72 - 2 : КК ФМП 2 32 : 38
29.04.2018
12:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
55802 КК Динамик БГ : КК Барајево 35 : 55
29.04.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55803 КК Беостајл : КК Кнежевац Кијево 41 : 54
29.04.2018
15:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55804 КК ИБЦ : КК Колубара ЛА 2003 43 : 37
03.05.2018
19:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55805 КК ФМП 2 : КК ИБЦ 58 : 47
06.05.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
55806 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 68 : 41
05.05.2018
10:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55807 КК Кнежевац Кијево : КК Динамик БГ 72 : 43
06.05.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
55808 КК Барајево : КК Беовук 72 - 2 43 : 27
05.05.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)