lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Квалитетна лига/Група 2
1.КК Земун Фитофармација440222:1548
2.КК Церак431210:1487
3.КК ФМП431196:1487
4.КК Бањица Мега413172:2085
5.ШКК Звездара 312110:1504
6.КК Нови Београд 7404151:2224
7.КК Визура312101:1084
8.КК Беостарс 0521190:1143
56441 КК Земун Фитофармација : ШКК Звездара
01.03.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
56442 КК Визура : КК Нови Београд 7
28.02.2018
20:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
56443 КК Бањица Мега : КК ФМП
25.02.2018
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
56444 КК Беостарс 05 : КК Церак
28.02.2018
20:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
56425 КК ФМП : ШКК Звездара 63 : 34
13.01.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
56426 КК Нови Београд 7 : КК Церак 34 : 51
17.01.2018
20:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
56427 КК Земун Фитофармација : КК Беостарс 05 58 : 30
12.01.2018
20:00
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
56428 КК Визура : КК Бањица Мега 46 : 27
14.01.2018
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
56429 ШКК Звездара : КК Бањица Мега 38 : 51
20.01.2018
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
56430 КК Беостарс 05 : КК Визура
01.01.2018
56431 КК Церак : КК Земун Фитофармација 42 : 45
21.01.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
56432 КК ФМП : КК Нови Београд 7 63 : 41
23.01.2018
21:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
56433 КК Нови Београд 7 : ШКК Звездара 36 : 38
27.01.2018
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
56434 КК Земун Фитофармација : КК ФМП 49 : 42
27.01.2018
16:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
56435 КК Визура : КК Церак 31 : 53
27.01.2018
12:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
56436 КК Бањица Мега : КК Беостарс 05 56 : 60
28.01.2018
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
56437 ШКК Звездара : КК Беостарс 05
23.02.2018
20:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
56438 КК Церак : КК Бањица Мега 64 : 38
17.02.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
56439 КК ФМП : КК Визура 28 : 24
22.02.2018
21:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
56440 КК Нови Београд 7 : КК Земун Фитофармација 40 : 70
17.02.2018
11:20
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
56441 КК Земун Фитофармација : ШКК Звездара
01.03.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
56442 КК Визура : КК Нови Београд 7
28.02.2018
20:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
56443 КК Бањица Мега : КК ФМП
25.02.2018
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
56444 КК Беостарс 05 : КК Церак
28.02.2018
20:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)