lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Рас161331225:93829
2.КК Колубара ЛА 2003161241062:90728
3.КК Победник 011161151025:85727
4.КК Борац Земун16971028:104625
5.КК Сава 216881088:101724
6.КК Нови Београд 71679991:92023
7.КК Беостајл1679960:93323
8.КК Шутер 2 (-1)16511992:111720
9.КК Мондо Баскет 216016751:138716
59050 КК Шутер 2 : КК Нови Београд 7 80 : 78
10.11.2018
14:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59051 КК Рас : КК Мондо Баскет 2 100 : 58
10.11.2018
13:25
Уједињене Нације ( Борова 8)
59052 КК Борац Земун : КК Сава 2 78 : 66
10.11.2018
13:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59053 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 63 : 57
11.11.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
КК Победник 011 - слободна екипа
59054 КК Победник 011 : КК Шутер 2 81 : 57
21.11.2018
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59055 КК Сава 2 : КК Колубара ЛА 2003 65 : 57
18.11.2018
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59056 КК Мондо Баскет 2 : КК Борац Земун 54 : 79
17.11.2018
17:20
Балон Цлассиц ( Алексиначких Рудара 22 а)
59057 КК Нови Београд 7 : КК Рас 60 : 57
17.11.2018
13:20
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
КК Беостајл - слободна екипа
59060 КК Рас : КК Победник 011 75 : 65
24.11.2018
16:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
59061 КК Борац Земун : КК Нови Београд 7 71 : 76
25.11.2018
14:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59062 КК Колубара ЛА 2003 : КК Мондо Баскет 2 93 : 58
25.11.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59063 КК Беостајл : КК Сава 2 77 : 60
25.11.2018
19:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Шутер 2 - слободна екипа
59064 КК Победник 011 : КК Борац Земун 69 : 49
30.11.2018
21:50
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59065 КК Шутер 2 : КК Рас 41 : 86
03.12.2018
21:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
59066 КК Мондо Баскет 2 : КК Беостајл 45 : 98
01.12.2018
19:25
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59067 КК Нови Београд 7 : КК Колубара ЛА 2003 45 : 61
01.12.2018
13:20
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
КК Сава 2 - слободна екипа
59070 КК Борац Земун : КК Шутер 2 69 : 62
12.12.2018
21:40
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59071 КК Колубара ЛА 2003 : КК Победник 011 60 : 58
08.12.2018
12:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59072 КК Беостајл : КК Нови Београд 7 56 : 47
08.12.2018
18:05
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59073 КК Сава 2 : КК Мондо Баскет 2 97 : 41
09.12.2018
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Рас - слободна екипа
59074 КК Победник 011 : КК Беостајл 50 : 33
16.12.2018
15:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59075 КК Шутер 2 : КК Колубара ЛА 2003 53 : 78
21.02.2018
19:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59076 КК Рас : КК Борац Земун 81 : 32
16.12.2018
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
59077 КК Нови Београд 7 : КК Сава 2 59 : 48
16.12.2018
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
59080 КК Колубара ЛА 2003 : КК Рас 70 : 79
09.01.2019
19:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59081 КК Беостајл : КК Шутер 2 65 : 60
23.12.2018
18:50
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59082 КК Сава 2 : КК Победник 011 67 : 50
22.12.2018
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59083 КК Мондо Баскет 2 : КК Нови Београд 7 25 : 87
22.12.2018
20:50
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
КК Борац Земун - слободна екипа
59084 КК Победник 011 : КК Мондо Баскет 2 78 : 34
15.01.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59085 КК Шутер 2 : КК Сава 2 82 : 98
12.01.2019
14:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59086 КК Рас : КК Беостајл 70 : 51
12.01.2019
15:45
Уједињене Нације ( Борова 8)
59087 КК Борац Земун : КК Колубара ЛА 2003 60 : 58
13.01.2019
13:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
КК Нови Београд 7 - слободна екипа
59090 КК Беостајл : КК Борац Земун 47 : 54
20.01.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59091 КК Сава 2 : КК Рас 62 : 64
20.01.2019
15:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59092 КК Мондо Баскет 2 : КК Шутер 2 57 : 84
19.01.2019
20:50
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59093 КК Нови Београд 7 : КК Победник 011 52 : 59
19.01.2019
13:20
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа
59094 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003 54 : 63
22.02.2019
17:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59095 КК Сава 2 : КК Борац Земун 58 : 63
27.01.2019
19:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59096 КК Мондо Баскет 2 : КК Рас 50 : 132
26.01.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59097 КК Нови Београд 7 : КК Шутер 2 76 : 61
25.01.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
КК Победник 011 - слободна екипа
59099 КК Шутер 2 : КК Победник 011 62 : 84
23.02.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59100 КК Рас : КК Нови Београд 7 72 : 58
24.02.2019
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
59101 КК Борац Земун : КК Мондо Баскет 2 80 : 37
23.02.2019
14:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59102 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 2 80 : 67
20.02.2019
16:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
КК Беостајл - слободна екипа
59104 КК Победник 011 : КК Рас 66 : 50
05.03.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59105 КК Сава 2 : КК Беостајл 65 : 55
02.03.2019
13:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59106 КК Мондо Баскет 2 : КК Колубара ЛА 2003 46 : 83
02.03.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59107 КК Нови Београд 7 : КК Борац Земун 55 : 58
02.03.2019
11:20
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
КК Шутер 2 - слободна екипа
59109 КК Рас : КК Шутер 2 68 : 76
05.04.2019
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59110 КК Борац Земун : КК Победник 011 59 : 67
10.03.2019
13:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59111 КК Колубара ЛА 2003 : КК Нови Београд 7 69 : 63
10.03.2019
11:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59112 КК Беостајл : КК Мондо Баскет 2 55 : 39
09.03.2019
17:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Сава 2 - слободна екипа
59114 КК Победник 011 : КК Колубара ЛА 2003 53 : 55
16.03.2019
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59115 КК Шутер 2 : КК Борац Земун 69 : 59
16.03.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59116 КК Мондо Баскет 2 : КК Сава 2 52 : 89
16.03.2019
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59117 КК Нови Београд 7 : КК Беостајл 45 : 33
17.03.2019
15:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
КК Рас - слободна екипа
59119 КК Борац Земун : КК Рас 69 : 79
24.03.2019
12:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59120 КК Колубара ЛА 2003 : КК Шутер 2 СР 20 : 0
службени резултат
24.03.2019
14:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59121 КК Беостајл : КК Победник 011 65 : 59
24.03.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59122 КК Сава 2 : КК Нови Београд 7 66 : 59
23.03.2019
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
59124 КК Победник 011 : КК Сава 2 74 : 56
30.03.2019
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59125 КК Шутер 2 : КК Беостајл 70 : 79
30.03.2019
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59126 КК Рас : КК Колубара ЛА 2003 83 : 62
30.03.2019
14:45
Уједињене Нације ( Борова 8)
59127 КК Нови Београд 7 : КК Мондо Баскет 2 89 : 58
29.03.2019
21:35
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
КК Борац Земун - слободна екипа
59129 КК Колубара ЛА 2003 : КК Борац Земун 90 : 66
07.04.2019
15:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59130 КК Беостајл : КК Рас 57 : 61
07.04.2019
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59131 КК Сава 2 : КК Шутер 2 63 : 58
07.04.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59132 КК Мондо Баскет 2 : КК Победник 011 41 : 66
07.04.2019
11:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Нови Београд 7 - слободна екипа
59134 КК Победник 011 : КК Нови Београд 7 46 : 42
10.04.2019
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59135 КК Шутер 2 : КК Мондо Баскет 2 77 : 56
15.04.2019
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
59136 КК Рас : КК Сава 2 68 : 61
01.04.2019
21:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
59137 КК Борац Земун : КК Беостајл 82 : 78
13.04.2019
13:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа