lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 3
1.КК Жарково 212111608:33823
2.КК Земун Фитофармација 212102697:31422
3.КК Церак 31293574:36221
4.КК ЛА Баскет1266554:51018
5.КК Беко 41239344:58015
6.КК Офи Баскет 312210270:56614
7.КК Беостајл 212111271:64813
61166 КК ЛА Баскет : КК Жарково 2 29 : 49
17.11.2018
18:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
61167 КК Беко 4 : КК Беостајл 2 40 : 17
18.11.2018
11:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
61168 КК Земун Фитофармација 2 : КК Церак 3 44 : 25
18.11.2018
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Офи Баскет 3 - слободна екипа
61170 КК Беостајл 2 : КК Земун Фитофармација 2 21 : 95
25.11.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61171 КК Жарково 2 : КК Беко 4 68 : 20
24.11.2018
13:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61172 КК Офи Баскет 3 : КК ЛА Баскет 26 : 73
24.11.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
КК Церак 3 - слободна екипа
61174 КК Беко 4 : КК Офи Баскет 3 23 : 14
02.12.2018
10:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
61175 КК Земун Фитофармација 2 : КК Жарково 2 38 : 32
01.12.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
61176 КК Церак 3 : КК Беостајл 2 52 : 28
02.12.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
КК ЛА Баскет - слободна екипа
61178 КК Жарково 2 : КК Церак 3 33 : 27
09.12.2018
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61179 КК Офи Баскет 3 : КК Земун Фитофармација 2 18 : 72
09.12.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61180 КК ЛА Баскет : КК Беко 4 80 : 45
08.12.2018
09:30
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
КК Беостајл 2 - слободна екипа
61182 КК Земун Фитофармација 2 : КК ЛА Баскет 54 : 50
16.12.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
61183 КК Церак 3 : КК Офи Баскет 3 56 : 12
16.12.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61184 КК Беостајл 2 : КК Жарково 2 21 : 67
16.12.2018
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Беко 4 - слободна екипа
61186 КК Офи Баскет 3 : КК Беостајл 2 36 : 34
23.12.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61187 КК ЛА Баскет : КК Церак 3 37 : 42
22.12.2018
10:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
61188 КК Беко 4 : КК Земун Фитофармација 2 9 : 50
23.12.2018
09:50
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
КК Жарково 2 - слободна екипа
61190 КК Церак 3 : КК Беко 4 59 : 23
24.01.2019
20:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
61191 КК Беостајл 2 : КК ЛА Баскет 16 : 56
20.01.2019
15:50
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61192 КК Жарково 2 : КК Офи Баскет 3 51 : 12
20.01.2019
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
КК Земун Фитофармација 2 - слободна екипа
61194 КК Жарково 2 : КК ЛА Баскет 51 : 32
20.02.2019
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61195 КК Беостајл 2 : КК Беко 4 26 : 40
27.01.2019
15:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61196 КК Церак 3 : КК Земун Фитофармација 2 36 : 33
27.01.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
КК Офи Баскет 3 - слободна екипа
61198 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостајл 2 63 : 15
23.02.2019
10:45
Сутјеска ( Задругарска 1)
61199 КК Беко 4 : КК Жарково 2 27 : 56
01.03.2019
20:30
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
61200 КК ЛА Баскет : КК Офи Баскет 3 42 : 22
23.02.2019
12:00
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
КК Церак 3 - слободна екипа
61202 КК Офи Баскет 3 : КК Беко 4 38 : 33
02.03.2019
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61203 КК Жарково 2 : КК Земун Фитофармација 2 49 : 44
03.03.2019
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61204 КК Беостајл 2 : КК Церак 3 18 : 66
02.03.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК ЛА Баскет - слободна екипа
61206 КК Церак 3 : КК Жарково 2 45 : 48
14.03.2019
20:05
Уједињене Нације ( Борова 8)
61207 КК Земун Фитофармација 2 : КК Офи Баскет 3 54 : 4
10.03.2019
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
61208 КК Беко 4 : КК ЛА Баскет 45 : 47
10.03.2019
10:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
КК Беостајл 2 - слободна екипа
61210 КК ЛА Баскет : КК Земун Фитофармација 2 31 : 80
16.03.2019
12:15
Дуле Караклајић (Лазаревац) ( Дула Караклајића 35а)
61211 КК Офи Баскет 3 : КК Церак 3 36 : 50
16.03.2019
14:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61212 КК Жарково 2 : КК Беостајл 2 64 : 18
16.03.2019
15:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
КК Беко 4 - слободна екипа
61214 КК Беостајл 2 : КК Офи Баскет 3 38 : 27
23.03.2019
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61215 КК Церак 3 : КК ЛА Баскет 61 : 35
24.03.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61216 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беко 4 70 : 24
24.03.2019
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Жарково 2 - слободна екипа
61218 КК Беко 4 : КК Церак 3 15 : 55
31.03.2019
10:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
61219 КК ЛА Баскет : КК Беостајл 2 42 : 19
31.03.2019
17:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
61220 КК Офи Баскет 3 : КК Жарково 2 25 : 40
30.03.2019
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
КК Земун Фитофармација 2 - слободна екипа