lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 4
1.КК Флеш 310100506:20420
2.КК Ас Баскет 31073356:23217
3.КК Динамик БГ1064301:34416
4.КК Лазаревац 21055350:35815
5.КК Сфера 21028216:42312
6.КК Визура 410010247:41510
7.КК Блокови0000:00
61222 КК Сфера 2 : КК Визура 4 39 : 14
25.11.2018
13:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
61223 КК Динамик БГ : КК Лазаревац 2 28 : 23
18.11.2018
13:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
61224 КК Блокови : КК Ас Баскет 3
КК Флеш 3 - слободна екипа
61226 КК Лазаревац 2 : КК Блокови
24.11.2018
10:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61227 КК Визура 4 : КК Динамик БГ 30 : 33
24.11.2018
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
61228 КК Флеш 3 : КК Сфера 2 76 : 15
24.11.2018
17:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Ас Баскет 3 - слободна екипа
61230 КК Динамик БГ : КК Флеш 3 18 : 45
02.12.2018
19:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевица 58)
61231 КК Блокови : КК Визура 4
61232 КК Ас Баскет 3 : КК Лазаревац 2 44 : 17
02.12.2018
13:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
КК Сфера 2 - слободна екипа
61234 КК Визура 4 : КК Ас Баскет 3 16 : 42
09.12.2018
12:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
61235 КК Флеш 3 : КК Блокови
61236 КК Сфера 2 : КК Динамик БГ 30 : 43
09.12.2018
13:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
КК Лазаревац 2 - слободна екипа
61238 КК Блокови : КК Сфера 2
61239 КК Ас Баскет 3 : КК Флеш 3 18 : 22
16.12.2018
12:50
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
61240 КК Лазаревац 2 : КК Визура 4 40 : 31
16.12.2018
11:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
КК Динамик БГ - слободна екипа
61242 КК Флеш 3 : КК Лазаревац 2 56 : 33
09.12.2018
11:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
61243 КК Сфера 2 : КК Ас Баскет 3 14 : 53
23.12.2018
13:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
61244 КК Динамик БГ : КК Блокови
КК Визура 4 - слободна екипа
61246 КК Ас Баскет 3 : КК Динамик БГ 32 : 26
20.01.2019
13:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
61247 КК Лазаревац 2 : КК Сфера 2 59 : 18
19.01.2019
10:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61248 КК Визура 4 : КК Флеш 3 18 : 61
20.01.2019
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Блокови - слободна екипа
61250 КК Визура 4 : КК Сфера 2 30 : 31
27.01.2019
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61251 КК Лазаревац 2 : КК Динамик БГ 36 : 26
22.02.2019
18:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61252 КК Ас Баскет 3 : КК Блокови
КК Флеш 3 - слободна екипа
61254 КК Блокови : КК Лазаревац 2
61255 КК Динамик БГ : КК Визура 4 39 : 36
23.02.2019
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
61256 КК Сфера 2 : КК Флеш 3 12 : 42
24.02.2019
13:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
КК Ас Баскет 3 - слободна екипа
61258 КК Флеш 3 : КК Динамик БГ 63 : 21
03.03.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61259 КК Визура 4 : КК Блокови
61260 КК Лазаревац 2 : КК Ас Баскет 3 35 : 36
02.03.2019
12:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
КК Сфера 2 - слободна екипа
61262 КК Ас Баскет 3 : КК Визура 4 36 : 14
09.03.2019
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
61263 КК Блокови : КК Флеш 3
61264 КК Динамик БГ : КК Сфера 2 33 : 21
10.03.2019
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
КК Лазаревац 2 - слободна екипа
61266 КК Сфера 2 : КК Блокови
61267 КК Флеш 3 : КК Ас Баскет 3 43 : 28
16.03.2019
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61268 КК Визура 4 : КК Лазаревац 2 44 : 46
17.03.2019
10:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Динамик БГ - слободна екипа
61270 КК Лазаревац 2 : КК Флеш 3 27 : 50
23.03.2019
14:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61271 КК Ас Баскет 3 : КК Сфера 2 39 : 11
24.03.2019
13:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
61272 КК Блокови : КК Динамик БГ
КК Визура 4 - слободна екипа
61274 КК Динамик БГ : КК Ас Баскет 3 34 : 28
31.03.2019
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
61275 КК Сфера 2 : КК Лазаревац 2 25 : 34
31.03.2019
11:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
61276 КК Флеш 3 : КК Визура 4 48 : 14
30.03.2019
19:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Блокови - слободна екипа