lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 3
1.КК Земун1091689:35519
2.КК Бањица Мега1091609:33519
3.КК Лазаревац1046449:49214
4.КК Гро-Баскет1046435:45814
5.КК Баск1046447:54214
6.КК Умка Џез10010169:61610
63121 КК Земун : КК Баск 87 : 35
20.10.2019
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63122 КК Лазаревац : КК Гро-Баскет 47 : 44
19.10.2019
17:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
63123 КК Бањица Мега : КК Умка Џез 70 : 8
19.10.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63124 КК Земун : КК Лазаревац 56 : 30
31.10.2019
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
63125 КК Гро-Баскет : КК Бањица Мега 29 : 54
26.10.2019
11:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63126 КК Баск : КК Умка Џез 47 : 14
26.10.2019
12:45
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
63127 КК Лазаревац : КК Баск 74 : 21
02.11.2019
12:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
63128 КК Бањица Мега : КК Земун 60 : 56
03.11.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63129 КК Умка Џез : КК Гро-Баскет 13 : 55
02.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
63130 КК Земун : КК Умка Џез 89 : 9
09.11.2019
18:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63131 КК Лазаревац : КК Бањица Мега 34 : 57
09.11.2019
10:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
63132 КК Баск : КК Гро-Баскет 61 : 71
09.11.2019
13:50
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
63133 КК Бањица Мега : КК Баск 79 : 39
17.11.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63134 КК Умка Џез : КК Лазаревац 29 : 40
17.11.2019
09:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
63135 КК Гро-Баскет : КК Земун 33 : 51
16.11.2019
11:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63136 КК Умка Џез : КК Бањица Мега 16 : 65
24.11.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63137 КК Гро-Баскет : КК Лазаревац 51 : 41
24.11.2019
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63138 КК Баск : КК Земун 43 : 66
23.11.2019
12:45
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
63139 КК Лазаревац : КК Земун 42 : 71
01.12.2019
10:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
63140 КК Бањица Мега : КК Гро-Баскет 50 : 33
26.11.2019
20:45
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63141 КК Умка Џез : КК Баск 18 : 62
30.11.2019
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
63142 КК Земун : КК Бањица Мега 62 : 53
08.12.2019
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63143 КК Гро-Баскет : КК Умка Џез 52 : 16
08.12.2019
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63144 КК Баск : КК Лазаревац 61 : 51
07.12.2019
12:45
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
63145 КК Бањица Мега : КК Лазаревац 74 : 28
15.12.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63146 КК Умка Џез : КК Земун 18 : 74
14.12.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
63147 КК Гро-Баскет : КК Баск 35 : 48
14.12.2019
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
63148 КК Земун : КК Гро-Баскет 77 : 32
22.12.2019
18:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63149 КК Лазаревац : КК Умка Џез 62 : 28
22.12.2019
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63150 КК Баск : КК Бањица Мега 30 : 47
21.12.2019
13:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)