lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Веба Баскет - КК Умка Џез
(50293) 08.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Веба Баскет
71
КК Умка Џез
101
(14:22, 25:24, 15:27, 17:28)
08.10.2017
19:00:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала
Павле Цветић, Огњен Ћурчић. Делегат: Петар Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5