lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Гроцка - КК Визура
(50309) 21.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Гроцка
61
КК Визура
66
(17:11, 16:18, 17:15, 11:22)
21.10.2017
19:00:00
Хала Визура Спорт
Милош Попић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5