lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Гроцка
(50314) 07.11.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево
65
КК Гроцка
54
(16:16, 21:9, 20:13, 8:16)
07.11.2017
21:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Никола Чимбуровић, Филип Балешевић. Делегат: Петар Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5