lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Веба Баскет
(50315) 28.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
61
КК Веба Баскет
67
(13:11, 11:18, 22:19, 15:19)
28.10.2017
10:00:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац)
Немања Кривокућа, Александар Петровић. Делегат: Љубомир Милетијев

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5