lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Умка Џез
(50330) 05.11.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево
88
КК Умка Џез
80
(22:19, 21:18, 23:20, 22:23)
05.11.2017
15:20:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац)
Павле Цветић, Немања Видаковић. Делегат: Милорад Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5