lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Визура
(50347) 17.11.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
52
КК Визура
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.11.2017
21:15:00
Балон средње школе (Барајево)
Данко Гојковић, Предраг Несторовић. Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5