lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Сава - КК Еко Спорт
(50352) 19.11.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Сава
72
КК Еко Спорт
87
(23:17, 15:31, 14:17, 20:22)
19.11.2017
11:15:00
Балон КК Сава
Данко Гојковић, Немања Илић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5