lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Веба Баскет - ШКК Звездара
(50353) 20.11.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Веба Баскет
54
ШКК Звездара
80
(8:24, 10:19, 17:20, 19:17)
20.11.2017
21:40:00
Дyнамиц Арена
Никола Видаковић, Марија Ћирић. Делегат: Љубомир Милетијев

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5