lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Церак - КК ЛА Баскет
(50471) 11.03.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Церак
82
КК ЛА Баскет
108
(15:17, 23:29, 26:32, 18:30)
11.03.2018
16:20:00
14. Октобар
Зоран Милошевић, Петар Димић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5