lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Барајево
(50475) 10.03.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
74
КК Барајево
109
(13:25, 21:32, 23:27, 17:25)
10.03.2018
16:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Никола Младеновић, Димитрије Миладиновић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5