lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Визура - КК Еко Спорт
(50514) 11.04.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Визура
59
КК Еко Спорт
69
(12:15, 12:17, 16:21, 19:16)
11.04.2018
21:20:00
Хала Визура Спорт
Филип Балешевић, Димитрије Миладиновић. Делегат: Петар Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5