lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Борча
(50560) 19.11.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
45
КК Борча
78
(20:18, 12:19, 6:14, 7:27)
19.11.2017
17:00:00
Дyнамиц Арена
Немања Пајић, Павле Шипка. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5