lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Земун Фитофармација - БКК Раднички
(50587) 23.12.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Земун Фитофармација
78
БКК Раднички
80
(24:22, 25:22, 14:13, 15:23)
23.12.2017
14:30:00
Хала Пинки
Стеван Рашинац, Александар Бошковић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5