lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борча - КК Рас
(50589) 24.12.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борча
83
КК Рас
72
(18:24, 15:13, 29:21, 21:14)
24.12.2017
20:20:00
Спортски центар Раковица
Милош Прица, Никола Ђокић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5