lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Рас - КК Слодес
(50623) 11.03.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Рас
70
КК Слодес
80
(11:21, 14:13, 19:19, 26:27)
11.03.2018
20:20:00
Спортски центар Раковица
Александар Савић, Душан Марчетић. Делегат:

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5