lat|eng
Насловна   >   Пионири/Предквалификације за 1. степен   >   КК Блокови - КК Веба Баскет
(51074) 14.10.2017
Пионири/Предквалификације за 1. степен
КК Блокови
35
КК Веба Баскет
97
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.10.2017
17:00:00
Хала Про Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5