lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. степен 2. екипе   >   КК Визура 3 - ШКК Звездара 2
(51285) 28.10.2017
Кадети/1. степен 2. екипе
КК Визура 3
53
ШКК Звездара 2
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.10.2017
20:15:00
Мала Визура
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5